• Laugreano
    2.5k
    Dobru ekipu je Mikic nudio Dinamu :grin:

    "Još dok sam bio u Japanu, ali i nakon dolaska u Maksimir, ponudio sam Dinamu sedam aktualnih japanskih reprezentativaca! Recimo, Asana sam predlagao još ranije, dok smo igrali zajedno, prije nego što ga je prepoznao i kupio Arsenal. Zvao sam i zbog Kamade, Ita, a Dinamo je bio čak i poslao službenu ponudu Kawasakiju za Mitomu. Bio bi to dobar transfer za Japance, bio bi i dobar ugovor za njega, ali i on je odbio doći u Dinamo. Sad je u Premeirshipu, u Brightonu! No, problem je još jedan, a to je infrastruktura, Dinamov stadion. Japanci žele doći u Europu, znaju da Dinamo igra Ligu prvaka i da je dobar klub, ali kad vide stadion, kad vide gdje bi trebali igrati, onda više nisu toliko zagrijani za dolazak."
  • Orc123
    8.1k
    ako vec znamo da nisu sposobni dovesti pravog SD sa iskustvom, nekog iskusnog stranca, ako Manece je nedostupan, a Jozak nije najsretnijw rjesenje radi proslosti onda Mikic definitivno mi bolje zbuci od Zajeca, Boromise, Raic Sudara, Tomasa i slicnih......mozda dam u krivu i oprt favoriziram domaceg decka pravog Dinamovca ali eto on bi za mene bio dobro rjesenje, osim ako nas nekim cudom iznenade pa dovedu neko provjereno ime a sro je mala vjerojatnost.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    A zašto je Mikić dobio otkaz , ako se ne varam prije 2-3 godine je bio u Dinamu...
  • Jaro
    7.4k
    A zašto je Mikić dobio otkaz , ako se ne varam prije 2-3 godine je bio u Dinamu...ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake

    pa kaj nije on bio dio Krznarovog strucnog stozera i otisao skup snjim?
  • Sajla
    5.1k
    pa kaj nije on bio dio Krznarovog strucnog stozera i otisao skup snjim?Jaro

    je. i skupa s njim onda bio u Sloveniji.
    i koliko god mi bio simpatičan kao dinamovac, opet se radi o čovjeku koji bi se učio na dinamu. a to mi nikako nije drago. to ne znači da sigurno ne bi dobro radio posao SDa, ali nemamo to na temelju čega procijeniti.
  • Maximo
    523
    Gledam malo tog Asana, način na koji zabija golove u slabom bochumu je dosta impresivan.
    Bilo bi dobro kad bi naši htjeli i mogli dovest takvog igrača...nekako mi se trenutni vršitelj SD dužnosti čini koda bi prije mogo još kojeg HNL napadača dovest ...
  • Lynx17
    4.1k
    Navodno smo doveli ove decke. Jel itko zna vise o njima?


  • Sajla
    5.1k
    Navodno smo doveli ove decke. Jel itko zna vise o njima?Lynx17

    znam samo da su "dečki" potpisali za ženski NK Dinamo. možda se dečki identificiraju kao cure jer se prezivaju Pisda? :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    Navodno smo doveli ove decke. Jel itko zna vise o njima?Lynx17

    Google kaže da je Kiran Pisda (lijevo) skoro 22godišnja profesionalna nogometašica, a Kashmina Kashmina je desno, njoj su 24 godine.

    To što (meni) obje izgledaju kao 11-12godišnji dječaci je valjda do mene, s razlogom nosim cvike. :lol:
  • Laugreano
    2.5k
    Kad pogledas, i Salihamizic se ucio na Bayernu. Kakav bi bi, mi to ne mozemo znat. Cuo sam pricu za Mancea da su mu sav scouting i izbor igraca radili Kek i Jurisic, ali da je Mance jeben pregovarac.
  • Neki tip
    21.3k
    jer se prezivaju Pisda? :rofl:Sajla

    Neloše, ali samo je Kiran Pisda, nisu sestre. Ova druga je M. K. Kashmina pri čemu je ovaj K. isto Kashmina izgleda. Dakle M. Kashmina Kashmina.

    Kiran Pisda and M. K. Kashmina became the latest women footballers from India to secure professional contracts in Europe, with both joining Croatian first-division side WFC Dinamo Zagreb on Wednesday.

    The girls impressed in the Women in Sports Elite Football selection trials at the AIFF training centre in Rajarhat, which witnessed 27 footballers vying for spots in clubs from Australia and Europe.


    izvor: https://sportstar.thehindu.com/football/indian-football/kiran-pisda-mk-kashmina-women-footballers-join-croatia-club-dinamo-zagreb-indian-football-in-europe/article67513196.ece

    Niš, sretno curama u Dinamu.
  • Sajla
    5.1k
    da, to i pišem - ne možemo znati kakav bi bio. ja bih jako volio da znamo da nam dolazi netko tko sigurno zna jer ima iza sebe uspjeha u tom poslu. koga god da izaberu, želim mu da napravi izvrstan posao u Dinamu i da napravi takvu selekciju da još godinama dominiramo u HNLu, a dignemo se par razina više u Europi itd. naravno, nema jamstava koga god doveli.
    može li to Mikić? ne znam. pa nije to nikad radio. taj faktor neizvjesnosti je ono što bih želi da se minimizira. ali ako već to mora biti netko neiskusan, onda bar da to bude netko tko je Dinamovac i ima tu emociju, a ne netko sa strane koga nije briga što će ostaviti za sobom.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Dok nisam procitao ZNK mislio sam da se radi o talentima za nase mlade kategorije. Ni ovako nisam siguran u spol i godine.
  • Zagi
    7.7k
    Ja ne vidim niti jedan indikator da bi Mikić mogao biti dobar SD.
    Jedino iskustvo osim igračke karijere mu je pomočni trener pod Krkijem.

    Kome je to palo na pamet i zašto?
  • Lynx17
    4.1k
    Pa neki kao da uopce ne kuze Lynxa, majke mi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions