• Mali Zeus
    12.5k
    Svoditi sve na kadar je besmisleno. Iole pošten trener treba od postojećeg kadra napraviti nešto. Dinamov kadar bi trebao biti bolji tj. slabiji je puno u odnosu na neke momčadi otprije, a opet sigurno nije tako slab da gledamo onakvu igru i da svaku tekmu strepimo hoćemo li izgubiti.
  • Dudu9
    812
    Ja ne kužim zašto na forumu gurate da moraju igrati igrači sa klupe tipa Max ili Perković pa on je placen 2mil ne igra kod 3 trenera, mlad je potencijal za zaradu a opet igra stariji Perić pa zar vama nije logično da je onda na treningu Perić bolji i zato igra, koliko god pisali da je loš kakvi su tek ostali onda, pomirite se sa tim da smo kupili loše igrače zato i nam je takva situacija.
  • Jaro
    7.3k
    jbg, logicno nam je i da stopera igra stoper, beka bek, a Baturina ili Emreki da ne zavrse na krilu...
  • Dudu9
    812

    Sve ti jasno kad vezni igra beka kakav je onda tek bek, ili kad bek mora na stopera
  • Sajla
    5k
    bilo bi logično kad bih vjerovao da ovaj stvarno na treningu nešto vidi i na temelju toga donosi takve odluke. po toj logici su Marin ili Kulen na treningu jako dobri? ne velim da je Perković novi Maldini, ali u mladoj reprezentaciji ipak nešto igra i to nije izgledalo baš toliko loše. ako su igrači koje trenutno stavlja u lošoj formi i gubimo utakmice - što je najgore što se može dogoditi ako ih promjeni, da gubimo i s novim igračima? tako ćemo bar 100% znati na čemu smo, ovako samo nagađamo.
  • mali M
    5k
    tako je.. nemogu ni ja shvatiti ljude koji stalno ko papagaji ponavljaju da je očito na treninzima neznam šta, a gubimo utakmice ili u najboljem slučaju igramo očajno.. jedan puta kada si napravio rošadu sa tim "ljenivcima sa treninga" smo ekšuli igrali dobro i pobjedili.. jedan puta kada si na pozicije stavio igrače koje su stvarno njihove, ekšuli smo izgledali na nešto. najbolje mi što takvi kao ti @Dudu9 uzimaju za mjerilo trenere koji su dobili otkaze radi kriminalnih rezultata, a i zadnji juri prema ponoru, al eto, oni očito savršeno procjenjuju da im je na treningu na beku bolji Ljubičić nego Miha ili Perković.. nemoj me zezat... da Dinamo gazi, a mi se bunimo zašto ne igra Perković ja bi uzeo u obzir tvoje argumente, ovako samo treneri svojim rezultatima dokazuju da nisu dobri, a ti te trenere uzimaš za mjerilo.. više mi se čini kao da samo panično braniš Jakira, koji me baš jako razočarao...
  • Noel
    5.9k
    Kako Uprava i Vlatkica i Mumija stoje iza dotičnog a Biščana kao projekt kluba dugogodišnji potjerali tako lako. Da se razumijemo prvi sam bio za Biscanovu smjenu kao i sada za Sergejevu. Nisam niti za stalno mjenjanje trenera al po meni sadašnji trener ničim nije pokazao da bi trebao bit dugoročni projekt. Biščan je barem osvojio ligu i superkup ovaj nemože povezati dvije pobjede i dobije uredno porcije od amatera. Kojem u 180 minuta u dvije utakmice ove godine u Splitu protiv Hajduka sa Rijekom i Dinamom nije napravio ozbiljniju šansu. Ne vidim potencijal u tom čovjeku..
  • Mihaljević
    9.8k
    Ako Perkovića ne vidim u prvih 11 nema smisla više za Jakira... Perković je defanzivno odličan i krpa sve rupe koji naši stoperi naprave. Kadar je loš i to mu nitko ne može osporiti... Ali Kule u 87+min , Vidovića izvadi to je pročitanije nego prva Čačićeva izmjena Špikić-Menalo oko 79 minute.
  • Dudu9
    812
    Perkovića doveo Čačić i vjerovao da je doveo dobrog igrača, jer je prodao Lauritsena da bi na kraju ni kod njega nije igrao, pa ni kod Biščana, kod kojeg je i pripreme odradio a ne igra ni sad kod 3 trenera, i onda sa foruma mi vidimo da Perković zna a 3 stručna stožera to ne vide jebe lud zbunjenog, najbolje ne trebamo ni imat trenera kad su nesposobni nek članovi kluba glasaju prije svake utakmice ko di treba igrat.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Sajla Perkovića doveo Čačić i vjerovao da je doveo dobrog igrača, jer je prodao Lauritsena da bi na kraju ni kod njega nije igrao, pa ni kod Biščana, kod kojeg je i pripreme odradio a ne igra ni sad kod 3 trenera, i onda sa foruma mi vidimo da Perković zna a 3 stručna stožera to ne vide jebe lud zbunjenog, najbolje ne trebamo ni imat trenera kad su nesposobni nek članovi kluba glasaju prije svake utakmice ko di treba igrat.Dudu9

    Imaš pravo, nek Ljubičić igra beka.
  • Paggini
    19.6k


    I to bih se složio s tobom, da nije sve utakmice u kojima sam ga gledao, uključujući i mladu repku izgledao dobro. Ne sjećam se nijednog njegovog kiksa, propusta i sličnog. Drugo je Sosa, za koga sam siguran da je loš (a takve infose dobivam i od izvora koji su povezani sa trenutnim stožerom), dok Perković ni po čemu nije pokazao da je išta lošiji od Ljube na beku, što bi značilo da dobijemo Ljubu u vezi, što je jebeni plus
  • Orc123
    7.8k
    Nisam znao da mozes ocijeniti igraca na temelju trenaznog procesa. Neki igraci na trening izgledaju brutalno a ukake se na tekmi, tako i obratno. Naravno samo kod nas je moguce nekog otpisati na osnovu treninga ili na uzorku od 2 tekme. Zato i jesmo tu di jesmo da nam igraju oni koji su na uzorku od 20-30 utakmica losi ali su nasi pa nek igraju. Zazo smo tu trenutno di jesmo!
  • Dudu9
    812
    Igrao je kod Biščana u mladoj repki pa valjda ga on najbolje zna, i opet mu nije dao ni minute
  • Sajla
    5k
    Paggini ti je sve napisao. Perković je samo primjer, ali najizraženiji. za sve stopere i igrače koji su ove sezone igrali lijevog beka možemo nabrojati brdo kikseva i loših poteza. na svoje oči smo se imali prilike uvjeriti da nisu u formi ili da nisu razina koju želimo u Dinamu. a igraju... idemo radije istrpjeti ne toliko dobrog LP/stopera na tim pozicijama umjesto da tamo guramo veznjake i desne bekove, a njih staviti tamo gdje daju najviše. da imam povjerenja u trenera da zna što radi (i ove koje si nabrajao koji su bili prije), ne bih ništa rekao. ali više nemam...
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Paggini Igrao je kod Biščana u mladoj repki pa valjda ga on najbolje zna, i opet mu nije dao ni minuteDudu9

    Bišćan je imao svojih krivih poteza, a očito ih ima i Jakirović.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.