• Jaro
    7.4k
    ako je Tomic zamjena, ostaviti Jakirovica pa da nareda 10 poraza zaredom...
  • Fićo1986
    1.1k
    Banirajte me ako treba...kakvi jebeni poluproizvodi poput tomića Sopića zekića i ostalih....
    Samo Vaha,bjelica i kek
  • San Lorenzo
    16k
    Smjenjivanje samo da se smjeni i dovođenje još jedne hnl glave sa tromjesečnim rokom trajanja bi baš bio m.o. ove uprave.
    Nakon Jakirovića treba uzeti bilo što što nije iscjedak domaće trenerske akademije, tu su manje više potpuno iste filozofije, ili bunker ili hnl verzija tiki-take i bjesomučno dodavanje golmana i obrane.
    Onaj Garcia je prosječan trenerčić, ali je sa bolno limitiranom Istrom imao igru koja je imala početak, sredinu i kraj.
    Nek pročešljaju njemačku drugu ligu i sigurno će naći ljudi sa svježijim i modernijim pogledom na nogomet od bilo čega sa domaće tržnice.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Meni taj Tomić nikad nije bio dobar trener. Moje osobno mišljenje.
  • Captain America
    17.7k
    Zamislite Tomića s ovakvom obranom :lol: Ajde, možda bi uskrsnuo Drmića pa bi 5+ golova po utakmici bili ziceri za kladioničare.
  • masacusec
    3.6k
    Vaha,bjelica i kekFićo1986

    Sva trojica sa stavom i autoritetom!
    Za razliku od jakirovića koji djeluje robusno i agresivno, no uistinu mlako i bezidejno!
  • jedan u nizu
    8.3k
    Za razliku od jakirovića koji djeluje robusno i agresivno, no uistinu mlako i bezidejno!masacusec

    na zadnjim press konferencijama djeluje izgubljeno, potisteno i isplakano. Ne znam kako bi to opisao, ali kao da je dosao svadati i braniti se i opravdavati. Stvarno ne znam kako bi to drugacije to opisao.
    Mislim razumljivo s obzirom na rezultate i da ga pola navijaca zeli smijeniti, ali moras imati neki gard.

    Da ne spominjem sto sam vec ukazao ranije, omalovazavanje igraca. Opet, kakva je to motivacija igracima, kada covjek kaze da im je to mozda limit. Mozda i je limit nekim igracima, ali to javno govoriti na press konferenciji po vec ko zna koji put nije dobro.
    Cacic je bio idiot jer je govorio igracima da nitko nije za lige petice, i to su mu igraci zamjerili. Ovo mi se cini kao i gore, da na press konferencijama govoris kako su limitirani i da je to razlog lose igre. A kao stavljas krivnju na sebe. Sam sebi sere u usta.

    Kada dobije otkaz, igraci ce progovoriti o tome, kao i za druge trenere, mark my words!
  • Doktor Kunić
    3.5k
    imo je i jakir vrlo dobar stav kad je došao
  • Common Sense
    808
    Ne znam, Čačić se posvađao s većinom igrača, svlačionica mu je okrenula leđa i dalje se više s njim nije moglo, a to je izašlo van puno prije nego li je smijenjen.

    I igra i rezultati su sad katastrofalni u jednoj dužoj seriji i da ništa ne pratim, rekao bih da igrači Jakira buše u kontinuitetu, no informacije koje do mene dopiru kažu upravo suprotno, da je kompletna svlačionica čvrsto uz Jakira i ostatak str. strožera, pogotovo Petko, Ademi, Rile kao stožerni i najiskusniji igrači.

    Vaha, Kek, Bjelica?
    Da je netko od njih stvarno zainteresiran za klupu, Jakir bi već bio nezaposlen.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Vaha, Kek, Bjelica?
    Da je netko od njih stvarno zainteresiran za klupu, Jakir bi već bio nezaposlen.
    Common Sense


    ne bih bio iznenaden da je netko kontaktiran i da imaju usmeni dogovor ali da cekaju da Jakir sam ode.
    dva scenarija. Jedan je da netko od njih ne zeli busiti kolegu i unaprijed se dogovarati bez da je ovaj smijenjen. Drugi je da uprava zeli da sam ode i ne pokupi otpremninu, da 'ustede' a zapravo dobiju privid od javnosti da cine dobro time i ne zure s odlukama koje ih kostaju velike novce, pogotovo nakon prica kako je Biscan imao finu otpremninu.
  • Juznjak
    3.8k
    kompletna svlačionica čvrsto uz Jakira i ostatak str. strožeraCommon Sense

    To može biti i dobro i loše. Pogotovo s našim balkanskim mentalitetom. I djeca u školi najviše vole profesore kod kojih se ne mora ništa radit pa ih takvi i najmanje nauče.
  • Patak
    2.9k
    Vaha i Kek su penzioneri, Bjelica nije baš bio uspješan nigdje osim s Dinamom, a i skup je, a ne može ni jedan klub funkcionirati da isplaćuje otpremnine trenerima svaka tri mjeseca. Onaj Barska iz Istre mi se čini dobra opcija jednog dana. Ako su igrači iza Jakira, a to se i vidi po nekim stvarima rezultat će doći s vremenom u skladu s mogućnostima ekipe. A to da je sad nesiguran, tko ne bi bio na njegovom mjestu.
  • SAS1987
    14.7k
    Kek ima 62 godine što za trenera nije tako puno. A iz Slovenije je opet stvorio beton prepun automatizma.

    Bjelica je sa Austria Beč (Dunaj :smile: ) ušao u ligu prvaka, iz Osijeka stvorio konkurenta za naslov prvaka, u Lechu ga nisam toliko pratio al osvajao popriličan broj bodova. Trazbonspor neću analizirati jer turci su toliko ludi da će polako iz zemlje tjerati i jednog Livakovića :grin:
  • Jaro
    7.4k
    A iz Slovenije je opet stvorio beton prepun automatizma.SAS1987

    Nisam ih gledao uopce, ali kako je to moguce kad Dalic evo vec 6 godina govori da se u repki ne moze pretjerano uigravati jer su prekratko zajedno...
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Pa jedino dalić ne može.. Sve ti je jasno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.