• IceMan
    2.1k
    Al kao što ovaj Varaždin nema veze s onim starim Varteksom, tako i ovaj novoosnovani Varteks također nema veze s onim starim Varteksom.
  • jedan u nizu
    8.3k
    dobro jutro svima osim Ljubi na lijevom beku i Emreliju na krilu
  • Infinity
    16.4k
    Umjetni je klub di ni navijaci onog Varteksa ne zele ni cuti za nk Varazdin.. dapace mrze taj klub.Jurki

    Tesko mi je vjerovati da u ne bas velikom Varazdinu tu i tamo NK Varazdin napuni stadion i da nitko od tih ljudi nije bio navijac starog Varteksa. Ili pod navijace podrazumijevas samo stotinjak clanova WS? Mislim da je vecina, cak velika, ogromna vecina navijaca starog Varteksa danas podrska Varazdinu. Navijacka grupa nije stala iza NK Varazdin, ali broj obicnih simpatizera koji danas mrze NK Varazdin je mizeran.
  • Deleted User
    3
    18.11. u Vukovaru. svi su pozvani. na braniku domovine sinovi će uvijek biti. HOS naš PONOS !
  • Jurki
    11.7k
    a gle sve ti je to relativno.
    Sama cinjenica da "onda" nije bilo ni teoretske sanse da se netko na zapadu digne kad Dinamo ili tovari zabiju gol.. dok je danas to normalno.
    Nk Varazdin ima simpatizere tj ljude koji odu na tekmu da ubiju vrijeme.. al je to daleko od nekog ozbiljnog pracenja kluba.
    Edit: Varazdinska publika se spustila na razinu Belupa.. to bi bila najpreciznija ocjena.
  • jedan u nizu
    8.3k

    osim stativama na sjevrnom golu stadiona Andelko Herjavec
  • Dinamo-Sesvete
    23
    Tek sam jučer vidio da je bilo druženje zonaša. Male sam zakasnil pa bi se štel iskupiti i upoznati ekipu i uživo pa me zanima jel netko za da organiziramo zajedničko gledanje utakmice za zonaše.

    Gledali bi tekmu Astana - Dinamo koja se igra 30.11 (četvrtak) u 16:30
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ne znam jeste li negdje naletili na vijest (nije jos nista zavrsilo na portalima) ali je nekoliko ljudi zavrsilo u bolnici zbog trovanja Romequelle gaziranom vodom.

    Navodno su se u nekoj hrvatskoj tvornici ispirale cijevi kiselinom i nisu dobro isprali kiselinu. U toj tvornici se vjerojatno puni i Cola, Fanta i slicni sokovi... Eto da znate, a i inace je bolje izbjegavat taj srot od pica.
  • Paggini
    21.1k
    Te whapp poruke koje se šire okolo me podsjecaju na dobre stare dane potresa kad je ekipa slala okolo da dolaze tsunamiji, srbi na medvjedima i slično...
  • Dudu9
    816
    Tako ti to ide pranje cijevi lužina pa kiselina i naravno na kraju voda ispire i sterilizacija cijevi
  • Tom vg
    1.1k
    Obično sad ide samo neka od specijaliziranih varijanti limunske kiseline, ispiranje pročišćenom vodom i to je to. Period ispiranja nije bio adekvatan ili cjevovod nije izveden pravilno - kontra pad, nemogućnost drenaže
  • Dino
    2.7k
    Koja je to konc. limunske kiseline kad i nakon ispiranja (neadekvatnog ocito) moze tolko naskodit?
  • Dudu9
    816
    Neznam kako u tim tvornicama, ali u mljekari ide lužina kiselina, jer kroz cijevi ide mlijeko ili jogurt itd, tako da se cijevi moraju oprati nakon točenja, da bi kasnije bile opet bile ciste i sterilne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.