• emilperska
    5.7k
    Ne želim branit ove diletante iz Uprave, ali nerealno je da će oni sami otić. Isto tako je nerealno da će ih Barišić sprašit prije nove skupštine. Tako da se to sigurno neće desit do kraja polusezone. Otići će ili s novim statutom ili s novim sastavom skupštine ili krajem godine. Do tad im možemo soli na rep stavit.

    Ali ovaj nobelovac je i dalje trener. I očito će zbog nesposobnosti iste Uprave ostat tu i za Loksu i Varteks, a onda ćemo gledat kako Šotiček, Brodić i Postonjski školuju Ljubičića i Perića i kako Vidović 10etu utakmicu zaredom ne zna koju poziciju igra, a Emreli dolazi u naš 16erac po loptu da ju iznese.
  • Dautbegović1
    92
    Da čovjek ne povjeruje, pita član IO novinara : imaš TI koga za sportskog direktora
  • Jurki
    11.9k
    Ajmo ljudi dajte prijedloge za SD-a. Da pomognemo nasoj napacenoj klubskoj vrhuški.
  • mali M
    5.2k
    Otići će ili s novim statutom ili s novim sastavom skupštine ili krajem godine.emilperska

    skroz se slažem.. sami neće otići.. nadam se da sa novim IO i NO možemo imati nade u novo izabrano vodstvo kluba, naravno popraćeno sa statutom!

    Što se tiče igračkog kadra.. samo da dovedu jednog trenera, pa makar iz nk Studentskog grada, samo da stavi igrače koji igraju na svojim pozicijama.. srce mi zaigra kad pomislim da igraju samo svi na svojim pozicijama...
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Tomo Ničota. Voljeli ga ili ne - novi tekst - baš u sridu.

    " Gospodo i dame, Barišić, Peras i ostali, vaš je jedini zadatak da vratite Dinamo! Pobjednički, dominantan, europski! Kako? Da, problem je što to očito ni sami ne znate! Ali je vrijeme da preuzmete odgovornost, ponudite neku ideju, viziju, plan, a ne da se skrivate jedni iza drugih. "
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Od svih naših igrača, jedino Petko, Baturina, Mišić i RIle trenutno imaju kapacitet za igrati ozbiljan seniorski nogomet, sve ostalo je rotacija ili otpis.

    Za svakog igrača možemo napisati dobar/solidan je ALI, e taj ALI možemo istrpiti kada će samo dvojica ili trojica biti u prvih 11 a ne da imamo 7 takvih u prvih 11
  • Georg Koch
    4.6k
    Sudeci po objavi na IG/FB gdje Rile govori kako moramo bolje itd...uz opis "Glavu gore, zajedno cemo izici iz ove situacije" rekao bih kako od smjene trenera nema nista.
    Sto apsolutno podrzavam, bez smjene uprave i SD-a, od smjene trenera nema nista.
  • NORTE
    11.6k
    Momčad treba imati podršku da pobijedi Lokomotivu, ali vrijeme je za glasno tjeranje trenera i uprave!
  • Orc123
    8.2k
    Ima na inst video kao za dinamo plus prije tekme sa navijacima pa neki navijac iznimno pozitivan i govori tekst koji zvuci ko naucen kao full pozitivno razmislja....zar taj ne radi u Dinamu? Cini mi se da taj lik radi u Dinamu i da je vodio ono u fan zoni one igre za djecu? Ili sam u zabludi?
  • emilperska
    5.7k

    Nadam se da je to samo prodavanje magle. Da će se tajnica pojavit u plavim odajama sa sudobnosnim DA od Nenada i da ide brza objava na društvenim mrežama do kraja dana.
    Jednostavno čovjek nije kapacitet za Dinamo.
    Dobio je otkaz u Gorici, u Mariboru je prokockao dobiveni naslov, uspjeh mu je taj Zrinjski i Rijeka. A onda opet kad pogledaš Rendulić i Sopić imaju bolje rezultate u istim ekipama od njega. Po toj logici su onda i oni trebali biti kandidati za trenera Dinama. Jednostavno premalo je tu kvalitete kod njega, ne može izać izvan okvira da on više nije trener Gorice ili Zrinjskog i da to što mu je Ćuže tamo bio Robben, ne znači da vrijedi za Dinamo. Porazno je da ovakav govor tijela igrača Dinama nismo vidjeli od 2005.
    Čuo sam iz nekih izvora da se želi dovesti Galešić iz Rijeke!!
    Kakvo je to razmišljanje za trenera Dinama..

    Sjetite se i te 2005. Završili u ligi bedaka s Modrićem, Eduardom, Turinom, Buljatom itd.
    Došao je Kuže i sa sličnom ekipom razbio HNL..
    Pratim Dinamo aktivno 23 godine i jednostavno mislim da s njim može samo gore bit..
  • Mali Zeus
    13.5k
    To sad piše nakon kaj je srao po ŠImiću vaki dan.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Ne ulazim u to. Moram bit iskren čak mi nije ni bitno trenutno. Baš mi se jebe više jesu li u klubu legende, tajnice, automehaničari ili znalci. Ali ovo je prevršilo svaku mjeru, a najbolje od svega što se nema u koga uprti prstom ( osobno ni ne smatram Šimića krivim ali ga ni ne branim).
  • Mlađi referent
    12.3k
    Na više mjesta vidim da se priča o nekakvoj nesreći, začaranim vratima, ludim golmanima i lošoj realizaciji. Nije mi jasno zašto, pa mi nismo u stanju stvorit poštenu priliku po utakmici, sreća nas je pogledala kaj je uopće ono Ademijevo preko noge ušlo, to nismo zaslužili.

    Kaj je zicer, ono kaj je Vidović jučer imao? Povratna na 16 i udarac? Protiv Gorice koji zicer, to kaj je Drmić ostao kratak i nije uopće završilo udarcem? Balkani? Poljud? Di je ta nesreća i di su ziceri? Mi prilike ne stvaramo uopće.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Pobjeda protiv lokse će nam zamazat trenutno oci ka protiv Istre. Doći će mo u Cesku plzenu i dobit po lampi. Ekipa je jako losa, pola ih nije za Dinamo, Jakir i da oce nešto dovest i funkc ka SD ovi će mu dat 500k a u klub ušlo 50M. Uprava jedino sebe može “spasit” da dovede SD i dade im slobodu obojici, al od tog ništa! Ovo nije dobro..
  • Fanboy
    2.7k
    Odlično je ovako, ništa ne treba mijenjati i neka stvari izađu na površinu...
    Oronuli stadion sa upravom koja radi protiv kluba i polovicom igrača koji nisu za klub.

    Dobar trener i igrači bi samo zamaskirali sve ostalo i to nam se događalo proteklih godina, a onda bi uprava prodala klasu i kupovala prosječne igrače...

    Dosta je više toga, neka svjetla reflektora padnu na odgovorne. Želim Jakiru da ostane što dulje sa istim rezultatima ako će radi toga otići članovi uprave.

    Ovo što oni rade je polako ubojstvo kluba, a to je ono najbolnije. Ne uživam u porazima, da pače, ali volim kad vidim njihova lica pokisla i kad su svjesni da se njihove "glave" traže kao odgovornost.

    Neka naplata svega lošeg što su napravili klubu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.