• Orc123
    6.2k
    Moram jedino priznati da Jakir ima jebeni PR cak i ovdje na Zoni s obzirom kakve ima rezultate i on i Dinamo, cak da se i makne sa strane rezultat igra je slaba do uzasna! Danas mu je jedan igrac kojega je mozda i omalovazavao spasio guzicu! Dokle? Ne znam...ako ne dovedemo dobrog SD i ne popravimo igru bit ce borba cijelu sezonu. Ovaj Dinamo bez obzira na tanak kavalitativni kadar mora izgledati miljama bolje.
  • The Undertaker
    4.6k
    To što ti želiš nema nikakve veze sa odlukama Uprave i svlačionice. Vjerovatno ljudi misle da nije problem u Jakiru.
  • Mališan
    1.8k
    To je prirodna reakcija na stres. Maze mu se otkaz, s pravom, svaka mu je ko zadnja, a kad se izvuces u zadnjim minutama emocija mora proradit.Efes Pilsen

    Zlobnici bi rekli da je to suza u oku jer je shvatio da nece jos pobrat otpremninu nego se mora strpit još malo do idućeg kiksa.

    Ja ne znam da je prema ijednom našem treneru (osim razumljivo Mamića) bilo usmjereno ovoliko negativne energije. U otvorenim štovateljima lika i djela Jakira je ostalo nas zonaša koje se može nabrojiti na prste jedne ruke.Captain America

    Smiješno zvuči ovo pročitat od forumaša koji je masakrirao Belog na forumu i postavljao profilne s prekriženim bišćanom/šimićem i eto baš sad brani blefera, slučajnosti li nemile i dvostrukih li kriterija...
  • miro
    3.6k
    Meni je fascinantno da dinamovci, koji su bili protiv Bišćana iz "objektivnih" razloga (iako je jedan od nas) podržavaju i brane Jakirovića koji pije kavu s Mamićem u Međugorju, a da pri tom nema ni blizu niti igru niti rezultate kao taj naš domaći dečko (Bišćan kup s Rijekom, prvenstvo Slovenije, 2 izborena EP U21 i jedini koji je prošao grupu)

    Ja bih vas zapitao čime vas je Jakir očarao i zašto je on zaslužio više kredita od ostalih?
  • Orc123
    6.2k
    nemoj da ti to bude cudno! Covjek ima toliku kvotu poraza kakvu ni jedan trener nije imao i ako pribrojimo tome da je nekom luđačkom srecom pobijedio Osijek i sada Loxu vrlo lako smo vec mogli izgubiti borbu za naslov ali tu ga dize u nebesa kao da za mista nije odgovoran, kao da je dosao jucer a ne da je ru vec vise od 2mj! S tim da je pola peijelaznoga roka odrađeno dpk je on dosao ...ako ne dodje pravi SD moćislim da ce na zimu biti raspasoj....
  • Nino Bule
    12.2k

    Hoce li ili nece sergej preokrenut situaciju ne znamo ali problemi su dublji od njega, ovo je su sve rezultati ljeta kad se zbog dvorskih borbi dovelo do ovoga, sumnjam da undertaker misli da je biscan kriv za selekciju kadra, on se poslije pogubio, bivsi je s razlogom i ne vidim smisao konstantnog pricanja o njemu.

    Odluka o smjeni jakira treba doci zbog situacije u svlacionici i na terenu, te opcijama koje imamo da ga zamjenimo, a ne jer je ovaj trener dobio ovaj broj kikseva a onaj onoliko kikseva, to ne smije biti nacin na koji se donose odluke.
  • Captain America
    15.6k
    Bišćan je potjeran jer je, malo je ružno za reći, odavao dojam terminalno bolesne osobe. Svi smo vidjeli da je izgubio konce i da je uzalud produžavati agoniju. Jakir isto djeluje kao da je ostario 10 godina na klupi, ali ipak nije ni blizu kritično kao što je to bilo s Bišćanom. Ne sjećam se i da su dolazili izvještaji da svlačionica stoji iza trenera kao što je to slučaj s Jakirom.

    Smiješno zvuči ovo pročitat od forumaša koji je masakrirao Belog na forumu i postavljao profilne s prekriženim bišćanom/šimićem i eto baš sad brani blefera, slučajnosti li nemile i dvostrukih li kriterija...Mališan

    Ja sam pojedinac kojem Bišćan kao trener nije sjeo od prvog dana, a ovdje sam govorio o većini forumaša i atmosferi linča na Dinamovom navijačkom forumu. Pišu se stvari poput "Ne volite Dinamo ako ste za trenera", "Neću više na stadion dok je Jakir trener"... Shvaćam fascinaciju djela foruma Bišćanom jer je pravi dinamovac, ali da budem potpuno iskren, meni je to nevažno dok god on isporuči rezultat.
  • mosad
    391
    zlobnici bi i rekli da se i dalje čeka neki meme o jakirovicu kao sto je uvijek imao 2-3 spremna o belom.
  • i more je plavo
    903
    zašto je on zaslužio više kredita od ostalih?miro

    Mozda jer smo ove godine vec iskrcali hrpu eura za rijesiti se 2 trenera, i sad bi trebalo iskrcati hrpu love Jakiru, a Tomic i Bjelica koji se ovdje spominju nebi dosli zbog ljubavi, i vjerojatno bi trazili jebene garancije za eventualni otkaz ak Takuro ne nastavi zabijati i asistirat do zime.
  • miro
    3.6k
    pa čekaj malo, sve se smjenjuje osim lika koji ima najgori score i Glavin je frend. I ekipa ga brani! Meni je ovo ko da sam u Zonu sumraka ušao, a na na Zonu Dinamo. Kao zbog stabilnosti je bolje da....MA KOJE FAKING stabilnosti! Pogle upravu, pogle igru, rezultate, posjetu, renome...trener Plzena ti se smije kako je lagana grupa i normalno da imaju 3 boda....umjesto da se moli Bogu da petardu ne primi...ma ne, neka nama Jakira...
  • Orc123
    6.2k
    Jedina prava istina je da si Dinamo nije mogao peiustiti jos jedno micanje trenera i placanje otpremnine, a drugo je da se Uprava skriva iza Jakira jer su Biscana i Simica potrosili s namjerom. Dva ta medijska hajka na njih nije slucajna. Zamislite da je Biscan nanizao ovakve porsze i igru, SN i Germanijak bi ga rastavili na proste dijelove! Nek ostane Jakir bas me briga ako preokrene momcad na bolje, a tu pod prvo mislim na igru i da prestane s kurcenjem i izigravanjem serifa prema strancima jer su mu spasili guzicu danas a i definitivno i prijw Maxa i Jakira izlazna vrata su se trebala pokazati nekim drugima koji nisu u kontinuitetu vec vise sezona pokazali da nisu kapacitet za Dinamo!
  • i more je plavo
    903
    A i pitanje je koliko love je uprava spremna uloziti za zimski prelazni rok, jer Brodic i Hoxha i nisu imena koja bi svojom prezentacijom zadovoljila nase apetite.
  • NitkoBitan
    13.7k
    sve se smjenjuje osim lika koji ima najgori score i Glavin je frend. I ekipa ga brani!miro

    Isti oni kojima Takuro valja otkad je otisao Simic.
  • Debelko
    225
    Terminalna bolestna osoba hvala bogu nije i nikad nece bit populist kao heroj Sergej. Jedan porazen od grckog prvaka a drugi od siptarskih baustelca.
  • mlinchica
    1.4k
    Ja sam navijačica kluba Dinama od kad znam za sebe i sve kaj ja želim je da naš klub pobijeđuje i uveseljava svoje navijače. To kaj želi ova uprava je ono kaj svi navijači žele promijeniti već godinama. Ja želim pravedniji statut i priliku da glasam za onog ili one koji će voditi ovaj klub, a samim time će snositi odgovornost za postavljanje loših trenera i njihovih rezultata.
    I da ne moram više, od navijača Dinama, čitati teze poput: “to što ti želiš nema nikakve veze s odlukama uprave”.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.