• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Meni je pohvalno za Mađarsku da vodi samostalnu vanjsku politiku. Bilo bi mi negativno kada bi Mađarska bila kolonija kojom se upravlja izvana poput recimo Hrvatske. Mi nemamo samostalno vođenje vanjske politike, nemamo samostalno vođenje unutarnje politike, nemamo valutu, nemamo granice - nemamo niti jedan element državnosti. Poginuše mladi dečki zabadava. Ostale su nam samo folklorne stvari poput mahanja zastavama, Thompsona i nogometne reprezentacije.

    Orban ne mora pitati nikoga sa kime će se sastati i ne moramo ga osuđivati zbog toga što je slobodan,nepokoren, što nije kmet. Radije pokudimo stranog upravitelja Plenkovića jer i on nije poput Orbana.
  • DrawTube
    2.8k
    Možeš voditi samostalnu Politiku bez da budeš putinova Marioneta

    Npr Poljska
  • Jaro
    5.4k
    idu i oni nakon izbora pod briselske skute...
  • Sljeme
    1.7k
    Poginuše mladi dečki zabadavaMaksim Maksimirski

    Poginuli su za slobodu Hrvata. U vrijeme kad je pijana stoka palila naše gradove i sela, silovala i klala naše ljude samo zato jer su Hrvati, oni su imali muda stat pred to zlo da bi naši ljudi mogli živjeti. Tak da nisu poginuli zabadava sigurno.

    Nisu naši ljudi išli u rat iz politički promišljenih razloga i nekakve koristi nego iz ljubavi, prkosa i hrabrosti. To kaj imamo političare kakve imamo je drugi par rukava.
  • Nino Bule
    11.3k
    Pogođena bolnica u gazi, 500tinjak mrtvih, izraelska ambasada u jordanu pod napadom, ogromni prosvjedi u ramali na zapadnoj obali ali zasad jos mirno. Pretpostavlja se naravno da je izrael kriv, postoje i snimci trenutka udara, najbolje pricekat jos malo do potvrde sta se tocno dogodilo.
  • serbus
    3.4k


    Pa tko tjera Mađare i sve ostale u EU ? Znači ok je kad kapaju fondovi ali onda bi sami o svemu odlučivali...

    To tako nejde nigdje neka budu samostalni i neka puši Putinu kaj se mene tiče ali ne on nije običan građanin pa će se viđati sa Putinom kad želi. On zastupa ili bi barem trebao zastupati dio Europe koji se udružio u jednu zajednicu koja je osudila napad Rusije.

    Ako nije neki mirovni razgovor gdje su i Ukrajinci nijedan "Vođa" država EU nema se što ljubakati sa Putinom ako želi biti dio zajednice. Majstor bi sjedio na dvije stolice ko Srbi pa kad rat prođe uzimao dalje fondove a sa druge još povoljniji plin.. čisti primjer ratnog profitera.
  • deda
    27.5k
    Samo nagađanja Krizy moj, bojim se da Hamas, a pogotovo Jihad nemaju tako snažnu raketu.
  • og1986
    2.9k


    Izrael je prvo optužio Hamas da je raketirao bolnicu, potom nakon "dodatnih obavještajnih informacija" su optužili skupinu Islamski Džihad.

    Vidjeli židovi da nemaju toliku potporu u svijetu koliko su očekivali. Pa shvatili da nakon raketiranja bolnice će se to još više smanjiti.

    Oni prvi preko svojih službenih kanala na Twitteru šire laži, ne treba im vjerovati ništa.
  • Jaro
    5.4k
    Ne treba niti jednima niti drugima vjerovati previse. Naucili smo da nista nije kako je prikazano na drustvenim mrezama. Tko god je, ovo je uzas, ali niti prvi, a bojim se niti zadnji koji ce se desiti tamo.
  • i more je plavo
    891
    koji ce se desiti tamoJaro

    Nadajmo se da ce to zlo ostati tamo, ali ne izgleda dobro, u Izraelu zivi oko 500.000 ljudi sa americkim drzavljanstvom, i ameri moraju biti iz Izrael.
    E sad sto dati Iraelu da stane, nakon sto je danas opet ministar vanjski poslova Irana rekao da je Izrael rak koji treba uništiti ????

    Turci se brinu za palestinska prava i tamo jurišaju na Izraelski konzulat, a kurde bi istrijebili do zadnjeg da mogu?

    Nekak su se arpi po svuda uskomesali, prozivaju Francuze, Engleze, Amere....
  • Endeavour
    396

    Po snimkama na X-u vidi se sekundarna eksplozija. Neispravna raketa pada na parking bolnice a tko zna što Hamas tamo drži. A ova njihova press konferencija na truplima je nešto najodvratnije što sam vidio. Još dolazi dementni Biden. Kakav totalni kolaps u nepune tri godine…
  • Patak
    2.2k
    A što misliš od kud sredstva u europskim fondovima? Pa same države uplaćuju, tako i Mađarska, samo što ti sad neki neizabrani birokrat određuje hoćeš li ih dobiti nazad. Europska unija je postala veliki problem Europe, od imigracijske politike, do guranja nastranih ideologija. Bojim se da će situacija ići samo na gore.
  • Dudu9
    421
    Ne vjerujem da je Izrael raketirao bolnicu pa to sami sebi pucaju u koljeno, jedini kojima to odgovara su ovi protiv Izraela, da okrenu svjetsku javnost protiv zidova, da bi napali bolnicu to mora odlučiti vojni i politički vrh bas da su takvi idioti ne vjerujem pa i američki predsjednik dolazi bas da bi i njegov dolazak zajebali
  • Nevo7
    570
    Teško, vrlo teško. Hamas nema takvu vatrenu moć. Doslovno nekoliko trenutaka nakon napada izraelska vojska na twitteru objavljuje da je napala baptističku bolnicu u Gazi u kojoj su se skrivali džihadisti i čelni ljudi Hamasa.
    Nakon kaj su procurile snimke genocida i ratnog zločina, vladajući režim u Izraelu uklanja objavu sa twittera.
    Pa su optužili Hamas, pa nisu oni, nego je Islamski džihad. Realno nitko od njih nema takvu raketu. Onda su jutros kao objavili "neovisnu analizu" u kojoj je uništena bolnica prikazana kao neka c/b snimka u kojoj je neki mali kraterček na parkiralištu napravljen i po jedna voda sa dva krova srušena. Drugog dana sukoba su objavili AI generiranu snimku spaljene bebe. Morbidno. Koprcaju se i pokušavaju se izvaditi iz nemogućeg. A Bliski istok kipi, ne gledaju se niti suniti niti šijti, ujedinjeni su...
    Doslovno su par dana ranije ismijavali Hamasovu vojnu tehnologiju i razlog zakaj Pojas Gaze nema vodu jer "kradu cijevi od vode da bi radili rakete". A istovremeno Izrael uništava raketama temelje zgrada koje se ruše kao Blizanci. Užas. Zadnji put su tako bolnice uništavali četnici.
    I da se razumije, nit sam za Hamas nit sam za cioniste.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.