• runtothehills
    382
    Asistencija, 55 dodira, 71% točnih dodavanja, 6 centaršuteva, 1 udarac u okvir i dva izvan, 1 vratnica/stativa, 5 driblinga
  • Jura
    210
    Bumo vidjeli hoće li koji dnovinarčić pohvaliti Šimića i Bišćana za dovođenje Kaneka ili bu po običaju za to zaslužan netko drugi.
  • cibona
    1.4k
    Sportske novosti kazu da je kanekova statistika "opskurna". Neka im netko objasni da je on do proslog tjedna imao 200tinjak minuta provedenih na travnjaku i uglavnom je ulazio s klupe.

    A meni statistika od 2 gola i 2 asistencije uopce nije losa, naprotiv. Tako negdje i vidovic ima, hoce li za njega reci da mu je statistika OPSKURNA? Naravno da nece, ipak treba pljuvati po Šimićevim i Biscanovim pojacanjima.
  • Klenx
    4.1k
    Opet je odličan bio Kaneko?
    "Kaneko već dugo igra dobro, radi razliku i drago mi je zbog njega. Nije mu lako objasniti neke zahtjeve u igri, imamo na klupi prevoditelja, međutim, u samoj utakmici to nije lako govoriti, ne zna još ni toliko dobro engleski."


    Sreća pa ne razumije zahtjeve debila s klupe, brzo bi se ugasio.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Morat će, izgleda, mnogi novinari, analitičari, a i navijači pojesti puno govana koja su izasrali u vezi Kaneka.
  • jedan u nizu
    6.1k
    ima netko onu situaciju gdje je napravio slalom na ulazu u kazneni prostor u drugom poluvremenu? Mislim da to nisam uocio u sazecima utakmice
  • Bosskovitz
    7.5k
    Jako mi je drago što se pokazuje ono što su neki od nas ovdje govorili: ne možeš dovesti igrača iz kulture koja kao da je s nekog drugog, bliskog planeta, koji ne govori jezik i nikad nije igrao u Europi, i očekivati da će on u utakmici i pol pokazati sve što zna. Čovjeku treba dati vrijeme za prilagodbu i davati mu prilike ako već vjeruješ u njega, a ne bacati ga u vatru pa uranjati u vodu.

    Kad se još malo bolje ufura i u kulturu i u život ovdje, nauči bolje jezik, prođe pripreme... mislim da ćemo od njega dobivati samo više i više, ne manje.
  • Zagi
    5.1k
    E, samo da podsjetim da je Mikić neki dan rekao da će se Taki teško nositi sa hnl bunkerima.

    HNL "struka".
    Mika, nije nogomet samo gurni i trči...
  • Mali Zeus
    9.8k
    E, samo da podsjetim da je Mikić neki dan rekao da će se Taki teško nositi sa hnl bunkerima.Zagi

    Rekao je i neke druge stvari, da treba biti strpljiv itd....
  • Neki tip
    19.4k
    Jako mi je drago što se pokazuje ono što su neki od nas ovdje govorili: ne možeš dovesti igrača iz kulture koja kao da je s nekog drugog, bliskog planeta, koji ne govori jezik i nikad nije igrao u Europi, i očekivati da će on u utakmici i pol pokazati sve što zna.Bosskovitz

    Eh da je samo do utakmice i po'..

    Dobar dio ekipe je zagovarao da krene od prve minute doslovno 2 dana nakon što je sletio iz Japana izvan kojeg nikad nije igrao. Danas se to, doduše, može podvesti i pod "otpočetka sam vjerovao u njega".. :eyes: :smile:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Mene s druge strane čudi da Jakir još uvijek priča da mu je teško razumjeti neke stvari, pa jebemu sve, valjda je naučio osnovne izraze do sada. Tj. siguran sam da je, a Jakir kenja.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Meni osobno je postao drag u debiju protiv istre pod Igorom.
    Voljni moment, prodornost i eksplozivnost, pozrtvovnost, nudjenje u igri i nogometna inteligencija, to su atributi koje sam primjetio da zakljucim da ce nam itekako biti od pomoci.

    Svojom pozitivnom pojavom i zalaganjem me kupio te mi je to definitivno najdrazi igrac ove sezone.
    Nekad cu ga dizati u nebesa kao da je C.Ronaldo ali nadam se da mi se nece vagati svaka rijec na navijackom forumu :)

    Nek je nama nas Taki zdrav i kada se Petko vrati vjerujem da ce tu biti jos bolje kombinatorike a time jos golova i asistencija
  • Zagi
    5.1k
    "otpočetka sam vjerovao u njega"..Neki tip

    A kaj s nama koji smo vjerovali u njega prije nego je debitirao?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Gol protiv Lokomotive jako mu je pomogao što se tiče samopouzdanja, jučer je bio aktivan, hrabar, kombinatoran, stalno tražio loptu, pokušavao, prodore, imao 2, 3 udarca, ubacivanja. Pokazao da mu je vrijedilo više vjerovati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.