• marcio amoroso
    36.6k
    Da, ali na samom početku akcije za gol Osijeka, igrač Osijeka igra rukom na centru i ovaj gleda na ekran, a ono ruka da ne može biti očitija i prizna gol!Blueshadow86

    Da su bili Dinamo ili hajduk umjesto Lokosa nema šanse da bi gol bio priznat. To je nažalost tako u HNL-u.
  • Common Sense
    804
    Po meni neregularan gol. Da igrač Osijeka nije dirao rukom, lopta bi ga preskočila i otišla u aut ili kod Tucija. Dodirom ruke on ju je izkontrolirao i spustio direktno u svoje noge i time započeo akciju.
  • austrijanac
    4.1k

    Nebi je nikad svirao.

    Čabraja stoji metar od igrača i ne traži ruku.

    Poslije toga Loksa ima par prilika očistit loptu, jedino Fiolić stišće i onda dobiva priliku.


    Eh sad, svako ima svoje mišljenje.

    I da svirao ruku, nebi nešto prigovorio.
  • San Lorenzo
    15.8k
    Nije li pravilo da se to ni ne gleda budući da je Loksa u međuvremenu osvojila posjed?
    Inače, Čavlina i Živković odlični.
  • austrijanac
    4.1k
    međuvremenu osvojila posjedSan Lorenzo

    Točno to.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Cista ruka. Bez obzira kaj se prvo lopta odbila od tijela ruka je utjecala na daljnju igru. Ajde da vidimo objektivnu BP birtiju.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Da, ali nije odmah priznat gol zbog mogućeg igranja rukom, ideš gledati je-nije ruka, vidi se s Marsa da JE ruka i da s njom praktički uštopa u klizećem startu i kreće u napad nakon kojeg pada gol. Šta je gledao uopće tu situaciju?
  • austrijanac
    4.1k


    Aj da se ispravim

    Da je, čista ruka i debil je što je tolko to gledo. Ak je to bilo upitno, a ocigledno je.

    No nakon toga Loksa ima priliku izbit i posjed al sjebu.


    No da, čista ruka no po meni gol je već "druga" akcija, ak je Loksa osvojila posjed.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mierez ponovno 540 minuta bez pogotka. Taj čovjek je defincija oscilacije.

    Za takvog kloca smo mi bili spremni izdvojit masne pare da bi nam pomogao kaj točno? Svojim golgeterskim sposobnostima probijat bunkere?

    Hvala Osijek, hvala Kulešević bar su nam financije ostale u dobrom stanju.
  • Common Sense
    804


    Ne smatram Miereza nekim pretjerano dobrim igračem, ali siguran sam da bi naši rezultati bili drastično bolji da nam u napadu igra on, a ne Emreli, Drmić, Kule.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ja sam siguran da ne bi, a posebno ne s obzirom na to koliko bi uložili.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kolika je kvota na hajduk varaždin prvo poluvrijeme 0-0??

    Sa obzirom na jedan fun fact... Hajduk od utakmice sa Sibenikom iz zadnjeg kola prošle sezone, pa do dana današnjeg svaku tekmu na poljudu je prvo poluvrijeme završilo 0-0. :smile:

    A postoji onaj jedan također nepisani fun fact, mi koji igramo kladionice( i oni aktivni koji bi napravili dobar tiket kombinirajuci odbojku na pjesku i badmiton pa onda i oni poput mene, tiketi vikendom i sredinom tjedna kad je LP) kad bi odigrali na 0-0 sutra prvo poluvrijeme, bit ce 4-4....
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Kako ulozeni novac moze umanjiti rezultat :grin:
  • BBBaranja
    2.5k


    Tu BP birtiju vodi jedan mladić koji loptu nije šutnuo u životu,a koliko sam čuo bio je i oslobođen od tjelesnog tako da ga ne vrijedi komentirati što se tiče analiza utakmica..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kako ulozeni novac moze umanjiti rezultat :grin:Imamo Dinamo

    Rezultat ne može, formulacija je nespretna, ali bolje imat Kuleta, Drmića i Emrelija, nego potrošit 3-5 milje eura pa imat sve ove iste ili bez jednog od njih, a plus Miereza.

    Uloženo puno previše prebacuje dobiveno, a to dobiveno je nula.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.