• mlinchica
    1.8k
    Na stranu kaj je on želio ući u klub pa je razočaran kaj ga nisu pozvali, stvarno ne bih o tome ali kaj je krivo rekao vezano za upravu? Sve ono kaj se i ovdje piše i kaj većina ljudi misli o stanju u klubu i trenutnoj upravi.
    Prije ću pročitati kaj Šokota kaže nego Vlak, Jozak i ekipa koju lesi intervjuira. Netko će to nazvati prolijevanjem žuči, a ja bih rekla da je dobro da netko otvoreno na ovaj način proziva upravu jer su rijetki takvi. Novinara takvih više niti nema.
    Šokota i ekipa su bar nešto pokušali 2014., zbog čeg im je glava stisnuo zabranu učlanjivanja u klub.
    Neki su ponovo pokušali i ove godine, rekla bih naivno, pa su ih šutnuli.
    Navijači pokušavaju i bore se već 30 godina - od Franje i Canjuge, bojkota, braće glavatih, crnih lista, zoricevaca,… i svaka im čast da su stali i uz ovu ekipu 2014.
    Za bilo kakvu promjenu treba dizati glas, što više i gdje god je to moguće jer vidimo i da se druga strana s tim obilato služi. Onaj sramotan intervju Podnara je brzo zaboravljen, a i tu je netko pisao, za to je trebao dobit pedalu iz kluba, momentalno.
    Uglavnom, toliko… stres je prisutan pa sorry kaj sad ja malo “prosipam žuč” :groan:
  • Common Sense
    809
    Šokota je ostao u dobrim odnosima s ovom dvojicom, a vjerojatno su i imali nekakav međusobni usmeni dogovor da će instalirat jedni druge u klub jednom kad Mamić padne i kad njihova generacija preuzme upravljanje klubom. Rekao bih da je on ove sezone osjetio povoljan trenutak za tako nešto i da mu je žao što je ispao iz kombinacija.

    Za sve vezano za rad uprave i odnose unutar kluba je 100% u pravu. Nažalost, slijedi scenarij Cibone.
  • mali M
    5.3k
    Nažalost, slijedi scenarij Cibone.Common Sense

    A jeste dosadni više sa ovom glupošću... Daj ta dramljenja prebaci na snet... :roll:
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Kad bi se dogodio scenarij Cibine Dinamu to bi značio kraj hrvatskog nogometa, u prijevodu nemoguće.
  • boem
    309
    Ne znam gdje je zapelo između Šokote i Marića te Šimića jer ovi tvrde da se uopće nisu ni čuli, kamoli da ih je zvao u klub ili nešto (niti ne smatram da je trebao). Ali čudan je malo Šimić, koliko god da sam ga branio proteklih mjeseci.
  • NORTE
    11.6k
    Ako je nekome promakla informacija od sinoć, izvor je portal iz Rijeke:

    Prema nekim informacijama, Jakiroviću je već spreman otkaz, a naslijediti bi ga trebao upravo Tomić.Ivdzo11
  • Patak
    2.9k
    Ako Tomić dođe, kojeg ćemo onda trenera angažirati na proljeće? Mogli bi Toplaka, on se dokazao u Kustošiji da zna završiti sezonu uspješno. Na ljeto bi angažirao Tomasa, onako strog vojnički tip da odradi ljetne pripreme, a na jesen nakon prvih loših rezultata predlažem Iliju Lončarevića, još iskusniji nego Vaha ili Čačić koji će posložiti ekipu za nastavak...Kad se umori ozbiljni i studiozni Ilija onda nakon toga Stipić, trebat će nam malo veselja na travnjaku, uklizavanja, čovjek je skoro osvojio latvijsku ligu a poznaje i HNL.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Dobro jutro dinamovci i oni koji se tako osjećaju, danas padaju ili riječki hoštopleri ili jakša
  • Noel
    6.5k

    Bogdaj,hvaljen Isus i Marija! Ak bude X niti budu pali Riječani niti Jaky.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    uvijek bio hvaljen! Ako Bog da bitemo zadovoljni na kraju pa sad kako bude
  • Armagedon13
    959
    Ajmo mi pobjedit ima vremena za smjene
  • IceMan
    2.1k

    A majketi mile...

    Šta je s Ivankovićem, Jurčićem?
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ivkovic jucer kaze da ima rjesenje :grin:
  • IceMan
    2.1k


    Sve bolje od boljeg :)
  • Common Sense
    809

    Presice s Tomom bile bi pišanje, svaki put bi bilo - "Jel se sjećate kad sam ja Maradoni skinuo dva penala?"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.