• M94
    604
    Koji srot od ekipe i strucnjaka.
  • ‘nuladva’
    116
    A sta ces, ipak je ovo jako nezgodno gostovanje, a i tek je bila reprezentativna stanka, Jakire povedi nas
  • cibona
    1.8k
    Po meni se prvo treba rijesiti ŠLJAMA koji se nalazi u tajnistvu dinama i poznata je po tome sto radi dobru kavu.
  • striko
    1.3k

    Golman nikako osrednji, osim ako si na Zagorca mislio
  • Paggini
    10.1k
    Samo da dočekamo reprezentativnu pauzu pa da se ljubo uigra na beku i moha ubaci jednu koja ne ode u gol aut...
  • Mihaljević
    8.6k
    Mi nemamo muda ni ekipu ni Upravu ni ništa.
  • dzg717
    961
    Meni je cak malo zao nevistica
  • Mihaljević
    8.6k
    Zagorac je za ovog Courtois.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    ne znam...jednostavno ne znam što misliti, što napisati, ovo je jedna velika kurčina.
    dinamo je očajan, ja ne pamtim očajniju momčad u svom životu, ono iz lige za bedaka je bilo bolje od ovog.

    što uopće napraviti? ako jakir ode, ako mu se da otkaz, to pametan će doći i preuzeti ovu razbijenu vojsku?

    jbt danas vidim da gorica radi promjenu, vidim ovog vujnovića (lik je zalutao u nogomet) i samo mi kroz glavu prođe...ovaj invalid će nam ga uvaljati...par minuta poslije...bam.
    kad te neće, onda te neće...

    katastrofalne odluke u završnici, komićne reakcije u obrani, doslovno pola momčadi je za otpis.
  • Keyser Soze
    8.6k
    A niš, čekamo zimski rok i nadamo se boljim danima.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Dođe li Bjelica očekujem stoperski par Theo-Perić, lijevi bek Perković, Menalo u rotaciji ispred Emrelija na desnom krilu, možda čak i Zagorac trajno na golu.
  • hardek
    1.8k
    Jebote koje razočaranje je Jakir. Nakon utakmice s Balkanijem očekivao sam nešto, jasniju ideju ko može ko ne. A sve se svelo na bacanje Mihe među juniore i stavljanje Maxa 45 minuta u igru...

    Opet uđemo u utakmicu bez krila, sa veznim na lijevom beku, u drugom poluvremenu stavljamo beka na stopera i cijeli jebeni mandat je prošao a da 11 igrača na terenu nije ni jednom stavljeno na prirodne pozicije.
  • dzg717
    961
    Kao sto rekoh, spasit nas moze jedino zimski rok- a to nije bas za ocekivat
  • Mihaljević
    8.6k
    Jozaka dovest na SD , boli me kurac jel Mamićevac ili nije, od ovog ne može lošije.
  • Orc123
    5.9k

    A gle kad vidis da nama ulaze Kule i Marin cak ni Vujinovic ne zvuci za njih tako lose!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.