• Eduardo
    17.6k
    Naš dobri, vrli “mudonja” Jakirović koji izigrava silu na Mykhi i koji valjda jedini ne konta da su ga svi skužili i da mu puste da se Mišić dodaje sa dva stopera do mile volje. Tako dolazi do prividne dominacije koju “mudonja” spominje nakon svake tekme. Samo on od svih ne konta da je upravo ta jebena “dominacija” plan svih trenera protiv Dinama.marcio amoroso

    Baš zbog ovoga što si napisao moram priznati da si svaki put malo povratim u usta kad čujem kako smo izdominirali utakmicu. Možda griješim, ali ja bih rekao da smo sve poraze doživjeli na način da smo upravo mi ti koji smo izdominirani od strane protivnika i to kroz taj naš jalovi i sterilni posjed. Ljudi nam puste loptu, a mi je vrtimo i vrtimo bez nekog konkretnog učinka, dok će kod nas u fazi obrane već negdje procuriti. U slučaju i da ne procuri zaslugom protivnika u obrani imamo dovoljan broj igrača sklonih kiksevima koji su u svakom trenutku spremni pokloniti nešto.
  • marcio amoroso
    32.4k

    I to konta pola foruma, a on trubi o kontroli i dominaciji. Ma daj me nemoj
  • sport
    2.3k
    Jebeš kontrolu utakmice u kojoj stoperi imaju najviše dodira s loptom,jebeš igru gdje jedino Baturina probija u igri 1 na 1,jebeš ritam utakmice koji diktira Mišić u 2. brzini,jebeš igru gdje svaki igrač želi loptu u noge,jebeš trenera koji nije u stanju izmisliti od kadra koji ima lijevog bočnog koji će bar kvalitetno zatvoriti fazu obrane.Jebeš stopere koji se znaju dodavati na svojoj polovici a nisu u stanju "štepati" napadače na svakom dijelu terena i ne dati im mirno primanje lopte.Uz sve to nemaju pomoć zadnjeg veznog jer i taj voli igrati samo kad ima loptu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni je kod Jakira definitivno najgori dio zamjene. Tu se moram složiti s vama. Jednostavno čim počne mjenjati i ono igre kaj je bilo se raspadne. Ne sjećam se koju utakmicu pod njim su zamjene donijele neki impuls i dobile utakmicu. Znam da na klupi nemamo neke ogromne klase ali nisu baš ni tolike rupe da ne mogu donijeti impuls protiv Balkanija ili donjeg doma HNLa.
  • Orc123
    5.1k
    Eto jutro je i jos uvijek je trener na klupi. Iskreno ja ne znam tko bi preživio ovakav uzas od rezultata. Iskreno, zao mi je sto sam ikad napisao nesto lose o Biscanu. Branio sam ga ali i napao poslje Aeka, s razlogom, jer je pogrijesio s izmjenama. I da, to mu je najveci bio problem, izmjene. Ali cak si mislim da je to namjerno radio da natjera upravu da mu dovedu igrace jer nije dobio skoro nista ili je dobio kasno! Covjek ima definitivno problem sa komunikacijom prema van ali to se moglo zamaskirati. Ocito je bio previse frustriran ali kako i ne bi. Ocito je da se njemu i Simicu trazio samo jedan krivi koracic. Vidjelo se to i sa medijskim bombardiranjem tog dvojca. Uprava ga zrtvovala s namjerom bas kao i Dimica. Ali eto, nakon 2mj dto je Jakir ovdje ja sam sad u potpunosti siguran da sto se tice struke Biscan ga sisa za koplje! Jakir je populista, galamđija i covjek koji nije los trener ali ne za Dinamo. Siguran sam da su Biscanovi trenerski limiti puno veci samo mora poraditi na komunikaciji i tu uzeti par savjeta od nekih kolega. Za vrijeme Biscana vidjela se ideja igre, vidio se taj visoki presing, vidjele su se uigrane akcije. Ovo sad je toliko stihijski da je zalosno i gledat. Imao je biscan reprezentativce ali sama ideja igre je bila drugacija. Meni se najvise svidjao taj reposjed i visoki presing. Sada toga nema...i da, sad bi trebali biti na vrhuncu a mi izgledamo ko razbijena vojska. Naravno Sergej nece dobiti nogu jer se ovi misevi iz Uprave skrivaju iza njega i cuvaju svoje guzice!
  • Ali
    1.9k
    Koliko je loša pripreme utakmice vidiš i po kartonima jučer. 6 (šest) žutih kartona smo dobili a gol primamo jer nitko ne radi faul dok je vrijeme !
    Svi kartoni su glupi i nepotrebno napravljeni kad je ili lopta otišla ili neki duel kad prozivnik nema kam.
    Kad je trebalo sjeći u začetku akcije Goricine igrače nas nema nigdje.
    To je meni dokaz da je psiha kod igrača loša, a to je kriv trener.
    Mogu to tolerirati nakon dva tjedna kaj je preuzeo pa kužim da je kaos. Ali stari moj sad je to već ozbiljan broj treninga iza njega.
  • Jaro
    5.6k
    cekaj, cekaj, nakon sljedece reprezentativne pauze ce biti sigurno bolje, samo da ih uigra...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bojim se da je došlo do faze di gubi svlačionicu ili će uskoro doći. Što god on radio i kak god pripremao čini se da ne dolazi to do igrača. Od kad je došao igra je jalova i nikakva uz neke bljeskove tu i tam koji su isto bili ništa posebno. Protiv Istre je tražio reakciju, razdrmao momčad i onda se u sub sve vrati na početak, plus kaj on kemija s momčadi bezveze i potpuno suludo.
    Ni njegov govor tijela i kako govori ne odaje dojam čovjeka koji zna i može ovo sve ispraviti i prebroditi krizu s momčadi.
  • hardek
    1.4k
    Očekujem pobjedu protiv Viktorije i Lokomotive samo iz razloga što igramo doma, tu još nešto i možemo al kad odemo na gostovanje kao da svi igraju u 3 broja prevelikim kopačkama.

