• Lynx17
    4.1k
    Ocito moram ponavljati:


    U vezi Zajec.

    On je legenda kluba i uvijek ce biti. I svaka mu cast za igracku karijeru.

    Medutim, osim ako je nesto dramaticno promjenilo kroz ove godine, on ne smije biti blizu takvu funkciju u Dinamo (sportski direktor ili nesto slicno).

    Ja jos dan danas ne mogu vjerovati sto on je tada napravio u Portsmouth. Ja sam tada bio vrlo upucen u taj klub a to sto je on tamo napravio je zaista tesko vjerovati.

    On je tamo imao sansu kao rijetko nasi. Imao je slobodu. Mandaric je njemu dao vlasti. A to sto je on doveo da igra u PREMIER LIGI je nevjerojatno

    Od svi igraci iz nase kraje, on je odlucio za ALEKSANDAR RODIC(?!).

    Tada je rekao da iz HNL-a "ne vidi neko ime koje bi bili pojačanje za Portsmouth. Možda Blatnjak.”(?!) Rekao da cak ni Kranjcar nije dovoljno dobar za njegov klub.

    Tada su imali vrlo dobar golman u Shaka Hislop (sjecamo ga iz Newcastlea). On je odlucio dovesti Kostas Chalkias(?!) kao njegovu zamjenu. Taj je igrao 6 utakmice, ispao smijesan, pa nikad vise nije igrao. Ovo je sto je Hislop rekao o njemu:

    ‘Without question, he was the worst goalkeeper I ever worked with. I spotted it in training on his first day, immediately I knew he wasn’t very good."

    Takoder je iz Grcke doveo vezni igrac Giannis Skopelitis(?!).

    On je doveden u Pompey jer je kao imao "ogromnu bazu igraca." Tako je to tada receno. A on na kraju je uspio/odlucio za takav skart. Ima i vise primjeri.

    A evo sto je tada (nazad u 2004) rekao:

    Zajec je rekao kako bi se u Hrvatsku vratio eventualno kao izbornik, a u Dinamo nikad više.

    “Znam da su teška vremena u hrvatskom nogometu i bit ću sretan ako ću indirektno moći pomoći Dinamu, Hajduku ili bilo kojem hrvatskom klubu. Četiri puta sam bio u Maksimiru i za Dinamo više neće biti vremena, četiri godine ću ostati u Engleskoj, 48 godina je na leđima. Još pet, šest godina, pa u penziju.”
    TADA, u 2004, je rekao jos 5-6 godina, pa u penziju. A sada bi kao vratio kao SPORTSKI DIREKTOR DINAMA?!?!

    Da ponovim, svaka cast Zajecu za sve sto je napravio za Dinamo. Ali idemo dalje.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ajax se "rješava" Medića i Sose ,evo posla za novog SDArmagedon13

    Za neku posudbu možda i postoji šansa.
  • Nolifer
    8.1k


    To sam i ja sad na pivi pomislio. Nebi bilo loše...
  • Nino Bule
    13.8k
    Medica ne bi bilo lose kupit
  • boem
    309
    Zajec mi je idealan kandidat za Barišićevu zamjenu, za sve ostale funkcije definitivno nije.
  • Zagi
    7.7k
    Idealan pored npr Bobana teško, možda ponajbolji od trenutno dostupnih.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Zajec je idealan za predstavljanje knjige i uživanje u mirovini.
  • Krizy
    43.5k
    Sit sam recikliranja i učenja na Dinamu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    U Gražu je spas :heart:
  • Infinity
    16.4k
    Toliko puta se potezalo pitanje 'trener stranac'. Sta mislite o sportskom direktoru koji nema nikakve veze s Dinamom, pa ni Hrvatskom?

    Ne mislim da je rjesenje samo zato sto je stranac, nego me zanima da li bi trebali gledati malo sire?
  • Sajla
    5.1k
    gledamo šire za igrače, zašto ne bismo i za SDa? kaj, može biti lopov koji bude dovodio "svoje" igrače i punio si džep blablabla? nepoštenje nije rezervirano za strance, to bar znamo. dinamov trener, SD, igrač - treba biti profesionalac koji zna svoj posao i radi ga pošteno, a što je po nacionalnosti ili čije ima državljanstvo me uopće ne zanima.
    i da - dosta je da se netko uči na dinamu. treba nam netko tko dokazano zna što radi.
  • Zagi
    7.7k
    Ma nikakav problem.
    Na papiru bi strani SD i M.Marić kao spona za omladinski pogon bilo idealno.
    Samo nek je stručan.
  • austrijanac
    4.1k
    Od svih stvari gdje se mozemo ugledat na Red Bull Salzburg/Leipzig, najvise bi volio da se ugledamo na strukturu SD-a i trenerske struke.

    Nema kemijanja s legendama i pizdarijama, cisto skolovani ljudi koji zive scouting 24/7 i znaju kako to funkcionira.

    RBS je ove godine "prodao" SD-a Bayernu, ekspresno su nasli drugog u svojim redovima koji je izjavio da mimo toga sto je trener od pocetka nove ere RBS-a, aktivan je bio u skautingu diljem svijeta.

    Da napomenem, ima 40 godina, a prikljucio se RBS-u s 27 godina, kad su (osim novaca) donijeli odluku kako zele da im ekipe igraju od malih nogu (totalitarno, agresivno s visokim presingom) te na tome rade od pionira do seniora.
  • Georg Koch
    4.6k
    Pise na gol.hr-u o Selahiu kako mu ugovor istjece iduce ljeto. Od 01.01.moze pregovarati sa bilo kim da ide besplatno, naravno ako ne produzi ugovor ili ga ne prodaju sada pa uzmu bar nesto para.
    Vrijednost po TM-u mu je 2m.
    Mislim da je on upgrade za nase igrace, a sad opet da li je brutalan za neke visoke ciljeve ne znam.
    Mislim da je dobar za rotacije te povremeno prvog sastava, ako dogodine planiramo igrati zvucnije europsko natjecanje, puno utakmica i sl.
  • Laugreano
    2.5k
    Gledao sam podcast sa Mikićem, i bas me ugodno iznenadio koliko je elokventan i koliko se kuzi. Kakav bi bio SD neznam. Znam samo da bi dobili jos kojeg Kaneka u ekipi :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions