• Tongo Doumbia
    4.2k
    Naravno da ima krivice za neke stvari. Ali dosta manje nego neki koji će se provući ispod kapi..
  • Orc123
    8.1k
    sad hos samo treba stvoeiri igru da pobjedimo nekoga ili? Trener je da stvara igru, uigrava akcije, daje upute igracima, da s njima radi kako bi ro mogli sprovesti u djelo, ako nemas extra kvalitetu onda ides sakriti mane a istaknuti neke vrline u ekipi...mi nismo napredovali pod njegovim vodstvom u nicem i to ne vwlim ja to govori rezultat koji je uzasan a mogao je biti i jos puno puno ali ouno uzasniji da se nisu dogodile zadnje minute u Osijeku, Kranjči i vž! Ovako je uzasno a moglo je biti jos gore ....ovo je sramota za Dinamo i mozemo imat ne znam kako tanak kadar ovako izgledati ne mozemo! Jakir ima naj losiju statistiku ja mislim od svih trenera Dinama u zadnjih 20 godina ja mislim! To je sramotno....
  • Bosskovitz
    12k
    Zadnjih osam utakmica, izuzev amatera u kupu
    • 5 poraza
    • Treće mjesto u HNL-u
    • zadnje mjesto u skupini konferencijske lige s Viktorijom, Astanom i Balkanijem.
    • pet utakmica zaredom bez zabijenog gola u regularnom vremenu
    • 0.75 golova po utakmici

    Ja ne znam kakav kredit Jakirović ima, ali za ovo bi se i u državnoj upravi već dobio otkaz. Jezik ću si pregristi, ali Čačić je imao 9 poraza u 48 utakmica, ovaj će osim ako se ne dogodi neko čudo skupiti 7. poraz u 18. utakmici. Pa sve i da nije kriv, a nije kriv za sve, nešto se mora promijeniti - a uprava i igrači sigurno neće.
  • Dudu9
    816
    Možeš ti nekom sta god hoćeš pričat na treningu ali neće Emreli zato postati Petković i lagano primit loptu itd, pa Ljubo koji ima 15 krivih dodavanja, jednostavno suigrači moraju trčati otkrivati se da im možeš dodati loptu, a ne sakrivati ili su nekvalitetni da mogu to odraditi, pa kad nemaš kome dati loptu, moraš ju napucati bezveze naprijed, naravno vecina tih lopti je izgubljena, jer naravno opet ti fali Petković koji jedini moze takve lopte prebaciti ili primiti.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ja za nist vise ne krivim Jakira. Nije on kriv sto nema kvalitetu (ili nedovoljno iskustva da ju pokaze na velikom klubu kao Dinamo) nego onaj koji ga drzi iako je ocito da ne ide.
  • i more je plavo
    1.1k
    i takav je vise od duplo skuplji po TM i to je jedan relevantan izvor i pokazatelj hocemo to priznati ili ne kcalitete!Orc123

    Pa nisam siguran, Dinamo vec godinama placa prevelike odstete i preplacuje igrace.

    Malo je igraca u kadru za koje nisu placene nerealne odstete i date im nerealne place.

    Pa mi smo i za Kulenovica platili ostetu i ima placu vjerovatno vecu od bilo kog igraca Rijeke, ali ne znaci da je bolji od njih.
    Rijeka je dovela Dilavera i Jankovica iz Dinama bez odstete, i sigurno imaju manju placu od Kulenovica, Menala, Marina i mnogih drugih.

    Mislis da Ivanovic i Pasalic imaju vecu placu od Kuleta ?

    Mi bi za Pjacu vjerojatno Juventusu dali 2.5 milje i njemu milju placu.....jer mi smo Dinamo.

    Naravno da Rijeka ne moze uvijek pogoditi, ali pogađa jako cesto.

    Mi smo pogodili sa Petkom i Oršom, a hrpu drugih igraca smo preplatili.

    Di su Iyayi, Bockaj.....kolko smo dali za njih ?
    TM racuna i Stojkovica i Kacavendu koje smo platili a da ih nismo ni vidjeli.
    I Petka zbog kojeg sad dodatno patimo.
    Pa i Ademija smo uspjeli skuplje platiti nego prodati......tak da pusti TM na ovim razinama di smo mi.
  • Orc123
    8.1k
    hoces ili ne priznati ali tm je relecantan izvor i svi se pozivaju njega...a opet uspoređivati Rijeku i Dinamo je nemoguce i svaki igrac Dinama koji je kod nas visak u Rijeci je rubno u prvih 11...glupo mi opce vise uspoređivati jer toliko je primjera u kojima se vidi kako nije isto igrati u Rijeci ili u Dinamu, cak i ovakvom Dinamu...a bome sad vidimo da nije isto ni trenirati Rijeku ili neki drugi hr klub ili Dinamo ...
  • Orc123
    8.1k
    zato stvoris momcad koja ce ti te deficite pokrivati! Jakir momcad nije stvorio...kraj price, a ti ga opravdavaj kolko god zelis....nikad nitko nije imao ovako uzasne rezultate, a znali smo igracki biti puno losiji....
  • i more je plavo
    1.1k
    Ja ne znam kakav kredit Jakirović imaBosskovitz

    Nema kredit, nego placu, i u klubu znaju da ce mu morati istresti hrpu love, iako su oni krivi kaj momcad ne zadovoljava ambicije kluba i navijaca.
    I Hajduk i Rijeka imaju barem slicno kvalitetnu momcad, za puno manje para, a mi bi htjeli +7 u prvenstvu i setnju kroz KL
    To nemamo, ali i dalje smo u igri za prvenstvo i prolazak grupe.
  • Orc123
    8.1k
    cek ozbiljno? To ti argument za ostanak Jakira? Zemlji otvori se.........nikad losije nismo izgledali u prvenstvu a bome ni u europi u ovoj vjerojatno najlaksoj skupini!
  • Dudu9
    816
    Nije imao ni pripreme sa Dinamom a nije ni radio roster igrača, imao je sto su mu ostavili idioti iz Uprave razjebanu momčad
  • i more je plavo
    1.1k
    cak i ovakvom DinamuOrc123

    Sam si odgovorio s cim Jakir trenutno raspolaze.

    Tu na forumu se spominju bar 3-4 igraca Rijeke koji bi bila pojacanja za ovaj Dinamo.
  • Orc123
    8.1k
    Uoravu si...dat mu i titulu SD pa da zavrsimo jednom sa svim i tko ga jebe! Ako moze propast Cibona, ako je rk Zg u kurcu, ako smo snjeznu kraljicu odjebali ajmo sjebat i Dinamo do kraja pa kljuc u bravu ....noc ...koji se kurac nerviram...i tako nirko nece preuzet odgovornost...njima je to svima posao i pare a nama bol i grc u zelucu!
  • i more je plavo
    1.1k
    Nerealno je ovo sto Dinamo radi zadnjih 10 godina, i sad je malo zaškripilo, jednostavno generacija je dosla do vrhunca a fulalo se sa skautingom.

    Izgledamo lose, ali kadar nije za šetnju prvenstvom i grupom KL.

    Na svim frontovima smo u igri i mozda nebi skodilo malo strpljenja i povjerenja.
  • Dudu9
    816
    Da jakir je kriv jer su prodali najbolje igrače a već 2 godine nisu kvalitetno pojačanje doveli!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.