• Time
    580
    Nema izjava trenera ili ?
  • Mrvica
    3.6k
    Da se dovodim do toga da moram počet piti tablete za smirenje. Jbt meni nije jasno, znam da je Gorica neugodan protivnik, ali ovakva igra nije normalna niti vrijedna Dinamovog dresa.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    i povraća mi se od ovih utakmica protiv gorice...svaka je ista, užas.
    zabunkeriraju se, dinamo ne može probiti, krive odluke, blokovi, golman čupa, lopta pogodi nekoga, al u gol ulazi teškom mukom, a njima uđe 80% onoga što puknu po golu.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Ulaze Kulenovic Marin i Emreli.... Za povraćanje... Kakvi su to igraci... Za takve treba odgovarati robijom
  • Nogo
    1.6k
    Ja ne znam ali ovo nije ličilo na išta.
    Ovdje cijela uprava mora ići ća, cijela!
    Jakir, super si mi bio i prvi izbor ali stari moj pogubio se si i adio!

    Ovdje treba dovesti nekog trenera i bar 5-6 igrača na zimu.
    Stvarno smo dotaknuli dno.
  • Orc123
    5.9k

    Ozbiljno? Menalo? On na zimu treba biti bivsi zajedno sa Kuletom i Marinom!
  • Fanboy
    2.3k
    Jel sam ja jedini koga igra Dinama podsjeća na reprezentaciju i ova zadnja dva nastupa, izuzev Baturine koji je probijao redove pa je izgledalo manje tragično...
    Međutim, ista stvar dominacija u sredini terena uz mučenje prema naprijed i to ne samo sad već dulji period.
    Nemamo rješenje za moderni nogomet gdje se igra sa svih 11 igrača obrana. Baturina jedini probija te linije, međutim previše je statičnosti i treba pronaći rješenje kako to probiti.
  • ‘nuladva’
    116
    Zagorac je za ovog Courtois.PlavaSlavonija86d

    Zagorca bas jako cijenim, ali Nevistic je realno najmanje kriv za ovaj poraz.
  • dzg717
    961
    Jakiru treba pustit prijelazni rok da si dovede koga zeli kao u Rijeci!
  • Mihaljević
    8.6k
    Jel imaju kakve tablete da se popiju da se ne budim 15 dana
  • db-izbjeglica
    13.6k
    mene fasciniraju dinamovi centaršutevi!
    ne znam, meni nije jasno da ljudi koji cijeli život udaraju po toj lopti ne kuže da centaršut mora imati nekakvu silinu. ako uputiš sporu i visoku loptu, golman će je pokupita....ako neće golman, pokupit će obrambeni, jer ima vremena reagirati i u pravili ih je više u 16m.

    jel im daju jest prije utakmice, ne kužim zašto ispucaju toliku količinu laganih centaršuteva?
  • jedan u nizu
    6.7k

    i onda ce dovesti lijevog beka kojeg ce staviti na stopera. dovest ce napadaca koji ce igrati nakon kulenovica. dovest ce stranca na kojem ce pokazivati autoritet.
    i da, dovest ce jos dva stopera, a i dalje ce igrati peric i rile stoperski par.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Jakir sam sebi najveći neprijatelj. Protiv Istre Perković na beku, bude ok, on vrati Ljubu. Bez razloga mijenja Maxa i sjebava stoperski par i miče Rileta s beka. I onda hvata rezultat s jebenim Marinom i Kuletom.
  • cibona
    1.8k
    Ljudi smirite se. Imamo mi brodica, dolazi na zimu!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.