• i more je plavo
    1.1k
    njima je to svima posao i pare a nama bol i grc u zelucuOrc123

    Nazalost, ali to je profesionalizam.

    Uvijek nakon oblaka dodje sunce, doslo bu i nama.

    Pozz

    NEMA PREDAJE
  • Orc123
    8.1k
    Ne, jakir je kriv za ovu sramotu koju gledamo od rezultata zajedno sa tim igracima! A pojacanja nismo doveli 3 sezone! Mene bi bilo sramota da svakih oar dana govorim da trebamo skupit glave i onda dodje utakmica pa opet jedno te isto...jeftini populizam bez zrna samokritike i odgovornosti....jeftini populista bez ikakvog pokrica koji se skiriva iza nesposobne uprave koja se pak skriva iza nesposobnog trenera.
  • Captain America
    17.7k
    zato stvoris momcad koja ce ti te deficite pokrivati!Orc123

    Ovako je na malo bogatijoj razini pričao Klopp pa je sprašio 80 milijuna na Beckera i Van Dijka kad je vidio da nema kruha od Kariusa/Mignoleta i Sakha/Joe Gomeza.
  • pencilneck
    672
    Svaki dan više ovog luzera na klupi Dinama je korak bliže Hajduka do titule. Ovi dole mole Boga da Jakir ostane što duže i da se ne dovede Bjelica ili netko ozbiljan. Sad je nama najgore što se može dogoditi je nekakav metiljavi X u Rijeci uz "pa i nismo tako loše igrali" i da ovaj statistički najgori trener u Dinamovoj povijesti preživi još jednu reprezentativnu stanku i onda nas u završna 3 tjedna polusezone potpuno dotuče novim kiksevima u HNLu i ispadanjem iz Europe. Kad mu se da otkaz na -10 od Hajduka i s prokockanim proljećem u Europi - bit će kasno.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Na ovom se forumu ako se ne varam sankcionira vrijedanje igraca, a dvije tisuce komentara u kojima se na prilicno odvratne nacine vrijeda njihov trener prolazi lisoTradicija bunta

    Evo pošto sam moderator i najratoborniji kad se vrijeđa igrače odgovoriti ću. Prelistao sam temu od večeras i našao jednu jedinu uvredu na koju nisam reagirao jer sam imao goste. Ta uvreda glasi “klošarčino populistička”.

    Ne znam šta se očekuje i kako smo mi kao forum odgovorni za bilo što, ali vrijeđanje Dinamovih igrača i trenera nije dopušteno niti će ikada biti.

    Ako mu ljudi izlistaju statistike, prosute bodove itd onda to nije vrijeđanje.

    Također ne znam šta bi mi točno trebali raditi sada i na koga bi trebao biti usmjeren itekako opravdani bijes. Nemojte na jakira, nije on kriv. Nemojte na upravu jer se ionako neće ništa promijeniti. Šta da ljudi rade i šta točno da pišu?
  • emilperska
    5.7k
    Kad je trening jutros?
    Da imamo i službeno da trenerčina ostaje da nas zakuca na -10..
  • masacusec
    3.6k
    Ova zgražanja nad vrijeđanjima igrača, a naročito trenera su suluda.
    Toliki ulog u njih, a tako slabi feedback....razlog su za bijes!
    Drugi par rukava jest činjenica kakvi idioti su ih instalirali!
  • IceMan
    2.1k
    Ja samo kažem da smo takvog razmišljanja bili i prije nekoliko godina, kad smo rekli da je kadar loš. Da ne mogu igrati Hajrović, Gojak, Stojanović… da je Budimiru Lokomotiva vrh vrhova…

