• Keyser Soze
    10k
    Lik ga samo par puta pitao je li mu žao kaj malo igra i je li pojačanje za Dinamo :monkey: , očito htio reakciju za senzacionalistički naslov.
  • mlinchica
    1.8k
    Nevjerojatno, da sam Max, prekrižila bih zauvijek kretena i na svaki upit za intervju, samo fino pedalica. Kako odvratna pitanja…Olivari, smeće jedno :vomit:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Meni se čini da je Maxime baš dobar dečko i ja mu želim svu sreću svijeta. Iskreno se nadam da će naći svoje mjesto u momčadi i da će još dugo biti tu.
  • Kepec
    5.4k
    Bravo za objavu na instagramu.
    Uz nadanje da će Maxime naći mjesto u momčadi se nadam i reakciji kluba na takav intervju.
    Malo si previše iz dana u dan novinari dopuštaju.
  • nemapredaje
    3.2k


    I opet je iz svega uspio složiti nekakav naslov s kojim potencira negativu
  • Laugreano
    2.5k
    Max me ponašanjem podsjeca na Olma. Pravi profesionalac i ljudina.
  • Kepec
    5.4k
    Htio bih još nadodati dvije stvari.
    Prvo pohvaliti Maximea kako je odgovorio na pitanja. Nema puno igrača koji bi ovdje ostali hladne glave i imali ovako suvisle odgovore.
    Druga stvar, koliko god ih mrzim spominjati, kaj bi bilo da se ovakav intervju odradi s nekim od dolje.
    Ne znaš koja bi udruga, stranica ili osoba više napala novinara.
    Ali ipak mi smo samo Dinamo prema kojem se očito može ovako.
  • Patak
    2.9k
    Max super dečko i odličan potencijal za Dinamo. Možda ispadne najbolje i najdugotrajnije pojačanje ovog prijelaznog roka (uz Vidovića).
  • marcio amoroso
    36.4k
    “Max je u subotu na prijateljskoj tekmi u Oriovcu nakon tekme preskočio ogradu, došao do navijača da se slika sa svima tko je htjeo, dao je dječaku od 3, 4 godine dres… gospodin!”

    Komentar na našem instagramu.
  • Paggini
    19.7k


    Ako je ovo istina, a sumnjam da nije, svaka čast dečku, fakat bih volio da uspije u Dinamu i ostavi trag.
  • Mali Zeus
    12.7k
    - treneri baš nemaju povjerenja u vas
    - dolazi Katarina, znači li to ipak da nemate povjerenje trenera
    - navijači ne znaju kakav ste igrač jer malo igrate, mislite li da trener nema povjerenja u vas
    - jeste li očekivali da ćete igrati tako malo, znači li to da trener nema povjerenja u vas
    - je li vam žao što ste došli u Dinamo.

    Olivari, teško smeće od čovjeka.
  • Bernard
    521
    maxu svaka čast na odgovorima,nije se uhvatio na klošareve udice :clap:
  • Mrvica
    3.9k
    Max mi je svaki dan sve draži, i stvarno bi volio da uspije u Dinamu. Što se tiče ovog novinarskog crva, traži sve moguće načine za dignit mu živce, nekakvu senzaciju samo da bi mogao srat po Dinamu. Maxu svaka čast na suzdržanosti, skidam kapu.
  • Keyser Soze
    10k
    Je li Max otpisan na kraju? Ako je nemam riječi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.