• Mali Zeus
    9.7k
    DIallo na igraču Rudeša isto više penal nego što nije.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Ček, on je rukom išao unatrag prema lopti jer se prije dogodio prekršaj? :lol:Mali Zeus

    Probaj skočit i onda nek te netko odgurne dok si u zraku, normalno da ćeš nekontrolirano lamatati rukama...osiječani ko osiječani, nogometno najneeduciraniji navijači koje sam ikad vidio, ljudi još uvijek raspredaju mitove o tome kako smo ih mi pokrali prije dva mjeseca.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Probaj skočit i onda nek te netko odgurne dok si u zraku, normalno da ćeš nekontrolirano lamatati rukama...San Lorenzo

    Ak se dobro sjećam snimke uopće nije u skoku bilo, a ako i jest ne izgleda mi kao ruka koja ide tako normalno nakon skoka. Baš izgleda kao ruka prema lopti.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Trebao je suditi faul u napadu. Ako vec nije sudio faul, onda je cista ruka, daleko od prirodnog polozaja ruke, bez obzira jeli u skoku ili ne.
    Ja bih rekao dvije ciste greske u sudenju tamo. Na kraju je ispalo fer, jer zbog faula nebi se ni trebalo pricati o ruci. Ali ako nisi sudio faul onda moras ruku, ovako je svjesno ili nesvjesno ispravio gresku. Ali to se tako ne radi.
    Zasto seVAR nije oglasio? ne znam, to je isto problem. Mozda su i provjerili i vidjeli da nebi trebalo nista biti i ostavili tako da ne jebu dalje vise.
  • Jaro
    5.6k
    Probaj skočit i onda nek te netko odgurne dok si u zraku, normalno da ćeš nekontrolirano lamatati rukama...San Lorenzo

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/primera/legendarni-spanjolski-trener-ima-ludu-ideju-kako-poboljsati-var-moramo-dovesti-fizicara-da-nam-to-kaze-15391415
  • Blueshadow86
    960
    Kako stvari stoje, za prvaka HNL-a će biti dovoljno skupiti sve skupa 50 bodova. :grimace:
  • Infinity
    15.2k
    Pa i ne bas. U ovom tempu ce trebati 75 bodova. Otkako se igra liga deset, u samo tri navrata to ne bi bilo dovoljno za prvaka, tj. u samo tri navrata je drugoplasirani imao 76 ili vise.
  • NORTE
    9.3k
    Rasprodana Opus arena za Osijek-Hajduk.

    Tri dana fizičke prodaje ulaznica bila je zaštićena prodaja samo za one koji su u ovoj sezoni već bili na nekoj tekmi Osijeka.

    Jutros u 10 je krenula prodaja za sve ostale, nakon 2 i pol sata su otišle preostale ulaznice.
  • luka modic
    609
    realnost Osijeka je da oni sa svojim brojem navijača ne mogu napunit onaj stadion
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪NORTE realnost Osijeka je da oni sa svojim brojem navijača ne mogu napunit onaj stadionluka modic

    Osim kad rasprodaju. Mislim, isto je bilo i kad smo mi tam igrali.
  • luka modic
    609
    kad smo mi tamo igrali vjerujem da je dobar dio ljudi na domacim tribinama bilo naših navijača,a stadion mi se čak nije ni činio pun iako su objavili da je rasprodano,ne znam kakva ce situacija bit protiv Hajduka al ako su zapravo rasprodali sve ulaznice vjerujem da ce dobar dio domacih tribina bit hajdukovci
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus kad smo mi tamo igrali vjerujem da je dobar dio ljudi na domacim tribinama bilo naših navijača,a stadion mi se čak nije ni činio pun iako su objavili da je rasprodano,ne znam kakva ce situacija bit protiv Hajduka al ako su zapravo rasprodali sve ulaznice vjerujem da ce dobar dio domacih tribina bit hajdukovciluka modic

    Slično kao i protiv Dinama, bit će dosta hajdukovaca koji će gledati ili su gledali da su blizu gostujućem sektoru.
  • blue heart 72
    1.4k
    Navodno su po bijelo-plavoj birtiji neki tovari kupili ulaznice i za jug Pampasa. U tom slučaju bi moglo biti vrlo zanimljivo :rofl:
  • Eduardo
    17.6k
    Eto, Marčinko napustio Lokomotivu tako da Locosi moraju pronaći ili već imaju novog grafičkog dizajnera i ilustratora. Postam ovo jer znam da ga dosta ekipe ovdje gotivi, a dio ga je čak i zazivao u Dinamo. Kako sam kaže, ne ide u Dinamo, ali i dalje će raditi sportski marketing na europskom tržištu, s naglaskom na Hrvatsku.

  • NitkoBitan
    12.2k
    Najbolji su mi navijaci Osijek kaj se toga tice. Uvijek se najvise nabrijavaju na takve stvari a nikad nis ne naprave. Najvece mlakonje od "velike cetvorke" :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.