    Pripreme utakmice su koma, kontrola utakmice još gora uz sve to nema ni koncentracije kvalitete u ekipi koja je bila prošlih godina da te izvuče. Izjave su mu dno dna, kaže nakon Balkanija vrijeme je za nove igrače za 2 dana dobije impuls momčadi i pobjedi Istru da bi sljedeću utakmicu sve bilo vračeno na staro uz iznimku Bernoea koji je prvi zamjenjen na poluvremenu.

    Vidović je odigrao loše prvo poluvrijeme, al i takav ti je imao najbolju priliku u prvom poluvremenu šut sa ruba 16 koji je otišao cca pola metra od gola.

    Ne znam, nisam optimističan al kažem očekujem 2 pobjede sljedeće 2 tekme jer igramo doma, al u nekom širem kontekstu nisam optimističan za budućnost. Sportskog direktora nema, a čini se da se ni ne priča o dovođenju nekog za tu funkciju. Sve i da izguramo polusezonu sa nekim malim zaostatkom ko će tu odradit kvalitetan prijelazni rok da se popune rupe u ekipi?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ne očekujem više ništa od Jakirovića. Došao je u klub pompozno, dočekali smo ga kao spasitelja, a i on nas je dodatno "napalio" svojom pričom kada je došao, pričom o svom karakteru kojega će prenijeti na momčad... i onda je stavio svoju vlastitu glavu na panj čim je postalo malo teže, nakon Ballkanija.

    Pričao je o hrabrom, okomitom Dinamu i onda u najbitnijoj utakmici tada, i karakteno i bodovno, izađe bedasto, igrom na bod umjesto da krene juriš kakav je trebao. Svako malo priča i o tome da će svi dobiti priliku pa je mnogima jedina prilika bila ta u kup utakmicama i prijateljskoj protiv Oriovca.

