• Jaro
    7.3k
    Nikad na pamet u sredinuDadinho10

    ovo primjecujem kod dinama tu i tamo. Par minuta kasnije je isto Ademi izveo, Misic zna takvu loptu poslati, Moha takodjer.
    Kao da se boje raspalit loptu "u kuruzu" nekad.
  • Laugreano
    2.5k
    Inace Max vec sad prica hrvatski sasvim solidno.
  • mali M
    5.1k
    Ma Maxu treba više povjerenja i strpljenja a manje analiziranja. Mi možemo samo sami proizvesti Šutala, Gvardiola i slične, ostali će uvijek bit ispod te razine. Samo moramo znat šta nam je prihvatjivo. Pa KTC je prvi uz more dobrih partija imao tragikomične pogreške. Neznam zašto se Maxu onda neda više strpljenja jer uz dobru obranu ima i siguran izlazak i odličnu dugu loptu. Baš sam ga gledao par puta kad iznosi loptu djeluje sigurno dok recimo Perić (čiji sam btw fan) mi digne kosu na glavi kad krene naprijed jer vidiš da apsolutno nema pojima šta radi i šta bi trebao...
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Max po meni odlican, vidi se da se iz utakmice sve vise dize u formi i to me veseli, naravno da zna nekad pogrijesit ali stojim iza toga da treba i dalje dobivati sansu jer ako KTC koji je po meni nas najbolji obrambeni stranac bio glavni stoper 5 sezona zaredom a cesto je znao kiksat, onda definitivno i Max zasluzuje dobiti vecu minutazu bez ozbira na to hoce nekad pogrijesit ili ne.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Maxime na Instagramu dao podršku Palestini, Emreli mu lajkao.
  • BBBaranja
    2.5k
    Bolje da se koncentriraju na ono što rade obojica nego što guraju nos gdje mu nije mjesto..
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ja baš volim da igrači daju mišljenje o svim mogućim stvarima: od politike, povijesti, filozofije pa nadalje makar bili potpuno u krivu. U suprotnom ćemo dobiti priglupe robote fudbalere koji na svako pitanje odgovaraju floskulama ''lopta je okrugla'', ''dat ćemo 100 posto'' jer se ne žele nikome zamjeriti i ništa nekorektno reći.

    Isto tako moram primjetiti da je nekad u redu da funkcioneri, igrači i navijači miješaju politiku u sport i kače zastave određenih zaraćenih zemalja ako je to podobno režimu ali ako to smeta režimu onda se trebaju svi samo baviti svojim poslom i ne uplitati nos tamo gdje mu nije mjesto. Evo ja podržavam naše igrače u iznošenju bilo kakvog stava i neka slobodno okače i palestinsku i izraelsku i ukrajinsku i rusku i armensku i azerbajdžansku zastavu ovisno o preferencijama. Neka cvate tisuću cvjetova. Neka naši igrači budu misaona bića koja se ne boje iznijeti svoj stav i koja imaju slobodu govora umjesto da budu priglupi fudbaleri koji samo gledaju kako Prijovićku dovesti u krevet. Pitanje je želimo li da nam djeci uzori budu ljudi sa kičmom i stavom ili priglupi ustrašeni fudbaleri bez stava koji na pitanja odgovaraju floskulama.
  • Krizy
    43.2k
    Jel lajkali išta za podršku Armeniji?
  • mali M
    5.1k
    O Bože daj prestanite širit temu i na ostale... Izbjegavam već temu geopolitike jer je tam postalo jednoumlje ak nisi za Palestinu. Da je stavio srčeko i Izraelsku zastavicu rekao bi da je smrad i da nema mjesta politici u sportu, al kad je podržao Palestinu odjednom ti je u redu da igrači izražavaju političke stavove. Evo meni je prvom to katastrofa! I glupo klečanje i kapetanske trake u duginim bojama i hdz u srcu.. sve te gluposti... Svima to paše dok odražavaju njihove stavove, kaj veliš na to kaj se igrače kažnjavalo za majce ispod dresa sa katoličkim obilježjima?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Igrači nisu roboti. Umjesto da pišete o glupostima nek mi netko kaže kakav je bio jučer.
  • Nino Bule
    13.4k
    Meni je taj trend da se javljaju u vezi svega i svacega bezveze, razumijem kad netko ima porijeklo ili veze s nekim događajem pa osjeti potrebu aktivirat se al ovo mi je bezveze
  • Jaro
    7.3k
    Vise manje je napisao je da se metode Izraela u borbi protiv Hamasa ne mogu opravdati a nije dao nekuotvorenu podrsku Palestini ako cemo precizno...
  • bluelions
    320
    Osudio je terorizam Hamasa i brutalne, upitne metode Izraele
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.