    Pa je onda došao novi trener koji nas je u sve to razuvjerio.
  • Jaro
    7.4k
    vrijedjanje i kritika nisu isto. Nekima je ovaj trener sveta krava (fakat mi nikad nije jasno zbog cega - naslov sa Zrinjskim? Eno i Rendulic je napravio isto, pa cak i usao u KL - jel on onda takva trenercina?, preporod Rijeke? Pa samo je Rijeka dosla do tamo gdje jos je po svemu i mjesto - sa dzaba igracima Dinama - nikakav overaslchievemnt , kad se trazio iskorak pushing - i u Mariboru i u Zinjskom u europi, a ovo s dinamom je vrh).
    Svima (bar 90 % ekipe ovdje) je jasno gdje su glavni krivci, no to ne akida odgovornost s trenera - ne usporedjujem uopce ekipu s onima iz zadnjih 5 sezona nego sa istim tim igracima - pod Jakirom su nestali Misic, Baturina, Spikic potpuno, Peric, Ljubicic (onaj Cacicev lijevi bek je za ovog kombinacija R.Carlosa i P.Maldinija), Ristovski, Vidovic kad je dosao i ovaj danas nakon rada s Profom nije isti covjek...
    E pa za to je on odgovoran i nitko drugi. Nered u momcadi, lutanje u sastavu i formaciji iz poluvremena u poluvrijeme. Ekipa branitelja digniteta Mamicevog frenda ovdje istice individualne greske na koje trener nije mogao utjecati - to bi bio OK argument da Dinamo ima bilo kakvu igru, da stvara sanse, zabija golove, pa ga los ondividualac sjebe za rezultat. Ali ovaj Jakirovicev Dinamo izgleda uzasno, sterilno i bezopasno kada i slucajno pobjedi Lokomotivu i Osijek ili iscupa bod protiv Varazdina. Da o porazima protiv Viktorie, Balkanija, Gorice, Hajduka ne govorim.
    Ovi igraci nisu ono na sta smo se navikli u Dinamu - ali bogme ne moze me bas nitko uvjeriti da je ekipa losija ili slabija od ovih momcadi (da, ukljucuci Hajduk, pogotovo proteklo razdoblje bez Pukstasa).
    Ali eto, iz nekog razloga (stokholmski sindrom, ucjene, pusenje demagogije i samohvale) ekipa (i to ne uprava) i dalje vjeruje u ovu prevaru od trenera...
  • BBB Baranja
    330
    Ovaj je jos trener majko mila
  • pencilneck
    672
    Da, nema garancija da će novi trener preokrenuti situaciju, ALI TKO KAŽE DA NEĆE? Već viđeno milijun puta da se u kratkom periodu s novom osobom na čelu ista ekipa potpuno preobrazi. Vaha je to napravio u rekordnom roku 2010. s užasno limitiranom ekipom. S Jakirovićem znamo da možemo ići samo prema dolje. Ako novi trener nastavi s agonijom, što smo točno izgubili? Parsto tisuća eura otpremnine? To je smiješno uopće spominjati u klubu budžeta 50-60 milijuna eura i koji je štedio svaki cent tijekom prijelaznog roka. A potencijalni upside promjene trenera je toliki da je to mala cijena za platiti. Nažalost, ova uprava izgleda da je spremna čekati da Jakirović potpuno kompromitira sve sportske ciljeve prije nego reagira. Grobari Dinama.
  • emilperska
    5.7k
    Zamislite se svi koji mislite da ovaj nije ubacen tu s vise instance i da ga se drzi na klupi jer je to interesu drugih klubova..
    Nema apsolutno nikakve logike da je on i dalje tu, taman da je blagajna u minusu, a nije..
    Pogotovo ne nakon nepravde koju smo Bišćanu i Čač maču slozili..
  • Dudu9
    816
    Prošle godine smo pisali da nam treba lijevi bok, desno krilo i pojačanja koja mogu zamijeniti prvu postavu jer je klupa bila loša, sad nam fali tih 6 najboljih igrača a u prvu postavu ušli su ti igrači sa klupe za koje nismo smatrali da su za Dinamo, i sad odjednom to su kvalitetni igrači, to što je ostao Mišić, Baturina, Ristovski pa zar vi smatrate da će ti igrači bolje igrat, ako su mu suigrači losiji?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobro jutro plava vojskom. Nakon još jedne neprespavane noći, što je ostalo uobičajeno kad nam klub igra nažalost ne zbog adrenalina i velike pobjede nego još jednog sramotnog poraza. Da se nadovežem na tekst od brata @Jarokojem je svako slovo na mjestu. Ovaj lik, neću ga ni imenovati više jer je pokazao da nema absolutno ništa ljudskog u sebi, ni trunke samo kritike, ma neka ostane vječni trener. Više ga spomenuti neću jer sustavno sad tvrdim uništava sve ono što smo do sada napravili. Mi više nismo favorito ni protiv koga. Nama je bod dobar protiv varteksa. Jedan univerzalan i polivalentne dečko. Koji je đavao sve od sebe na poziciji koju nikad prije nije igrao. Ali odradi posao i brz ja ne želim, ja nemogu natopi sveti dres. Svaki put. A sad je došao do toga da postane predmet za zajebanciju. Naš ljubo. I ne samo on svi su gori ot kako je on tu. Absolutno svaki igrač je nszadovao. A on još tu, i trubi o pljačkama, nesreći, ovo, ono. Pa trebao bi sam otići prije mjesec dana da si čovjek. Ne treba nikakva uprava da te tjera.
    Svaka čast svakome Ko ode u rijeku., znamo svi šta nas tamo čeka. A i pobjeda neka, koja bi se mogla desiti neće promijeniti ukupnu sliku.
    Ugodan dan svima vama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.