• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Po meni je Ademi dao svoje, mi moramo, ali moramo igrati okomitije i brze, tu ima igraca koji su zeljni dokazivanja. Volim Ademija ali njegov transfer je bio gasenje pozara. Placamo kapetana radi atmosfere u svlacionici.

    Ajmo slagati momcad za buducnost
    Sucic
    Baturina
    Vidovic
    Stojke
    Kacavenda
    Pa di su igraci na posudbama
    Pa mali scholes koji ce doci
    Postepeno uvoditi, a kad kupujemo onda daj 4-5 milja za "kapitalca" da znas kaj imas

    Ali ne, forsamo igrace koji su vise puta dokazali da nisu za dinamo.

    Kulen, marin, menalo , peric ako se ne uozbilji,

    Nismo rotirali nista, pokusavali. Opet ponavljam, riba smrdi od glave. Sposobna uprava koja ce pustit SD i trenera da slazu europski dinamo i taj dinamo mora igrati europski i brzo
  • Nolifer
    8.2k
    Čak bi gurnul u vatru malog Zlatana umjesto Emrelija. Neka naš iskusi igranje seniorskog nogometa. Taman kad se oporavi Petko, izrast će u pravog napadača
  • IceMan
    2.1k
    Takuro nas spasio.

    Vratilo nam se od nekih prijašnjih tekmi di smo zaslužili više i moralo se… no sad smo ispucali ponovo kredit božice fortune pa bi valjalo poći nešto i odigrati.


    Daj Bože da je ovo prekretnica sezone.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ademi i nije dosao da igra cijele utakmice, po meni nije trebao nikad ni otic. On je tu da drzi ekipu i red u svlacionici, da pogura kad ne ide. On je tu za stabilnost, danas je opet bio medu opasnijim igracima i ja nisam primjetio da je on usporava. Sucic je unjeo nesto drugo u igru, ali danas je igru usporavao Baturinu beskonacnim davljenjem, Bulat i Misic krivim odlukama.
    Nek se fokusira na prijelaz iz igracke u trenersku ulogu. Tu se ionako radi najvise izvan terena..
  • marcio amoroso
    36.8k
    U svakom slučaju se na proslavi drugog gola vidjelo da je dečkima itekako stalo i da nisu pičkice. Sad je na svima da zapnu još jače i to je to.
  • Nino Bule
    13.9k
    Vidilo se danas da im je stalo, misicu pogotovo iako je u losoj formi
  • Orc123
    8.2k
    Na zimu se zahvaliti Kuletu, Menalu, Marinu, Drmicu, treba vidjeti dta ostaviti od obrane i kaj s Halilom....
  • Georg Koch
    4.6k
    Sve price da mu svlacionica okrenila ledja pale su u vodu danasnjom proslavom.
    Zalaganje je ono sto smo trazili, to smo i dobili, onda i sreca mora uraditi svoje!
    Odavno sladju pobjedu nisam osobno dozivio, skakao sam po kuci da mi se malac od 4mjeseca strecno, i sada place :sweat:
    Svi su pohvalili vidim ktc-a, perketa, japanca, i sve stoji.
    Ali Sucicev je uradio dar-mar u vezi od ulaska.
    Ajmo Dinamo!!!!!
  • Jurki
    11.9k
    Proslavil Takurov gol ko da smo osvojili ligu prvaka.
    Ali nije ovo dobro..
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Sve pohvale KTC-u,prije svega izvedbom ali i pristupom,zalaganjem i borbenošću.

    Iznenadio me koliko je fizicki spreman s obzirom da dugo nije igrao.
  • serbus
    4.2k


    Čovjek igra na mozak da se postavi dobro to je pola posla a ne da juriš za igračem onda i fizika nije toliko bitna ako se dobro postavljaš.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Gledali smo dva razlicita poluvremena. Prvo nas je tjeralo da im svima j sve po spisku.
    I ne cudi me da im je Rile vikao da igraju ko picke. Baturina je ozbiljno bio kandidat za klupu,kasnije nam je donio bitan gol. To prvo poluvrijeme mora trener rjesavat i on nece dobit nikakvu pohvalu za pobjedu, cak mislim da je sve poteze odradio samo iz ocaja.
    Drugo ppoluvrijeme puno bolje sa igracima koji su krenuli napadacki.

    Kule je nikakav, Peric ispada zalosno ko B.Sutalo.
    Pitao sam vec prije mjesec-dva di je Perkovic. Bio odg da ga je netko izvozo prosle sezone. Mali je uz KTC za prvu postavu.

    Bas mi je drago za Kai Kai KaiKaiKai

    I najvece pohvale idu na Sjever.
  • Laugreano
    2.5k
    Sucic umjesto Bulata. Svaka cast njemu na prekidima, ali covjek nit sudjeluje u izgradnji napada,nit u destrukciji. out
  • Jurki
    11.9k
    Po sofi Peric bolje ocijenjen nego Teo.
    Tek tolko o smecu od aplikacije.
  • sport
    3.4k
    Da nisu uspjeli preokrenuti ja im stvarno ne bih mogao ništa zamjeriti na voljnom momentu.Stoji i dalje da Jakir ima dosta posla ali i on ne smije robovati imenima i tražiti nekima mjesto u ekipi samo zbog toga pa neki igraju na pozicijama koje nisu njihove samo zato da igraju.I dalje ostaju isti problemi o kojima forumaši trube već godinu dana:Imamo Petkovića a drugog napadaća nemamo(Drmić,Kulenović,Emreli to definitivno nisu).nemamo ni lijevo ni desno krilo,nemamo lijevog bočnog.Situacija će biti nešto bolja povratkom Kačavende i Stojkovića a nadam se da predsjednici nije skupo platiti bar pola pozicija od onoga što nam treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.