• Mali Zeus
    9.8k
    I u nekim utakmicama prije je bio ok, u smislu da je pokušavao, probijao stranu, imao i udarce po golu. Nije bio ni blizu panja kakvim su ga prikazivali i sprdali se da ga je Šimić skautirao haha jako smiješno.
  • Patak
    2.2k
    Na početku je djelovao malo izgubljeno, nije znao gdje treba igrati, gurao se u sredinu, ali aklimatizirao se napokon, uigrao s ekipom.
  • Droljo
    5.1k
    tvornica KawasakijaMrvica

    A Honda?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Ipak se cita zona. Bravo invalidi u marketingu
  • Mrvica
    3.3k

    Vozim Kawasaki, sa Hondom nisam baš na ti :lol:
  • Captain America
    14k
    Klub je objavio snimku snimanu iza gola. Čini mi se da je Belinho bio dohvatač lopti i da je slavio s igračima. Ne znam da imamo još kojeg tako sitnog tamnoputog igrača u mlađim kategorijama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    koja sreca, i onda trazi grb na prsima i lupa se. Taki je sve
  • Laugreano
    1.3k
    Nekolicina nas je od pocetka tupila da nismo ni svijesni kakvog igraca imamo. To ce se tek pokazat kad dobije 5-6 utakmica u kontinuitetu u prvih 11.
  • Nevo7
    608
    ja sam mislio na početku da će gitaru svirati hahah :rofl:
  • jedan u nizu
    6.2k
    Covjek kad ge igrao, usao je donio neki novi prodor, a igraci su ga svejedno ignorirali.
    I jucer Rile, protiv Viktorije Misic itd itd. Imalu su ga solo vise puta, savrsena prilika a oni su odlucili zabit se u sredinu i sjebat akciju. Mislim da mu ne vjeruju dovoljno i ne zele mu dodavati, poput nekih na terminu kad se igra pa ne zele namjerno dodati jer vjeruju da ce netko sjebat.
    Zalosno od profesionalaca i jos zalosnije sto trener to ne uoci i ne ukaze na to ekipi.
    Nadam se da ce od sada dobivati vise lopti kada se otkrije na krilu
  • Laugreano
    1.3k
    Najprije se Rile digao na njegovu poziciju, a Kaneko je pokrivao Riletovu. To je radio i njegovu prvu protiv Istre. Baturina ga je valjda 5 puta izignorirao. Misic par puta isto. I svejedno u pola sata upise gol i asist
  • Orc123
    5.2k
    Najvise ga ignorirao Baturina...zato kaj je decko tih i onako nije zvijezda nit se ponasa tako...on je odlicno zamjensko krilo a u nasoj situaciji je trenutno igrac cak i za prvih 11....on samo mora dobiti hrabrosti i podrsku trenera i suigraca da vise pokusava i ako zaebe koji put da ga se odmah ne zamjeni ili trenira strogoca nad njim....jucer odlicno stopao jednu ademijevu loptu koja bi za veliku vecinu bila nedostizna....tu se vidi da zna i moze ali treba dobiti na kuražu kak se veli ...
  • Jaro
    5.7k
    Ne bih odmah zakljucio da mu ne vjeruju, lrije da nitko nije navikao da uopce imaju opciju na krilu. Nakon ozljede Spikica na krilu su igrali Emreli, Baturina, Vidovic koji su stalno ulazili u sredinu, tak da su ostali jeenostavno zaboravili mogucnost igrati na krilo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.