• Mali Zeus
    13.5k
    Neće uprava otići čak i ak spušimo prvenstvo.
  • Jaro
    7.5k
    Neće otići, kao šo ni Mamić nije otišao radi rezultata. Boli njih ona stvar kad ne ogovaraju nikome, tj odgovaraju sami sebi u krug...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    pojedinačnih grešaka u obrani uvijek ima, u svakoj ekipi. Ali mi trebamo zabiti 4,5 komada ekipama od kojih gubimo. Važemo svaku grešku u obrani a nismo stvorili 5 uigranih akcija u 5 poraza. Nemam problem s tim da pobjeđujemo 4:2 , 5:1 itd... mi smo dosadna ekipa koja kruži oko gola i čeka bljesak petka ili baturine , tjt....
  • sport
    3.4k
    Ne znam zašto se barata cifrom od 50 milja koja je ušla u klub kad mi to ne znamo jer su prodani igrači koji su u dovedeni u Dinamo za vrijeme velikog vođe i pitanje je kakva je raspodjela kolača.Tu bi nešto mogla reći poštarka Peras jer je ona u klubu kontinuitet koji sve zna.
  • mali M
    5.2k
    pojedinačnih grešaka u obrani uvijek ima, u svakoj ekipi. Ali mi trebamo zabiti 4,5 komada ekipama od kojih gubimo. Važemo svaku grešku u obrani a nismo stvorili 5 uigranih akcija u 5 poraza. Nemam problem s tim da pobjeđujemo 4:2 , 5:1 itd... mi smo dosadna ekipa koja kruži oko gola i čeka bljesak petka ili baturine , tjt....Gražvydas Mikulėnas

    sve si rekao, čak ako se dobro sjećam smo nedavno uopće ne obračali pozornost na pobjede nego komentirali kao zašto moramo uvijek primiti gol! Bibiju smo zamjerali što pobjeđuje al je obrana katastrofa jer "uvijek" primi gol. A zapravo je suština ovo što kažeš, u biti nam je bilo svejedno jer smo pobjeđivali 3:1, 4:1, 5:2... Mi smo prestali zabijati, nije problem što tu i tamo primimo, nego što apsolutno ništa ne zabijamo
  • DZGIS
    1.2k


    Profu sam zazivao još od vremena kad sam ga gledao u Zrinjskom i bio optimisičan kad je zasjeo na klupu Dinama, ali izjava nakon sinoćnjeg poraza - "TRENER JAKIROVIĆ: SUPARNIČKI GOL KAO DA JE ZAČARAN" - začaran od čega točno? Od toga da ti ekipa uopće napravi priliku za gol ili šut po golu?
  • Common Sense
    809
    Dajte momci šta se bezveze brinete, pa rekli su nam da ćemo za 10 godina igrati finale Lige prvaka!
  • Droljo
    8.2k
    this time next year we'll be millionaires

    Tak to meni zgleda
  • Benito
    919
    Vidim da se osvrtnik na instagramu prijeti s nekim otkrivanjem igrača koji vijesti iz svlačionice daju novinarima i da to ima crno na bijelo
  • emilperska
    5.7k

    Gdje nam je Miro Vugrinec
  • Ivdzo11
    4.2k
    To su te promjene sto Index i Mati piseIMG-20231027-143312.jpg
  • mali M
    5.2k
    kad vidim u dinamovoj formaciji krila malo me zakremfa u crevima, i onda vidim Drmića u napadu i bez razmišljanja trčim na wc...
  • Mihaljević
    10k
    Rukavina hahahahahah...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    A kaj Baturinu će po tome otpisat kao hahahahah ?
    On će vodu nosit?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.