• Common Sense
    804
    Nema nama budućnosti svijetle
    Bez reda, rada, lopate i metle
  • Zagi
    7.7k
    Hehe Drmić i Petko u napadu.
    Narod ima zbilja kratko pamćenje. Probali smo to relativno nedavno.

    Nije funkcioniralo tad , a neće ni sada. No dobro, treba utvrditi znanje.
  • Orc123
    8.1k
    Glupo je ocekivati da cemo skroz mijenjati foemaciju barem ne dugorocno. Prepoznatljivi smo po 433 i na zimu se moraju dovesti igraci za taj sustav. Inace gledam malo LP i mislim si jbt prije par sezona smo bil konkurentni takvom nogometu, a danas mi imamo toliko teretnu, nekonkurentnu, sporu momcad da je to strasno. Kronicno fali brzine a o obrani da ne pricam! Moramo napraviti ozbiljan zaokret na zimu jer za Isus boga imamo veliku sansu ako budemo prvaci da udjemo LP a to se ne moze bez kvalitetnog kadra! Ljudi otvorite kesu, para mora biti i ulozite u klub, ostavite nesto iza sebe, stvorite dodatnu vrijednost, riskirajte! Ukoliko to ne naprave bit ce zapamceni ko grobari dinama i dinamo ce svwst na razinu HNL!
  • Droljo
    8.2k


    Ja bih radije da probamo 352 ali kakvi su nam stoperi bolje da ne. Sad imamo dovoljno veznih za to bar...
  • austrijanac
    4.1k
    Prepoznatljivi smo po 433Orc123

    Sve pet, ali kome smo prepoznatljivi?
    Pa nismo Talijani da imamo svoj sustav ili da smo mi izmislili 433.

    Nije grijeh mjenjat sustav i prilagodit se onome što imamo.
  • Orc123
    8.1k
    slazem se ali na zimu moraju u remont, tako da dugorocno sigueno necemo igrati sa 3 iza....nema smisla jer potrebe nema za HNL i nikad nismo igrali u hnl 352 barem ne dugorocno....i europi kad smo se branili je to izgledalo dobro...za tu formaciju moras imati jake WB, brze stopere a to nemamo.....
  • NORTE
    11.5k
    Hehe Drmić i Petko u napadu.
    Narod ima zbilja kratko pamćenje. Probali smo to relativno nedavno.

    Nije funkcioniralo tad , a neće ni sada. No dobro, treba utvrditi znanje.
    Zagi
    Koji crni Petković? Njega nema od 1.10. do tko zna kad.
    Hvala svima zaslužnima.
  • Orc123
    8.1k
    jedino je dobro da nas vrati u realnost da vidimo koliko zapravo smo losi i na sto ce sve to liciti kad mozda na ljeto ode i Petko i ako se ne trgnemo i ne dovedeđo pravog SD a ja si cak mislim i pravog trenera....
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Admini foruma, dajte ovom čovjeku neku nagradu, bedz neki, da bude prepoznatljiv, kolko dnevno puta zaziva SD i pojačanja jedno te isto nonstop, vjerojatno i ovima iz Google što nas presluškuju preko mobitela ide lagano na ku*ac a nismo ni na 2 mjeseca do roka.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Kakva je to priča da smo kao išli po Raić Sudara? :rofl:
  • mali M
    5.2k
    dugorocno sigueno necemo igrati sa 3 iza....nema smisla jer potrebe nema za HNL i nikad nismo igrali u hnl 352 barem ne dugorocno....i europi kad smo se branili je to izgledalo dobro...za tu formaciju moras imati jake WB, brze stopere a to nemamo.....Orc123

    Ali zašto nebi to uigrali? Kao prva stvar u hnlu wb se mogu više pretvarati u veznjake i dat dodatnu opciju napadu, a kad se branimo više su im obrambene zadaće. WBove čak i imamo "jake", nama su bekovi slabi. Brze stopere imamo samo ne igramo s njima... Perić, Boško i KTC su teretnjaci koji to ne mogu igrati... I napred jedna špica a dve polušpice... Ne igrat s dva napadača koje nemamo...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Da slažem se, probat uigrat nekih 3-4-2-1 sa Vidovićem i Baturinom iza Petkovića. Wing-backovi mogu biti Ljubo i Moha (Kaneko je također uigran za tu formaciju). Sredina naravno Mišić i Bulat. Jedino svi naši stoperi su praktički teretnjaci kao što kažeš to je istina i tu bi svakako po meni najprije trebali dovest pojačanja ako prelazimo na ovu formaciju. Iako ne vjerujem da će do toga doći, mislim da trenutno imamo, osim stopera, igrače za to.
  • Krizy
    43.5k
    Pisao sam o 3-4-2-1 i prije reprezentativne pauze, ali nije ništa mijenjao.
    Nešto će morati "kemijati", što se kaže.
    Ovako više ne ide, obrana dobra ko šahtovi u BiH.
    Čim ozbiljnija kiša (napad) sve pliva :rofl:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jebote ko da je Elvis Scoria uletio u ovu temu.
  • Plavi-9
    580
    Mislim da bi trebalo probati ofenzivni 4 3 3 sa jednim klasičnim zadnjim veznim (Bulat ili Mišić) a ispred njih Vidović i Baturina kao osmice. Mislim da bi time dosta dobili na progresivnim dodavanjima i protok lopte bi bio brži. Mislim da je to dobra opcija za "slabije" utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.