• bbb medimurje
    3.2k
    Meni su slavonski, medimurski, varazdinski a pogotovo zagrebacki tovari iritantniji na stadionu od tovarskih tovara na poljudu
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Na Dnevniku HRT-a igrač kluba koji zaostaje samo 5 bodova za vodećim izjavljuje da bi on osobno volio da drugi klub za kojeg on ne nastupa osvoji prvenstvo.
  • Zagi
    7.7k
    Nisam vidio prilog. Maloča?
  • Klenx
    5.6k
    Smrad tovarski.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Full mi je zao da ga nismo maznuli, makar ne vjerujem da nismo probali. Znam pouzdano da smo htjeli uzet dizajnera jednog drugog naseg kluba
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mogu mislit kaj bi bilo da npr. Postonjski tako za Dinamo kaze.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Mogu mislit kaj bi bilo da npr. Postonjski tako za Dinamo kaze.Teofil Kateran

    Meni bi zanimljivije bilo šta da to kaže netko tko živi u Splitu ili Solinu. Ovaj kokošar se tu šeta slobodno bez straha.
  • Muka
    357


    Tu smo apropo onoga vezano za mlakonje. Tu Zagreb i okolica prednjače u tome unazad 10ak godina ali polako se i to mijenja. :smile: Sve je to rezultiralo time da glupača i pojedini medijski navijači su "obukli široke gaće" pa se "šire" i ovako nešto izjavljuju, reklame po aerodromima, bile noći i sl.. Ali kao što sam rekao i to se mijenja i lako će se odbiti o glavu. Puno zla je mamićeva kompanija napravila i općenito su to rezultati isto ovakvih stvari...
  • Mali dioničar
    15.3k
    Meni je tu Maloča skroz ok.

    Igrao je protiv Hajduka i uzeo im 3 boda. Bolje da igra protiv njih i uzme 3 boda i izjavi da želi da su oni prvaci nego da tankira i izgubi od njih i veli da želi da je Gorica prvak i da ga ništa drugo ne zanima.

    To što je i Jakir Veliki prosuo 3 boda u Gorici nije kriv Maloča. To je kriv Ivica Medarić jer lista opravdanja za Jakira ide barem do 1945.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Gorica kao klub bi tu trebala reagirati jer nije normalno da igrač Gorice koja zaostaje samo 5 bodova za prvim mjestom izjavljuje da bi volio da neki drugi klub osvoji prvenstvo. Ja bih i u Dinamu očekivao kaznu za igrača ako bi recimo Perić izjavio kako želi da Osijek bude prvak.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Gorica kao klub bi tu trebala reagirati jer nije normalno da igrač Gorice koja zaostaje samo 5 bodova za prvim mjestom izjavljuje da bi volio da neki drugi klub osvoji prvenstvo.Maksim Maksimirski

    Maloča na terenu radi što treba. Ruši Lekine, Jakirove i Zekićeve trupe, a svojoj izjavom nikoga normalnog u Gorici nije povrijedio.

    Ako Jakir mrtav hladan veli da je zadovoljan da je Dinamo osvojio bod u Varaždinu onda bi i Maloča i Črnko trebali biti prezadovoljni trenutnom pozicijom Gorice na tablici.

    Niti Jakir traži kruha preko pogače u Varaždinu niti Maloča traži nerealnu poziciju na ljestvici. Svakom prema ambicijama i sposobnostima.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ne znam, meni je to čudna izjava i teško mogu zamisliti da bi vani neki igrač Tottenhama izjavio kako bi volio da City osvoji prvenstvo. Ta izjava je ponižavajuća za NK Goricu ali ako njima ne smeta neka nastave ignorirati takve izjave. Gorica je u kakvoj takvoj borbi za naslov, 5 bodova su od prvog i ta činjenica dodatno čini ovu izjavu luđom.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ovo kolo je najveći korak prema naslovu Hajduk napravio zahvaljujući Jakiru.

    Hajduk je osvojio 3 boda, Dinamo jedan.

    Raplet toga kola Jakir je prokomentirao izjavom da je zadovoljan bodom u Varaždinu.

    Za to je vrijeme je Maloča uzeo tri boda još jednom konkurentu Dinama Osijeku.

    Ali ajmo se mi brinuti zbog Maločine izjave, a Jakirovu ćemo odobravati.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Kolega, mislim da je Gorica veći konkurent za naslov negoli Osijek.
  • Zagi
    7.7k
    Raplet toga kola Jakir je prokomentirao izjavom da je zadovoljan bodom u Varaždinu.Mali dioničar

    Gdje to točno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.