• Doktor Kunić
    3.4k
    ako si se uneredio na ovakvu izvedbu kakav si onda na pozitivnim ishodima
  • Orc123
    7.8k
    Za 1min ce nam trener povesti igrace na trening ...nazalost i dalje ce to biti Sergej! Vjerojatno ni njemu nije jasno kako ga jos nisu smjenili! Covjek vidio gdje ovo goni pa cekao otpremninu ali s politikom stednje cekamo vjerojatno da izgubimo i protiv loxe a onda da nas i Viktorija drugi puta zakuca na tlo.....Boze moj na sto smo spali mi
  • Blueshadow86
    1.6k
    Jel moguće nakon svega da ti još nisi bivši?!?
  • Vrdjuka
    64
    Ovaj je jos uvijek trener?!?!
  • Blueshadow86
    1.6k
    Koja je svrha tebe kao trenera, koja?? Unazadio si igru totalno, ljudima se zijeva, djeci se puštaju Dinamove utakmice prije spavanja da im posluži kao uspavanka, igra nema veze s vezom, igrači pojma nemaju više koje pozicije igraju, šamaraju nas svi redom, gol ne možemo sačuvati čak ni protiv Ponikvi. Bezidejno, trulo, jadno, očajno, sramotno...u najmanju ruku!
    Jel nemaš ljudskosti sam ponuditi ostavku? Svrbe te euri, jel tako? Odlepršaj iz kluba! I vrati sve Dinamove klupske trenerke, jakne, šuškavce, čarape... i fino ih složi i predaj jer nisi ni to zaslužio imati!
  • Krizy
    43.1k
    Rulja traži krv a najlakše je tražiti Jakirovu glavuMaksim Maksimirski

    6 pobjeda i 5 poraza, ako ne računamo Ponikve i raspali Rudeš.
    Tu sva priča staje, niti jedan trener Dinama ovakvo što ne smije preživjeti, pogotovo kad Dinamo nije u skupini Lige prvaka pa da su porazi od Bayerna i Citija.
  • SAS1987
    14.6k
    Pišu neki da u Jakirovoj igri nema automatizama. U ovih par mjeseci ja sam ih vidio nekoliko.

    1. Reci da si spreman...
    Mali dioničar

    Dao si inštrukcije kako postati uhljeb u 10 koraka :lol:
  • Mali dioničar
    15.2k
    kako postati uhljeb u 10 koraka :lol:SAS1987

    Uhljebi nisu problem.

    Znaš onu “najopasniji je koji ne zna, a ne zna da ne zna.”
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    6 pobjeda i 5 poraza, ako ne računamo Ponikve i raspali Rudeš.
    Tu sva priča staje, niti jedan trener Dinama ovakvo što ne smije preživjeti, pogotovo kad Dinamo nije u skupini Lige prvaka pa da su porazi od Bayerna i Citija.
    Krizy

    Nijedan trener još od lige za bedaka nije imao ovako lošu ekipu. Zato se njima nije trebalo tolerirati da imaju par poraza u nizu jer su imali spejs šatl od ekipe za naše prilike. Stvorio se raskorak, navijači su navikli na dobre rezultate i očekuju isti nivo rezultata kao da su tu Oršić, Ivanušec, Livaković, Šutalo a ekipa je drastično lošija. Dinamo se sa ovim kadrom nalazi upravo tamo gdje kvalitetom igrača zaslužuje a to je li-la borba sa Rijekom i Hajdukom i u Europi drž-nedaj borba za proći skupinu. Znam da je ovo nepopularno mišljenje i znam da svi traže krivca (neka visi Pedro) ali gruba je realnost da ovaj Dinamo jednostavno nema kvalitetu. Možemo ići i po linijama i nabrajati igrače i njihove životopise pa ćete vidjeti da jedna Rijeka nema ništa lošiju ekipu od Dinama (kada ne igra Petko). Na to smo spali.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ekipa lige za bedaka je bila loša?

    Još jedan mit koji se širi dalje.
  • serbus
    4.1k


    Taj dinamo bi ovaj današnji riješio 3 razlike. Kaj bi danas dao da imamo Drpića u obrani a Čalu na beku.... :lol: Kako se okrene sve.
  • Ivdzo11
    4.1k
    Germanijak doznaje: Jakirović definitivno ostaje na klupi Dinama! A na zimu slijedi potpuni remont
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.