• xavier
    12.1k
    Zadnjih par tekmi njega i Dokua je bila milina gledat u kombinaciji. Mlade i odlicne zvijeri. Volio bi da to mozemo i u repci.austrijanac

    Naravno, samo što mi u ovom trenutku nemamo krilo takvog profila.
  • darko-ivk
    35
    Zašto je Vida i dalje na popisu?
  • Noel
    6.4k
    Popis ok napokon se maknulo Vlašića. Bez njih dvojice puno će lijepše bit gledat reprezentaciju. Za Pjacu mi je drago. Ima nekih nelogičnosti kao naprimjer Moro i Budimir. Sve u svemu čini mi se oke. Bojao sam se Šarlije i Krovinovića.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ovo je čisto ruganje čovjek nema muda
  • dinamozivivjecno
    2k
    Gdje su Pasalic,Baturina i Simic??? Dalic svakim potezom razocarava i bas mi jako pada u ocima...
  • Paggini
    22k
    Jel mi može netko reći postoji li mogućnost da Dinamo stavi veto na Brunin odlazak na okupljanje dok se potpuno ne zaliječi?
  • cibona
    3.1k
    Pozitivno je to sto konacno nema vlasica i sto dalic nije poklenuo i pozvao sarliju, ali ako su nam "nove snage" povratak budimira i predpoziv ivanovica onda nemam komentara.

    Drago mi je zbog pjace, ali mislim da ima igraca koji su mogli zavrsiti prije njega na popisu.
  • xavier
    12.1k
    Jel mi može netko reći postoji li mogućnost da Dinamo stavi veto na Brunin odlazak na okupljanje dok se potpuno ne zaliječi?Paggini

    Dinamo teško, ali može sam Petko zahvaliti na pozivu ako smatra da to trenutno nije najbolja opcija zbog oporavka od ozljede. No rekao bih da će ovaj put svi biti pametniji. Bruno će biti tamo, ali gotovo sigurno neće igrati ako neće biti spreman.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Dobar popis, samo mi je čudno da je Beljo opet na pretpozivu, a Budimir unutra.

    Ako ništa konačno nema Vlašića iako je na pretpozivu. Nisam ni očekivao neke velike promjene, dobro je da se vraća Ivanušec.

    Iako kad zapravo pogledaš par je tu novih, starih imena. Sučić, Pongračić, Moro.

    Gvardiol na beku je dobra opcija iako sumnjam da će Dalić ići s tim.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Gdje su Pasalic,Baturina i Simic??? Dalic svakim potezom razocarava i bas mi jako pada u ocima...dinamozivivjecno

    Pašalić je pozvan.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Marco PašalićKeyser Soze

    Zašto je on trebao biti pozvan?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Jer smo deficitarni na desnom krilu, a momak igra jako dobro ove sezone, i nama bi bio pojačanje.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Barišić mu sad nije dobar ni za klupu. Koji klaun. Nek objasni kako mu bek koji mu je bio prvi izbor zadnje dvije tekme sada ne treba ni na klupi. :lol:Droljo

    Vidio je da je pogriješio.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Jer smo deficitarni na desnom krilu, a momak igra jako dobro ove sezone, i nama bi bio pojačanje.Keyser Soze

    Prvi dio još ok, drugi dio i nije neka referenca, s obzirom na našu momčad. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.