• serbus
    4.2k
    VahaPatak
    "kažem ja" Štico isto dobro hendla Indiju a ima isto stav...
    Kakva imena vrtimo a kadar je takav kakav je teško da netko može bolje... Nama su ozlijeđena tri igrača za prvih 11 od stoljeća sedmog još.
  • xavier
    12.1k
    Koja bi bila ideja kod dovođenja novog trenera? Razmišljate li barem o nekom srednjem periodu ili želite trenera za nekoliko mjeseci?

    Pitam iz razloga što je zadnji put kad je Vaha, kojeg često spominjete, vodio neki klub godinu dana u komadu bilo još tamo davno do 2005. PSG. Znači prije skoro 20 godina. On je odavno izbornik, a ne trener klubova. To jednostavno nisu iste stvari ni ista dinamika posla. Vaha kad bi došao, nema šanse da bi dočekao iduću jesen.
  • Jaro
    7.4k
    Vaha trener je ko Zajec sportski direktor - spika za ekipu zapelu u vremenu prije 10-15 godina...
  • emilperska
    5.7k
    X je najgori. Udbaški postavljena uprava ce ostavit prevaru od trenera na klupi, a mi cemo bit na -9 s izgubljenim proljecem u new age verziji Intertoto kupa.
  • xavier
    12.1k


    Upravo to. To je kao Index anketa gdje prosječan čitatelj koji daje glas ni ne prati dovoljno da bi uopće čuo za bilo kojeg trenera koji je racionalan i realan izbor pa onda izabere poznato ime koje realno nema nikakvog smisla, ali eto, za njega je barem čuo.
  • blue heart 72
    1.7k
    Bruno Lage je slobodan..... Znam tko nam sjedi u Upravi, ali nije zabranjeno maštati
  • Bruh
    956
    Ma samo je jedan ovlašteni serviser dinama
  • xavier
    12.1k
    Ako Jakir dobije nogu, novi će trener, tko god bio, trajati negdje do Uskrsa, a onda dolazi vječni dinamov jocker koji živi blizu stadiona i uvijek je spreman te preuzima momčad i vodi nas u novu sezonu :sweat: :cool:
  • Noel
    6.4k
    Kad smo kod novog trenera Tomić je svaki put prpvi favorit na kraju izaberu nekog drugog. Tak je bilo nakon Kopića pa nakon Čačića pa nakon Biščana i danas kad je Jakirovic pred otkazom opet Tomić prvi favorit. Ako danas izgubimo i Jakirovic dobi otkaz ja imam mišljenje da će novi trener bit biran između Banovića Jurčića Tomića i opet će Tomić izgubit.
  • Noel
    6.4k

    Svi bi voljeli. Vecina. Al realno teško u ovom trenutku.
  • Nogo
    3.7k
    Tomić će biti na tekmi i gledati utakmicu. Postoji mogućnost da će biti novi trener i najeftiniji od konkurencije.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Vi mene razjebete, ja dodam gas, i novi trener Dinama je Mihael Mikic.

    Ne prizeljkujem ga, nije niti dokazan niti je samostalno vodio momcad, ali nebih se cudio nekome takom imenu. Kao sto su bili Krznar i Jovicevic.
  • Armagedon13
    959
    Al ovi sa Indexa i Mozzarta uživaju u "optimizmu" na zoni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.