• Ali
    2.1k
    Nije detaljno ulazio jer on je sa Rijekom igrao protiv nas sa Livijem, Bočkajem, J.Šutalo, Ivanušec ...
    A Nevistic, Peric, Sutalo B., itd nisu ni ulazili u igru da bi mogao uz aut liniju vidjeti kako disu i kak razmisljaju...
    Ponijelo ga srce, a to u poslu često nije baš dobar potez. Jer radi simpatija prema klubu sam sebe zavaras i nezelis vidjezi lose stvari...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Jakir svoj dio posla nije odradio i danas mu je zadnja prilika da okrene stvari, poprilično sam siguran.

    Ova momčad nema nikakav identitet, ni u čemu nije dobra, nema željeni način igre, defanzivno užasna, napadački sterilna, mentalno je slaba, fizički izgleda ispuhano. Stavljaju se igrači koji nisu kompatibilni jedni s drugima, uloge i pozicije se šaraju kao iz zajebancije.

    Jasno je da ova momčad nije dovoljna jaka da odigra egal s RBS-om, tuče Chelsea ili poveže tri teška gostovanja s pobjedom, ali je isto tako nedopustivo da puno jeftinije i slabije ekipe imaju jasan plan igre, a da ga dinamo nema. Ovo je ispod svake razine i vrlo, vrlo sramotno.
  • Sava Krpa
    266
    Bilo kako bilo postojeći kadar nije bas najbolji ali je takav kakav je i on kao trener bi trebao iz njega izvuci maksimum. To se postiže kad imaš uigranu postavu koja i kad ne pobjeđuje ima kostur i liči na ekipu. Iako ga odlasci i ozljede nisu bas pomilovale mišljenja sam da mora i može puno bolje. Znanje, muda i lucidnost je pokazao u Zrinjskom i Rijeci, iskreno ne znam gdje sada zapinje ali po ničemu se ne razlikuje od Čačića i Bišćana u nogometnoj filozofiji osim sto iskoristi pokoju izmjenu vise. Večeras ima izvrsnu priliku pokazati da lutanja sa pozicijama nisu bili stvar gatanja ili manjka rostera već traženje najboljeg za Dinamo. Nadam se ovom drugom i prizeljkujem pobjedu sa glavom i repom jer ako pobjeda i dođe kroz neku uvaljani gol a ne bude igre bojat ćemo se mi svake sljedeće tekme što nije modus operandi Dinamovih navijača.
  • Ali
    2.1k
    Nadam se da je pametan dovoljno da vidi da mu je prethidnik odletio sa klupe ne zbog rezultata nego radi tvrdoglavosti jer je tvrdoglavo zelio dokazati da se moze igrati sa istih 10 u polju 80+ minuta...
    Tako i ovaj ako ostane tvrdoglavo da mu prirodna 6 i 8 igraju na beku, a da jedini pravi prodorni i cvrsti bek koji igra u oba smjera desnim nogom igra stipera za sto nema dovoljnu visinu da se nosi u skok igri sa visokim napadacima. Zatim da jedina prava desetka nemoze igrati uz aut liniju (usput to je zadnji genijalni izum ilije loncarevica koji je to rafio Luki Modriću one davne godine kad smo igrali ligu za bedake...)

    Dakle ak je pametan sve ce promijeniti, mozda i probati na 3-5-2 izaci sa istih 3-5-2 ili jos bolje sa 3-4-3.
    I to
    Nevisitic
    Max-Šutalo-Perić
    Rile-Ljubo-Mišić-Perković
    Špika-Emreli-Vidović

    Ako naravno Baturina i Petko nemogu kako kruže informacije.

