• NitkoBitan
    17.9k
    Sasvim solidna posjeta od 4000 ljudi iako su neki najavljivali "katastrofu" i negativne rekorde. Ipak ima ljudi kojima je stalo do Dinama.
  • Keyser Soze
    10.1k
    I dalje pre malo realno, volio bi da se to digne na nekih 6000 u narednim tekmama.
  • SAS1987
    14.8k
    Godina dana kvalitetnog rada sa navijacima i prosjek nam ude gore za minimalno 50%+.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Takuro za rapsodiju :rofl:marcio amoroso

    Samo cekaj :lol:Gražvydas Mikulėnas

    Kako si pogodio hahaha :heart:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Na mojoj profilnoj slici je prizor sa utakmice Dinamo-Inter, cini mi se 3. mjesec 2017 godine. Mobilizacija BBBa, lijep dan i termin (moguce da je bila nedjelja) i brojka ista/slicna danasnjoj. Pomaci se vide. Treba uzet u obzir da je tada istok bio u funkciji i da su cijene karata bile bagatela u odnosu na danas.
  • zagr
    505
    ista brojka sam kaj je 2017 bilo 1000 ljudi više..
  • NitkoBitan
    17.9k
    Sluzbena brojka mozda. U tadasnje vrijeme se nadodavalo 500-1000 ljudi vise neg kaj ih je stvarno bilo na stadionu za razliku od danas kada se cesto umanjuje stvarna brojka.
  • boem
    309
    Da odgovorim na nečije pitanje od ranije, prekid kod penala je trajao 3:45 min.
  • Mlađi referent
    12.3k
    KTC i Ademi izdominirali, stara kost.

    Drugo poluvrijeme je putokaz kojim se trebamo voditi.
  • Bosna86
    11.7k
    Mogao bi moderator društvenih mreža na obavijesni razgovor a i Vlatka s njim po zapovjednoj odgovornosti :smile:
  • Riot
    2k
    Svaka čast vodstvu navijanja, govori lik tamo oko 85. minute kao ajde ne bi bio prvi put da preokrenemo u nadoknadi, navijaj do kraja. A i predzadnja pjesma bila ajmo dinamo nema predaje.. da mogu reć da sam vjerovo u preokret, ne mogu. Na kraju je sva ta podrška do doslovno zadnje minute i nagrađena
  • 19hrvat86
    24
    Bilo nas je 3900 i to nije puno al čuli smo se koda nas je 30000,samo širimo pozitivu i doće ljudi na stadion,mislim da im je žao što nisu na ovu došli tekmu
  • miro
    4.5k
    Bilo je super na stadionu. Navijanje fenomenalno
  • runtothehills
    385
    Kaneko je danas jedan od rijetkih koji je tražio duel jedan na jedan, oslobadjao prostor za Rileta da mu se ubaci iza i obrnuto je napadao prostor iza protivničkih linija.

    To je ono što se trazi od krila! Veliki sam štovatelj Vidovića i pred njim je svjetla budućnost, tehnički je jedan od najjačih koje imamo, ali danas od deset lopti koje je primio on jedanaest puta je krenuo prema sredini, gdje je Lokomotiva gusto stajala u blok, i predavao loptu Mišiću ili Baturini.
    Prije ga vidim iza špice ako je uporan u toj nekoj kombinatorici i trazenju lopte u nogama.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Moj je glavni zaključak nakon ove utakmice da Dinamo igra bolje kada je umjesto Bulata u igri jedan veznjak koji više sudjeluje u izgradnji igre. Kada Dinamo ima takvog veznjaka u igri onda se lopta uspijeva prenositi na protivničku polovicu i može se stvarati kontinuirani pritisak kakav se dogodio u drugom poluvremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.