• Orc123
    8.1k

    Po zome bi Mensah bio i kompletniji igrac jedino je Wagner puno bolji dodavac...jel tako?
  • Patak
    2.9k
    Taj Mensah mijenja dva kluba godišnje, dakle nešto sistemski ne valja oko njega. Nešto slično sam napisao i za Mihajličenka, Anderlecht ga se htio riješiti a imali su u rosteru još samo jednog beka od 18 g.
    Ne trebaju nam problematični igrači makar došli besplatno.
  • Orc123
    8.1k
    Pa bio je igrac Salzburga i slali su ga po posudbama! Sad ga je otkupio Auxere....jako dobre ocjene prosle sezonw ali i ove!
  • Mihaljević
    9.9k
    On je top igrač ali samo se bojim da se neće uklopiti u naš sustav kao Lecjaks , Mykha, Moubandje itd... Jednostavno džabe njima dobar centaršut kad je u skoku najviši Kaneko , smiješno ali istinito. Perković , Gvardiol , Ljubo , Franjić su se uklopili jer imaju odličnu izgradnju igre i takvi će se uvijek uklopit , brzina nama ne igra neku presudnu ulogu.
  • Orc123
    8.1k
    Realno mi bi dali sve da nadjemo cak i samo jednog Mohu za l.bok, a kamoli ne igraca tipa Mensah ili Wagner...
  • NitkoBitan
    17.6k
    brzina nama ne igra neku presudnu ulogu.PlavaSlavonija86d

    Brzina uvijek igra vaznu ulogu u modernom nogometu, kako u obrani tako i u kontrama. Na Maksimiru je nase igrace Leao pretrcao kao djecu na igralistu.

    Da dovedemo Mensaha (pretpostavljam da je brz) i jedno brzo kvalitetno lijevo krilo nama bi u tom slucaju vecina napada isla preko te strane. Toliko o brzini koja nije bitna.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Po zome bi Mensah bio i kompletniji igrac jedino je Wagner puno bolji dodavac...jel tako?Orc123

    Nije bolji, Mensah je u tom smislu bolji za izgradnju, ali Wagner uzima veći rizik kod dodavanja. Wagner je kvalitetnija verzija Pere Bočkaja. :halo:

    Ja bi svakako rađe Mensaha za naš stil igre. Wagnera bi vjerojatno razapeli u ovakvom okruženju i brzo ga pretvorili u dežurnog krivca.
  • badjibadara
    3.2k
    Wagnera bi vjerojatno razapeli u ovakvom okruženjuMlađi referent

    Aktualno:

    MLS has opened an investigation into allegations that Philadelphia Union defender Kai Wagner directed a racial slur at New England Revolution forward Bobby Wood during last Saturday's MLS Cup playoff match between the two sides, sources confirmed to ESPN.

    Sources confirmed to ESPN that Wagner is alleged to have called Wood a racist term in German used against Asians. Wood's ancestry is part Japanese and African-American. Wagner is a native of Germany, and Wood speaks German, having played in Germany at youth and professional level for 14 years.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    hehhe brzo bi se ovaj snašao kod nas
  • OsamŠest
    3.5k
    A ima takvih bolesnih igrača i u pravom smislu riječi kapitalaca koji su besplatni od ljeta 2024., a u najboljim godinama, s plaćom koja je i više nego prihvatljiva za Dinamo..

    Nadam se da će se posao odradit kak spada..
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ajhahahahahahahhahahahahahhahahahahha daj ga vamo
  • NitkoBitan
    17.6k
    Bome mi je Wagner sve drazi i drazi. Samo steta zbog aktualnosti njegovog prezimena...
  • i more je plavo
    1.1k
    Brzina uvijek igra vaznu ulogu u modernom nogometuNitkoBitan

    Pa zato je Jakir i inzistiral na Brodicu :lol:
  • Georg Koch
    4.6k
    Cavlina i Zivke odlicne utakmice protiv Rijeke.
    Cavlina je trenutno bolji od Nevistica, bez razmisljanja.
    Pitanje je hoce li se Nevistic vratiti kroz vrijeme u optimalnu formu.
    Cavlina je u najmanju ruku trenutno za naseg zamjenskog golmana, mada bi ga ja ostavio da odradi sezonu do kraja u loksi, i na ljeto nam dodje.
    Zivkovic na ljeto bez razmisljanja mora biti u rotaciji 2-3 stopera(ovisno tko nam dosao, ovo sto imamo je kvantiteta a ne kvaliteta).
    Zivkovic bez problema uz srecu i ako mu Bog podari zdravlje moze biti novi Sutalo(JOSIP :grin: )
  • Žan
    164
    Nesto gledam ostale klubove koji dovode igrace iz Japana ili opcenito iz Azije, uvijek ih ceka sunarodnjak ili dolaze u paru. Sjetio sam se toga jer gledam sad Bochum a prije par godina se Takuma Asano povezivao sa nama, prije nego je otisao u Partizan, siguran sam da ga mozemo dobit na zimu a uz njega dobijamo i boljeg Kaneka jer je Asano prosao adaptaciju na ovim prostorima i ima iskustvo igranja po Europi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions