• Doktor Kunić
    3.5k
    Eh kad bi do takvih zaključaka dolazili oni koji bi trebali
  • maksimirski istok
    234
    Hoce li Jakir zbog greške kod gola iduću utakmicu van sastava ostaviti i Bulata, ili to vrijedi za Bernauera i Mihu samo
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Kaneko je danas jedan od rijetkih koji je tražio duel jedan na jedan,runtothehills

    To je jedan od najvecih nasih problema po meni,premalo igraca traži i ide 1na1 i premalo stvaramo višak.

    Tu vise ocekujem od Baturine i Vidovica u nastavku sezone.
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    Ničota danas nije ni slovom spomenuo Perića u članku nakon utakmice. Isti čovjek koji je Bernauera vrlo bezobrazno usporedio s likom iz crtića, a Perića u toj istoj utakmici usporedio sa Van Dijkom i Ramosom. Danas je Perić bio jednako očajan kao i cijele sezone, ali ništa od kritika. Očito su kritike rezervirane samo za strana pojačanja, a ne ove koji su tu već dugo. Šteta da je Kaneko danas zabio, inače bi vjerojatno bio Naruto, neki Pokemon, onaj sa smokingom iz Mjesečeve ratnice ili koji god lik iz crtića kojim ga je Ničota planirao počastiti.
  • SAS1987
    14.8k
    Perića u toj istoj utakmici usporedio sa Van Dijkom i RamosomMathiasovi Chageri

    Perić trči ko da nosi papuče :lol:
  • Mihaljević
    10k
    Malo bi debilno bilo da jedna slobodno mogu reći legenda Dinama poput Perića ima isti medijski tretman kao Bernauer koji je došao i ništa pretjerano nije pokazao
  • Ivanmtk
    1.1k
    čovjek od kojeg bi nakon toliko ozbiljnih utakmica na najvišoj razini očekivao da bude vođa ove ekipe, a on je jedna od najlošijih karika i unosi nesigurnost u ekipu. Koliko god ga cijenio zbog sve što je dao klubu, pogotovo nakon dvi teške ozljede, nažalost pokazuje da je samo vodonoša i da ne može bit prvi stoper Dinama. Perkovića forsirati dok ne krepa na terenu. Radije ću njega gledat di griješi nego Perića kojeg preskače lopta i svaka druga duel procjena mu je kriva.
  • jp23
    2.7k

    Upravo zato i zaslužuje kritike. Jer je tu dugo i jer igra ispod svake norme za bilo kojeg stopera, a da ne spomenem ono minimalno što se od njega očekivalo.

    Njegov status i staž u klubu ga ni u kojem slučaju ne mogu amnestirati od loših partija i krivih poteza.
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k


    Ne mogu se složiti. Takvo razmišljanje je jedan od razloga zašto nam je reprezentacija dugi niz godina držala lešine na nogama u prvih 11 ili kao dio momčadi. Isto tako i Dinamo. Uopće me ne zanima jesi li osoba koja ima 170 nastupa za klub ili 7, ako igraš loše zaslužuješ kritike, ako igraš dobro pohvale. Novinari su ti koji bi trebali komentirati nastupe, a ne sentimentalno gledati na igrače i nogomet. Posve bi mi bilo bizarno da negdje pročitam za nekog igrača "da, skrivio je penal i dva gola su pala preko njega, ali ne možemo mu to uzeti za zlo jer je ipak on naša legenda, sjetite se kako je dobro igrao prije dvije godine".

    Dino Perić igra očajno ove sezone, kao i pola momčadi doduše i za te predstave bi trebao dobiti svaku vrstu kritika, a ne ga se uspoređivati sa Ramosom jer je odigrao manje lošu, a opet lošu, utakmicu od svog kolege.
  • The Undertaker
    5.5k
    Dino Perić je igrao dobro i LP i EL. Znači da zna i da može igrati HNL i KL bez problema. Trenutno je van forme kao i većina ekipe. Koji kaco ste se njega dovezali. Čitava ekipa je u banani a to je onda do (bivšeg) trenera i pripreme sezone.
  • BBBaranja
    2.6k
    Dino Perić ima sreću da je uvijek uz sebe imao jačeg i kvalitetnijeg stopera pa se šlepao..ove godine kad je pala knjiga na dva slova pokazuje sve svoje nedostatke i to je to..
  • mlinchica
    1.8k
    Wow! I dalje smo na Bišćanovim pripremama? Pa do kad? :lol: Jel i Čačić kriv za poraze profesora Sergeja? Stvarno si je dobar PR napravio, svaka mu čast.
  • The Undertaker
    5.5k
    Naravno. Kad se odrade loše pripreme, a pod to se misli i selekcija i roster, onda je čitava polusezona mučenje i čupanje. Kao što i jest. I neće biti puno bolje sve do kraja polusezone.
    Edit: Mi u svlačionici još imamo ozbiljnih igrača (Ademi, Risto, Petko) i ako oni nisu gurnuli Jakira niz štenge (a još nisu) znači da misle da on nije glavni krivac.
  • Kepec
    5.8k
    Igračima je stalo. Puno. Jako puno.
    I užasno mi je drago za današnja 3 boda koji su jedni od najvažnijih u sezoni.
    Ne želim tražiti dlaku u jajetu, biti negativac itd., ali i dalje mi nije jasno puno stvari i situacija.
    Zašto se ide toliko na ubačaje ako svaki završava preko svih, zašto je protivnik uvijek ispred nas na lopti, zašto dok idemo u polu kontru/kontru stojimo umjesto da se trči punim trkom naprijed, zašto se nonstop vraća lopta golmanu i onda se dogodi prvi gol, zašto svaki Mišićev udarac gledam kak će me pogoditi na tribini, zašto Baturini ponekad treba toliko dugo da doda loptu, zašto Emreli brže ne pukne po golu, zašto puštamo loptu da pada umjesto da ju iz prve rješimo, zašto je Menalo uopće i dalje na raspolaganju, zašto se tog Ljubičića toliko gura na beka kada je toliko jasno da on to nije...
    Ja znam da nije vrijeme za kritiziranje, pobjedili smo i to kako, dečki su pokazali ogromno srce i treba im samo čestitati.
    No teško mi je slaviti bez pomisli na sve probleme koje imamo, a koje su prekrili golčina Baturine i Kaneko.
    Da se izgubilo, na kritici bi bili valjda i fizioterapeuti, ovako je sve dobro, pobjedili smo i idemo dalje.
    Daj da se više puca po golu, daj da se onda i pogodi gol, nek lopta brže ide, nek uvijek imamo jednog ili dvojicu koji će istrčati kontru, skačite na prvu loptu nemojte ju puštat.
    Samo da se vrati Petko, da se Takura pusti par tekmi da ulovi ritam koji vjerujem ima, da se makne Ljubičića s beka i onda će sve doći na svoje.
    Ja se ispričavam kaj nakon ovakve tekme pišem tekst kao da je ostalo onih 0:1, ali nemrem ostati miran s obzirom kako je dobar dio utakmice izgledao.
    Kao što ste objavili, nadam se da je ovo prekretnica sezone, dečki su dokazali da im je stalo, da žele, ali i da mogu. Pa cijela klupa je skočila i dotrčala do Kaneka ne bi li proslavili.
    Nadam se da će to samo potaknuti sve one koji ne dolaze zbog trenera ili loših rezultata, dajte dečkima podršku, nisu zaslužili samo 3900 ljudi.
    Sretno u srijedu, vidimo se u Varaždinu, čeka nas težak posao u sezoni.
  • mlinchica
    1.8k
    Aha. Znači, nakon zimske pauze više neće biti kriv Bišćan? Onda će magični Sergej sve popraviti i okrenuti sezonu jer to je njegova specijalnost. Samo ga moramo do tada istrpiti i bit će sve za pet! :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.