• Maksim Maksimirski
    4.6k
    Dobro je ako do zimske stanke budemo unutar 5-6 bodova od prvog mjesta. Onda imamo šansu na zimu dovest par kapitalaca i marširati ali poznavajući stanje u klubu potjerat će Kulenovića, Sosu, Mihajličenka i još par nevažnih igrača a dovest će Brodića, Bočkaja, Bukvića i taj rang igrača. Ne očekujem Pierrota i zvučna imena koja će imati ozbiljnu plaću ali i ozbiljnu kvalitetu.
  • serbus
    3.7k
    I još uvijek smo samo 2 boda iza tovara je najveća komedija
  • Klenx
    4.5k
    Dno. Ubijte se svi.
  • Nolifer
    7k
    Na ovim tekmama se gubi prvenstvo. Mi moramo dobivati ovakve utakmice i biti gladni bodova. Napad je sve tuplji i tuplji zvao se on josip, mile, mirko. Nekaj mi tu ne štima. Nemamo igrača koji će prelomit utakmicu u našu korist. Treba bit radikalna promjena, da se konačno trgnu, jer ovo samo sebe blamiraju i blate ime Dinamo...
  • KlasicZg
    521

    Zasluzio je ban
  • Blue Austrian
    337
    Nikakav prijelazni rok situacija ne moze spasiti.
    Gotovi smo, 2. mjesto ako osvojimo to ce biti kao naslov 1982.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Jakir sam sebi najveći neprijatelj. Protiv Istre Perković na beku, bude ok, on vrati Ljubu. Bez razloga mijenja Maxa i sjebava stoperski par i miče Rileta s beka. I onda hvata rezultat s jebenim Marinom i Kuletom.Mali Zeus

    zagorac isto... čovjek daje nekakvu sigurnost, sve s njim izgleda bolje, ima komunikaciju sa igračima, raspoređuje, nekakav je autoritet...

    vrati nevistića, lik popije 2 gola iz 2 šuta po golu....
  • Mozart4
    80
    Do koje godine imaju ugovore Kulenovic i Moharrami, iskreno se nadam da su na kraju ugovora...
  • Mihaljević
    8.5k
    Ovaj Branko Ivanković jebem ti dan kad si preporučio Moharamija
  • Facke
    2.5k


    Molim? Jakirovic je vec 3 ili 4 put zasral tekmu. Prve forsiranje Boska Sutala koji je absolutne nespremen. Pogledaj si denes zamjene. Ljubo je celu utakmicu propuh , gorsi od Bogdana protiv Osijeka el ga je snel van? Nije. Sneme Bernauera i dene Ristovskuga na njegovu poziciju. Kaj se desile? Da sme imeli katastrofalnu obranu. Onda smeni Ristovskuga i deni Mohu. Pa koji kurac vise stim glupostima. Stavlja Marina...ljudi moji a Kaneku opet ni Minute. Ni Minute. Pa deni Tibora u igru koji kurac zmisljas. Jakirovic je jebene razocarenje i vidi se da nemre stim pritiskem biti trener. Nemre. I gotova prica.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Ozbiljno? Menalo? On na zimu treba biti bivsi zajedno sa Kuletom i Marinom!Orc123

    Slažem se ali Bjelica voli igrače koji mogu igrati pressing i koji su trkački moćni. On neće trpit sporog teretnog Emrelija na krilu. Zapravo ne treba ni pisati o Bjelici jer vjerojatno Jakir još uvijek neće otići. Poraz od Viktorije bi tek vjerojatno značio njegov odlazak.
  • Mali Zeus
    10.4k
    nikako mi nije jasno. Nakon Balkannija kaže vrijeme je za novu momčad i stvarno promijeni dosta protiv Istre i onda danas opet sve vrati na staro. Sva sranja koja je radio ponovi i još i podeblja.
  • Vrdjuka
    46
    Vlak ga je skautirao i doveo u Dinamo, veca je odgovornost na njemu nego Ivankovicu
  • Mihaljević
    8.5k
    Garant je Vlak išao po Iranu i tražio desnog beka... Kad se sjetim da sam Stojanovića vrijeđo jezik bi si odrezo , on je Cafu za ovu izbjeglicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.