• Zagi
    5.9k
    Možda Pašalić, makar nebih stavio ruku u vatru da je bolji od Takura.
    No, ima on i podužu povijest ozljeda. To se ne uzima u obzir jer naravno povijest počinje njegovim dolaskom u Rijeku.

    Fruk i Ivanović nemaju kaj raditi u Dinamu. Dobri igrači ali nisu bolji od ovog kaj trenutno imamo.

    Janković je velika pogreška. Nije ni on sad novi Messi koji bi nas samostalno odnio u ligu prvaka ali je produkt naše škole i ako on nakon dobrih igara na posudbama u Zrinjskom i Rijeci nije zaslužio šansu, koja se poruka šalje ostalim klincima koji trebaju potpisati ugovore. Odi u Lokomotivu, Slaven?
  • Dudu9
    604
    A nama su dobri Kulenović Emreli i Drmic pa nam nije potreban
  • Captain America
    15.4k
    Inace, kad se spominjao Fruk u kontekstu Dinama ne znam da je bas puno ljudi bilo za tu idejuIstinaZaDinamo

    Više nas je tu pisalo da bi bio odlična opcija za rotaciju jer smo u tom trentuku od ofenzivaca imali Menala. Nakon odlaska Ademija smo ostali na 3 vezna+Ljubičić, a Fruk pokriva krilne pozicije i desetku.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ne, nisu. A ti si pročitao gdje da jesu?

    Imaš 3 loša napadača i doveo bi jednog prosječnog za 3-5 milja eura s velikom plaćom. Mierez nije u stanju dić tri na nogu, nama treba kombinatoran napadač koji nije hodajuća oscilacija i koji je u stanju ekipi dat nekaj konkretno, a to su golovi.
  • Captain America
    15.4k
    Na žalost, sportski sektor nije uspio ispuniti neke njegove želje na ključnim pozicijama već su dovedeni drugi igrači koje je preferirao sportski sektor – npr. Sosa.

    Eto da se i to skinulo s dnevnog reda. Jakirova velika želja :rofl:
  • Jaro
    6.2k
    Jedva cekam da Jakirevic dovede svoje igrace. Kad krene totalni nogomet, ima da drugo poluvrijeme juniori igraju jer ce se sve rijesavati u prvom. Povedi nas sveti Sregeje! Uz Vlatku i Podnara (i onog treceg kojem ne znam ime) naprijed!
  • Zagi
    5.9k
    Teško će me netko uvjeriti da Jakir nema dobro oko za igrače.
    Od kojih govana je napravio vrlo umjesnu pitu u Zrinjskom je za proučavanje.
    Ova Rijeka je isto tako njegov projekt gotovo u potpunosti.

    Vidjet ćemo, ako dogura do zime.
  • Jaro
    6.2k
    ma puna mi je kapa (originalno sam upotrijebio primjereniji izraz situaciji, ali neprimjereniji forumu) neke ekipe ovdje pa reko - idem u njihov rog ko tele...
    Vidim da je Podnar i najavio vracanje na stari oblik transfera (stariji od zadnje 3 roka - dakle, nesvjesno je najavio vracanje obicajima uspostavljenima pod tattom. Valjda vec ima spremne posrednicke agencije da mu se ne desi ista greska kao kod transfera Carlosa koji je eto opet aktualan - gdje se uz odstetu od 40000€ isplatila i provizija za posredovanje od 500000€.
    Zivio drug Podnar, drugarica Vlatka i svi tattini poslusnici i sljedbenici ma gdje bili...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    podržavam te, pozdrav svima a ne samo njima
  • Noel
    4.4k
    Jaro samo rokaj
  • Orc123
    6.2k

    A mislio si da ce rec da je on bio Jakirova zelja? Da on je bio izbor Jakira, a sad mu neda peiliku! Ja nemrem vejrovati da neki vjeruju u sve kaj se napise. Pa svatko gleda svoju guzicu, a istina je negdje na sredini! Suma sumarum lose odrađen transfer rok s obzirom kakvi su novci dospjeli u klub ali nikako najlosiji jer su zadnja 2-3 bila jos puno puno losija! Ovo je samo sad kulminacija loseg rada 2-3 godine, mozda i duze!
  • Maximo
    333


    Darko ostani!!! :D
  • Ludovic IX
    6.2k
    Ako sad nadzorni odbor u kojem sjedi čovjek iz navijačkih redova prešuti takve transfere di klub plaća lude problvizije onda nama izbori niti ne trebaju. Isti k.. imali 28 u skupštini ili 8. 2 u IO ili 4, 1 ili 2 u NO
  • Tongo Doumbia
    3.1k
    slažem se. Uz uzročno posljedičnu vezu " velikog Tate " čiji " je " touch" vidljiv i u aktualnoj momčadi. Menalo, Boško Šutalo, Kulenović, Nevistić, pa onda novi Joao Cancelo a.k.a Marijan Čabraja, ili možda pak Danijel Štefulj?

    Jako se brzo zaboravio i Badnjak 2021 u Hercegovini, kada je najveći Hrvat od svih majke rođenih, busajući se u prsa na desetoj boci vrhunske žilavke i petoj liniji znamo već čega, tvrdio kako je Osijeku " mukte " preuzeo Peru Bočkaja i za njega iskrcao lijepih par milijuna. Divno.

    Da, znam, znam hrvatski dragi novinari da imate amneziju kad pričamo o tome, ali me nemojte samo uvjeravati da je najveći problem ovog Dinama limitirani Ukrajinac kojeg plaćamo po nastupu i učinku, a on ne nastupa već jebenih mjesec dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions