• agramZ
    2.3k
    glava vise nema direktnu kontrolu nad klubom, ali zato jos uvijek ima svoju medijsku masineriju i svoje novinare. ljudi su uspjesno ocrnili simica i biscana, koji su na kraju ispali glupi seljaci. biscan je kao trener izgleda skautirao i odobravao transfere da bi onda iz protesta drzao sve te igrace na klupi i tribini tj. iz protesta nije koristio zamjene.. dok je normalno "gospodin", "frajer" i "smeker" jakirovic kao neotkriveni trenerski mag i svi mi zapravo nemamo pojma o kojem se majstoru tu radi.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ni sa novim statutom nećeš glasati i birati one koji će voditi klub. To je posao za IO.
  • mlinchica
    1.4k
    Ti znaš kako će novi statut izgledati i kad će biti izglasan? Bolje nam reci do kada točno Sergej ostaje trener.
  • The Undertaker
    4.6k
    Drago dijete, nije sramota ne znati, sramota je ne htjeti naučiti. Imaš posebnu temu o Statutu pa se potrudi pročitati. Sve je objašnjeno.
  • Mališan
    1.8k
    Ne sjećam se i da su dolazili izvještaji da svlačionica stoji iza trenera kao što je to slučaj s Jakirom.Captain America

    Od kud i od kog dolaze ti pouzdani izvještaji?

    Shvaćam fascinaciju djela foruma Bišćanom jer je pravi dinamovac, ali da budem potpuno iskren, meni je to nevažno dok god on isporuči rezultat.Captain America

    Pročitaj kaj si napisao pa baci oko na skor od Belog pa na Jakirov skor pa onda opet pročitaj kaj si napisao i tak ukrug.

    zlobnici bi i rekli da se i dalje čeka neki meme o jakirovicu kao sto je uvijek imao 2-3 spremna o belom.mosad

    Naglo pala kreativnost u skladu s trenutnim narativom. Ak dečku propadne primarna karijera, germanijak kod lešine mu je uvijek dobra opcija.
  • mlinchica
    1.4k
    Čitati s razumijevanjem, moja preporuka. Prilično si samouvjeren, a najbolje sam znaš jeli s pokrićem ili nije. I hvala za ovo “dijete drago” :lol:
  • Captain America
    15.3k
    Od kud i od kog dolaze ti pouzdani izvještaji?Mališan

    Svi znamo od koga. Najbolje stavljati novinare na crne liste jer nam se ne sviđaju vijesti koje prenose. I kolega je gore naveo, bacili bi igrači trenera niz stepenice odavno.

    Pročitaj kaj si napisao pa baci oko na skor od Belog pa na Jakirov skor pa onda opet pročitaj kaj si napisao i tak ukrug.Mališan

    Misliš skor od izgubljenih 25 milijuna eura? Igrači su vidim fenomenalno fizički pripremljeni. Zanima me čiji je stožer pripremao igrače za polusezonu u kojoj nas očekuje tempo 2 utakmice tjedno. Ne djeluje li ti da imamo zabrinjavajuće puno ozljeda mišića?

    Naglo pala kreativnost u skladu s trenutnim narativom. Ak dečku propadne primarna karijera, germanijak kod lešine mu je uvijek dobra opcija.Mališan

    Jedan jedini meme sam objavio s Bišćanom u glavnoj ulozi i tu sam bio preblag. Ne beri brigu o primarnoj karijeri, nikad nije bilo bolje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne smekam ga od kada je dosao ali evo dobit ce moju podrsku ako do zimske stanke ne izgubi nijednu utakmicu vise. Znaci 90% pobjeda i koji remi.

    Dosta je bilo upoznavanja sa igracima, sve si ih upoznao, sad rezultati i igra

    Podrska moze izostati ako cemo se fokusirati na hnl transfere, brodice i slicne ne zelim vidjeti ni na mapi. Nadam se da nije ogranicen. Eto
  • hardek
    1.9k
    Jednostavno ne mogu braniti trenera koji u zadnjih 8/10 utakmica radi 1 ili više izmjena na poluvremenu. I to stalno iste ili slične izmjene! Okej je kada se to desi 1 ili 2 puta. Ali ako se to učestalo događa znači da je priprema utakmice koma. Nekada to izgleda kao da Jakir baca stvari u zid i čeka šta će se zaljepiti.

    Koja je bila logika iza stavljanja Menala u prvu postavu? Menalo je brz ali ne može probiti nikoga. Ako stavljaš Kulenovića u špici, zar nije logičnije staviti Kaneka koji iako nije briljirao do sada, pokazao je na solidnom uzorku da mu je probijanje po strani i nabacivanje glavni forte.

    Bulat i Perić moraju sjesti na klupu, do povratka Petkovića probati sa Vidovićem na lažnoj devetki i Špikićem i Kanekom na krilima. Davati više minuta i Rukavini. Moramo nešto dati tom dečku jer kako stvari stoje otići se na zimu a da ga nikad nismo vidjeli u kontinuitetu. Ako mogu igrati Menalo i Marin, sorry može i Rukavina
  • Georg Koch
    4k
    Biscanu su stoperi bili Sutalo(citaj razina Maldinia za HNL) i Peric, Jakiru rupe.
    Biscanu krila: Spikic i Ivanusec(najbolji igrac lige od proljetnog dijela do odlaska), Jakiru: veznjak i Emreli/ozlijedjeni Spika/Menalo
    Biscanu napadac: Petko, Jakiru:Kulen
    Biscanu golman najbolji vratar SP-a, Jakiru covjek bez minute 3 sezone.
    I kao usporedjivat cemo ih?
    Dajte skulirajte se...
  • mosad
    391
    PericGeorg Koch

    Znaci i biscan je imao rupu?
  • Georg Koch
    4k
    koja je pored maldinia bila zakrpana. Metaforicki:roll:
  • Debelko
    223
    Jakiru su protivnici bili Balkani, Gorica i nikad gori Plzen
  • Mališan
    1.8k
    Svi znamo od koga. Najbolje stavljati novinare na crne liste jer nam se ne sviđaju vijesti koje prenose.Captain America

    Prenošenje vijesti nije jednako kao sustavno manipuliranje lažnim informacijama.

    kolega je gore naveo, bacili bi igrači trenera niz stepenice odavno.Captain America

    Jel bi ga igrači bacili niz stepenice ili bi lešina/medo napisali da jakir više nema povjerenje svlačionice i tražili glavu? Ili anonimus na forumu/insajder bi nam javio tu informaciju?

    Misliš skor od izgubljenih 25 milijuna eura?Captain America

    Lepi, jel ti modrićeva punica kaj u rodu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.