• NORTE
    11.5k
    Zna se danima već da je Hanžel vrbovao Bjelicu.. po nekim kuloarima kružiNoel
    Izgleda da je patka, nažalost.

    Kao i nečiji upis da Jakir leti ako izgubi u Plzenu.
  • NORTE
    11.5k
    u slucaju sutrasnjeg poraza ide otkazOlmic
    Poražen je, a otkaza nema.
  • Olmic
    3.7k
    a jesam rekao da je to info? Hvatate se ko muhe na govno
  • NORTE
    11.5k
    a jesam rekao da je to info?Olmic
    Tvoji upisi se smatraju insajderskima.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Pa poznat si po svojim upisima kao insider, pojedinci se ovdje hvataju na svaki mig, dali od depresije već zbog ovog stanja ili jer su prirodno takvi nezz, al ubuduće onda preciziraj svoje upise
  • Olmic
    3.7k
    okej gospon Kunic
  • sport
    3.3k
    Nama treba trener koji zna kako igrati protiv bunkera koji protiv nas igraju svi u HNL-u,pa čak i jučer njihov trener kaže da su parkirali autobus jer ovaj Dinamo ne zna zabiti gol.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nama treba trener koji zna kako igrati protiv bunkera koji protiv nas igraju svi u HNL-usport

    Ok kako ce ijedan drugi trener tako lako probijati tudje bunkere sa trenutnim kadrom
  • sport
    3.3k
    Onda treba prestati zazivati promjenu trenera.
  • Paggini
    21.4k
    Treba nam trener koji će igrat bunker s ovom ekipom i udarat kontre, pa da vidim sve te silne Gorice, Varaždine i Hajduke da igraju protiv bunkera!!!
  • Dinaminjo
    948
    Ako Niko odleti mozda zeli doc iz ljubavi u Dinamo

    Placen po ucinku :razz:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Goran Tomić;

    "Već od 2018. godine kad sam prvi put pobijedio Dinamo na Maksimiru, nakon svake smjene trenera u Dinamu pojavilo se moje ime. To mi imponira jer znači da sam nešto napravio. Tako je i za Hajduk. Volio bih u budućnosti sjesti na klupu jednog od njih, ali nije se još realiziralo. Očito još nije vrijeme.“
  • OsamŠest
    3.5k
    E moj Gorane.. Ne treba ti to u životu..
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Vidis to bi bio dobar zajeb :rofl:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Sutrašnji derbi također će privući pažnju poznatog hrvatskog nogometnog trenera, Gorana Tomića, koji će prisustvovati utakmici na Rujevici. Tomić, koji je tijekom svoje karijere vodio niz hrvatskih klubova, trenutačno nije angažiran niti kod jednog. Prema nekim informacijama, Jakiroviću je već spreman otkaz, a naslijediti bi ga trebao upravo Tomić.

    Rijekadanas :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.