    Zašto više ne vjeruje juniorima? Barcelona je savršen primjer kako se to radi - Balde, Pedri, Gavi, Yamal, Fermin Lopez, jučer dali (u nedostatku napadača) priliku Marcu Guiu a ovaj iz prvog dodira dao gol 30tak sekundi poslije ulaska. Imamo i mi hrpu kvalitetnih juniora koji bi grizli da dobiju ikakve minute - Vrbančić, Koščević, Čaić, Gec... ok, možda neće napraviti ništa na terenu, ali to ništa je i dalje manje ništa od onoga što Kulenović radi na terenu jer bi ovi juniori barem skupljali iskustvo za budućnost

    Zašto se guraju isti igrači za koje se često vidi da nisu u formi ili jednostavnu nisu dovoljno kvalitetni - Marin, Kulenović, Emreli na krilu, Perić? Zašto malog Vidovića drka svaku utakmicu ga vadi, nijednom do sada nije odigrao svih 90 minuta a bilo je itekako njegovih kvalitetnih partija koje je zalužio završiti, ili barem biti izvađen u 89 da dobije pljesak publike, onako, za samopouzdanje.

    Kaj je sa "pojačanjima"? Fino su nam jučer Kaneko, Halilović odsjedili, a Sosa ni to?! Zašto Sose nema na klupi (jeli ozljeda u pitanju?), te zašto je Mihajličenko otpisan, jeli u pitanju zalaganje na treningu? Zašto je stopiran transfer Menala ako ga ne planira koristiti?

    Previše je pitanja na koje je, s naše perspektive, nemoguće odgovoriti, ali ako Jakir sam ne uspije sebi odgovoriti na njih otići će iz kluba kao jedna od najvećih prevara u povijesti.
  • Majki2111
    2.6k
    Do kadra je. Loši smo kao i svi trenutno. Realnost je borba sa Rijekom i Hajdukom i Goricom. Ne znam zašto si očekivao nešto više kad kadar nemamo za to.
  • Mihaljević
    8.2k
    Mogao bi Jakir od Češke do Češke...
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ja ne mogu prihvatiti da je skroz do kadra. OK, imali smo kroz proslih par sezona puno jači kadar, ali je i ovo kadar koji nam ne smije pružati onako loše partije kao protiv Gorice, Hajduka, Ballkanija ili Slavije.

    Mi podcjenjujemo nase igrace a precjenjujemo druge igrače iz HNLa. Koji desni bek u HNL je bolji od Mohe, a da ne pricam o Riletu koji je prvi bek lige ukljucujuci i lijeve bekove. Koji veznjak u HNL je bolji od ijednog našeg veznjaka prvotimca (Bulat, Misic, Baturina)?

    Što se obrane tiče, jeli istina da mi nemamo igrače, ili se te igrače ne postavlja dobro ili ih možda preforsiramo (tu ciljam na Boška osobito, ali i Perić je staklen), a možda i odnos trenera prema tim nekim igračima nije dovoljno kvalitetan. Perić je prošle sezone vrhunski igrao LP, a i HNL je igrao kvalitetno. Pod Nenadom nam je također bio jedan od najbitnijih igrača, čak je upao u repku, ali su ga ozljede pokosile.

    Treba dobro razmisliti jeli nama do kadra ili je ipak do načina na koji se tim kadrom upravlja. Ako ti se ne sviđa kadar, onda probaj davati veće prilike onima kojima do sada nisi (ciljam na Perkovića, Sosu, Kaneka, Halilovića i juniore), pa vidi na čemu si, inače možeš plakati u nedogled
  • Orc123
    5.1k

    Grijesimo, primamo golove, nema energijw, trke ali uredno igra jednih te istih 14-15 igraca....neki zasluzuju 20 utakmica a neki ni 2-3! Pazi ovo, primili 2 gola sa Ristom i Pericem na stoperima, a sa Maxom nijedan, ali pazi sad ironiju. On nije zadovoljan sa Maxom i startat ce sigurno opet Peric i Risto ili KTC ili Bosko....da se razumijemo Max u onom Dinamu od prijw godine dana nema mjesta u prvih 11, ali u ovom definitivno da! Nije bajan, ali treba ga istrpiti par utakmica ko sto se i neke druge!
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Slažem se da nam trebaju promjene. Vrijeme će pokazat jeli Max taj, ja nisam siguran jer Max svaku utakmicu napravi bar 1 krivi pas iz kojeg bi mogli primit gol. Ako se toga rijesi biti ce on dobar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.