• Laugreano
    2.5k
    Nesto se ocito dogodilo. Inace je uvijek objavljivao u vezi utakmica. Sad objavljuje stvari nevezane za nogomet.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ne bih me čudilo da je prošao kao Mihaljičenko.
  • Orc123
    7.8k
    Zasto se cudite...sad ce on biti Pedro...jakir samo ceka priliku da to bude onda
    Taki....bez brige na toj listi necete vidjeti Kuleta, Marina ili Menala....isto tako nezz koji je kurac dovodio Halila i Sosu ako mi jednom neda nikakvu peiliku! Slucaj Kaneko i Perkovic pokazuju da nemres pokazati da vrijedis ako ne igras!
  • Majki2111
    3.1k
    Nije se ništa dogodilo. Pitali su Jakira na presici za Drmića i njega zakaj nisu na popisu. Reko je da ih ima previše za popis. Jučer su njih dvojica izvisila i to je to.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Ako šikaniraju Francuza onda su idioti totalni, dečko teško dobiva prilike i krivit njega sad za nešto je totalno neozbiljno. Friski primjer Japanac!
  • jedan u nizu
    8.2k
    A za sta je max uopce kriv?
    Odigrao protiv Istre odlicno. Protiv Gorice solidno i zavrsio na klupi na poluvremenu bez razloga.
    Protiv Plzena skrivio penal. Pa jebemu mater, nogomet je ovo, sansa je velika da ce netko u 90 min skriviti penal. Kiksao jos mozda 2 lopte, ali se vratio i isrpavio pogresku, oduzeo loptu.

    Ako je kriterij taj penal, zasto onda Petkovic nije u drugoj momcadi odkako je pucao penal protiv Hajduka? Zasto Šutalo nije ne u juniorima, vec u kadetima, zašto Peric nije degradiran u mlade pionire?
    Zasto Menalo, Kule, Emreli nisu van zapisnika?

    Jebemti takav kriterij i izviljavanje na jadnim deckima koji nisu ni krivi ni duzni.
  • Jaro
    7.3k
    max je kriv jer je ga je doveo Simic na Biscanov blagoslov/zahtjev. Njegova greska ce se naglasiti kako bi ga se lakae sikaniralo, ostali nemaju taj krimen pa smiju grijesiti u serijama. Kao da je Max kriv kaj Dinamo protiv Ceha nije stvorio sansu (tj jedinu koju jest stcorio je on i inicirao), kaj je Peric radije teatralno legao u petercu kaj nitko nije uspio izbit loptu nakon Nevisticeve obrane...
  • Dinaminjo
    929


    Max po meni nije zamijenjen bez razloga, zamijenjen je jer je visio protiv jednog od najbrzih igraca lige Ndockyta.
    To ne znaci da se slazem sa zamjenom, pposebije je to bilo blesavo jer ga nije zamijenio neki brzic..

    On i Kaneko su bojim se pod povecalom jer ih trener nije birao. Nece valjda priznati da je prethodnik nesto dobro odradio..
  • Zagi
    7.6k
    max je kriv jer je ga je doveo Simic na Biscanov blagoslov/zahtjev.Jaro
    Halo, obojica su bivši.
    Zašto bi se još uvijek šikaniralo njihove igrače?
  • Jaro
    7.3k
    pa da se maskira vlastita nesposobnost, nerad i slicno... dobra izlika zlata vrijedi...
  • runtothehills
    385
    Radi jezika mislim da bi bio pun pogodak tandem Max-KTC na stoperima. Jedan rotweiler koji sa 34 godine jos grize i tehnicki potkovani princ :chin:
  • BBBaranja
    2.5k
    Najjača karika zadnje linije danas,malo je mekan ali jak na lopti,pravovremene reakcije..
    I uhvatio sam ga kako pjevuši na na na na na na..kada je navijanje na tribini bilo pola pola :up:
  • Nino Bule
    13.4k
    Cini mi se sigurniji nego kad je dosao, problem je sto ne valja puno rotirat stoperski par i treba konacno prelomit i dat nekom konstantu
  • Orc123
    7.8k
    trenutno najbolji stoper kaj imamo je KTC a on ne moze igrat europu tako da ce se rotirati hoces/neces.....vidjet cemo, ali ne zasluzuje da ga de sikanira nikako.
  • Nino Bule
    13.4k

    Onda ktc hnl, berno europa, lijevi stoper ce biti malo veci problem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.