    Prepustiti posjed lopte Victoriji i u tranziciji probati dobiti, u svakom slučaju ne primiti gol. Osobito neli glubi radi dekoncentracijenu prekidu ili nedovoljno agresivnosti u duelu na drugoj lopti...
    Dakle ako pođe po zlu rotiras, a opet probso si nesto, ako ponovis ono sa Goricom, slijedi ti cipela jer si tvrdoglav...
  • Facke
    3.6k
    Da jedan trener tulike greski more napraviti. Dosel je pun energije i govoril je ko Klopp. Sad je ko Cacic. Nervozen, bez energije i bez muda. Da v Rijeke nema krila sigurne bi premenil formaciju. Zake nema muda to tu napraviti?
    On je nakon 2 meseci ponudil svoj mandat nakon kosovarcuv. Niste mu nis nebi zameril da je probal neke novuga, da je premenil formaciju, da stavlja igrace na svoje pozicije. Ali ne. On luta , i luta. Kak da ima respekt i podrsku momcadi kad mu je igral Bosko Sutalo koji absolutne nije u forme ?! Kak da ima respekt i podrsku kad najavi da bi rotiral i onda to ne napravi? Kak da ima podrsku kad se prema naprimjer Maxu ponasa ko da je zajne smetje? Po mene , ili bu premenil neke stvari, ili je bivsi i to jos denes. Ja neznam na koji nacin on denes misli voditi utakmicu. Nemam pojma. Al se pokazale da on nije za Dinamo i da nemre stim pritiskem delati. I kraj. Nema muda. Nece nis premeniti, nece nis probati. Svaki dober trener igru i formaciju bira prema igracima koje ima.
    Same nasi ne. Oni forseraju 4231 bez krila i nema razlike el se zoveju Cacic, Biscan,Jakirovic. Isti su nivo. A Cacic bi bil pune bolji trener da nije tulike bahat. To ga je pune kostale.
  • Orc123
    7.8k
    Smo pogledajte na koji se nacin mi branimo, na koji nacin vrsimo pritisak i reposjed! Pogledajte i evo usporedite sa momcadima iz LP ili EL...momcad ne napada kolektivno, ne brani se kolektivno.....
  • mali M
    5k
    Oni forseraju 4231 bez krilaFacke

    bez krila i bez bekova... tužno je to Facke moj, baš kako kažeš, da barem pokušava pa nam onda svima može strest u facu: "evo vam vaše 352 4321 424 343", ma bilo šta samo da pokuša nešto sa kadrom koji ima i da vidimo da nam je dokazao da je kriv kadar koji mu je ostavljen a ne on.. ovako to nema smisla... ja ako vidim istu postavu danas onda stvarno može već na poluvremenu krenut nagano nogu pred nogu prema kuda god želi, samo da je čim dalje od Dinama... i na svu muku koju trenutno osjećam, već se tješim ako ništa da će Marin uć na poluvremenu da nam svima stavi soli na rep... :roll:
  • OsamŠest
    3.3k
    Nekad se najavljivala pobjeda prije odlaska na Etihad..
  • Orc123
    7.8k
    Ne tako davna vremena...iskreno ja nisam ni u najgorim snovima mogao zamisliti da su nam ljudi u Upravi sveli Dinamo na ono sto je danas.....nitko nije izasao van da nekim info, sa nekim planom za dalje, ja mislim da ti ljudi ne rade nista osim sta trose nasu/Dinamovu lovu! Ljudi moji mi zaradili ogroman novac, vise nitko ne prica da imamo para uloziti u ekipu! Gdje je nestao novac!
  • Ero
    961
    Ajde dimi iz kluba kako si odvratan..
  • diebalo77
    184
    Neno vrati se
  • Ero
    961
    Bravo treneru! Dobro je ovo sve.


    ANTE CACIC JE ZA TEBE MOURINHO
  • Yovitssa
    624

    Nema ni Neno čarobni štapić. Da se vrati i kaj? Da stavi Kuleta u špicu i Marina na krilo?
    Nama treba SD i metla za Glavinu Kurvetinu i Mumiju.
  • mosad
    434
    Hvala i doviđenja.
  • Captain America
    17.6k
    Mogo bi Bjelko do Božića zaradit još 3 milijuna.

    Za iznos odšteta trenerima se ove sezone moglo dovesti Pierrota i Mensaha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.