• Zagreb1992
    1.7k


    I onda se čudimo sportskoj politici kluba , a tu se ne mogu odvojiti ljudi od Bjelice ...Trener i SD moraju biti netko tko nije s ovih prostora :)
  • Droljo
    8.2k
    najeftiniji od konkurencijeNogo

    Krivo. Možda i naj skuplji.
  • San Lorenzo
    16k
    i najeftiniji od konkurencijeNogo

    Ovo je najvažniji dio potrage za strukom i pojačanjima.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    To je baš pametno , da dovedemo stranca koji ne zna za postojanje nijednog od Dinamovih igrača , a kamoli za njegove mogućnosti...
  • Nolifer
    8.2k
    Ovdje se ponavljamo i zvuči mi gore nego danteov krug pakla. Trenere više manje svi znamo. Tomić, Kek, Jovičevićili neko xyz. Hoću reći da me više brine ako do toga dođe koja će to biti postava nakon ove uprave, ako bude došlo do smjene. Volio bih znati ko su ti ljudi koji će vodit taj naš Dinamo. E onda bi mogli razgovarati o ovim imenima za nove trenere. Neka ovog još dok je ova uprava, ako i ovo danas useru treba im izvršit pritisak, jer očito bez toga nejde.

    Ne znam kako drugačije...

    Zar je tako teško napravit novi plan sa vizijom, misijom, glavom i repom, da znamo kud to vodi, koji su ciljevi, hoće bit pravih pojačanja, ne instant neprovjerena riješenja...

    Jer džabe ja sad reko joj ovaj ili onaj mi je sad favorit i ako i on kiksa evo već smjene do Uskrsa, pa to nije dobro nikako za momčad niti za klub općenito. Kad se sjetim da je tamo neki Wenger vodio Arsenal ili Sir Alex United jako puno godina, o čemu pričamo...

    Treba biti zdrava, stabilna situacija za novog trenera i da ima stručni stožer i SD sve posloženo..., A da bi rezultati konačno došli, klub se treba očistiti od virusa i malicioznih stvari koji mu štete, jer ovo trenutno nikuda ne vodi, osim u propast i srljaju kao guske u magli...

    Eto toliko od mene na ovu temu o novom treneru...
  • SAS1987
    14.7k
    Bjelica grize nohte
  • Captain America
    17.7k
    Ako Nenek dođe, makar možemo računati na 3 boda u zadnjem kolu jesenskog djela :cool:
  • diebalo77
    212
    Neno ostani odmah u Zagrebu trebaš nam
  • pencilneck
    677
    Najgori mogući rezultat. Hajduk otišao na +9, a prodavač magle će ostati trener.
  • San Lorenzo
    16k
    Bjelica grize nohteSAS1987

    Nije mu nitko rekao kakav je scenarij u slučaju remija.
  • DiddyGuela
    2k
    Bjelica ne voli korporaciju. Ne vjerujem da je gledao danasnju tekmu.
  • sanjinlego
    3k
    Slavimo bod na Rujevici? Smijurija. E moj treneru ..
  • emilperska
    5.7k
    Samo kratka napomena..
    Tu na Zoni gdje su aktivni samo Dinamovci je vidljivo da 95% navijaca Dinama zagovara vec odavno odlazak najgoreg trenera u povijesti Dinama..
    Onda Index objavi anketu i odjednom 50% ljudi je za ostanak.. sto nas dovodi do zakljucka da svi navijaci drugih klubova zele da ova trenercina i dalje bude trener..
  • Ali
    2.2k
    Moj glas ide Paolo Sousa , bivsi trener Salernitane. Tamo po nekim onformacija.a je bio na cca.1,5 mil €, dakle u nasem platnom rangu. Vjerujem da bi ga mogli sa dobrom ponudom i lijepim bonusima za titulu naslova prvaka i plasman u CL dobiti
  • Klenx
    5.7k
    Da bi ga doveo mora netko u upravi znati engleski za početak, ovo troje idiota čisto sumnjam da znaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.