• jedan u nizu
    8.3k

    nije sa te situacije, ali je primjer kako izgled vara kod okruglog objekta. Ne mora lopta nuzno dodirivati rtu na terenu, jer je jedan dio lopte iznad te crte.

    A linija nije samo na podu, nego cijeli presjek iznad terena
  • Jaro
    7.3k
    ovaj kut nemre bit dokaz za bilo kaj. Samo okomito odozgora, tak da nema osnove za ponistiti.
  • reziser
    6.8k
    Znam ja to,jako kritična situacija...
    Tu se ni var ne uključuje,nego samo pomocni sudac odlucuje..a bio je iz Zagreba ..
  • Blueshadow86
    1.6k
    Varaždin i Lokomotiva trljaju ruke što s Dinamom imaju zaostale utakmice.
  • Georg Koch
    4.6k
    Sve vodi da tovari moraju biti prvaci, jer ne mozes imati ovoliko srece, a mi ovoliko nesrece.
    Prije 3 kola Belupa 0:1 iz penala, bez ikakve prilike i igre
    Prije 2 kola Rudesa 1:0 doma, Rudes Boga oca ispromasivao, plus zakinut za penal (80%)
    Proslo kolo Osijeka 1:0 na poklonjen gol, Osijek precku i par zicera isto ispromasivao.
    Danas na 0:0 Sego masi zicer sa 3m direktno u golmana(teze promasit), gol zabiju na loptu koja je vjerojatno vani, i kraj price.

    Mi prije 3 kola 2:1 izgubimo od Gorice uz tonu prilika i svega.
    Prije 2 kola pobjeda Lokse.
    Proslo kolo Varazdin u poluvremenu trebamo vodit 3 razlike, na kraju se cupamo za bod.
    Danas primamo neke flipere i 3min prije kraja ispustimo 3 boda.


    Njih ce sreca i dalje voditi, a nas osim sto imamo neprijatelje u samima nama, od vrha upravljacke strukture do dna, i sreca j***.
    Ne znam kako da se okrene ovo na bolje.
    Znam samo da sam tuzan do bola.
  • marcio amoroso
    36.5k

    Nemoj biti smiješan frende i vaditi se na neku sreću jbg.
  • Georg Koch
    4.6k
    nisam ni smjesam niti se vadim samo na nju majstore. Govorim cinjenice.
    A na kraju sam napisao ako vidis, A NAS OSIM STO IMAMO NEPRIJATELJE U NAMA SAMIMA, OD VRHA UPRAVLJACKE STRUKTURE DO DNA, i sreca j***.
    Da, j*** dodatno, ali su krivci za sve u nama samima.
  • Noel
    6.3k
    Tomo jesi to ti?
  • Neki tip
    21.3k
    Ovaj tovarski lopov Strahonja kaže da lopta nije cijelim obujmom bila van igrališta uoči Pukštasovog pogotka. :rage: Kakva krađa, opet su nas pokrali, tj Varaždin koji im je pustio, dok se Rijeka namjerno borila protiv nas i htjela nas pobijedit. :rage:
  • DiddyGuela
    2k
    Znaci bit cemo prvaci ako nam dozvole. Sjajno.
  • Neki tip
    21.3k
    Znaci bit cemo prvaci ako nam dozvole. Sjajno.DiddyGuela

    Ma neće nam dati. Cijela država radi na tome da Hajduk bude prvak i ne daju nam, suci kradu za njih, mediji navlače za njih, klubovi se protiv njih ne trude, a protiv nas naaamjerno žele zabiti gol i pobijediti.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Osijek (H)
    Astana (A)
    Slaven Belupo (A)
    Rudes (H)
    Ballakni (H)
    hajduk (H)

    6/6 mora biti... Jednostavno mora nema se pravo na kiks
  • DiddyGuela
    2k


    Da. Cak je i Petko namjerno fulao onaj mitski penal u 1. kolu. A i kad malo bolje razmislim, mozda je i Livi namjerno onako traljavo reagirao kad nam je Livaja zabio. Svi su protiv nas.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    idemo ispoštovati posjetom a na igračima i treneru je ostalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.