• Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    ne znam da li je itko ovdje pogledao film, odnosno dokumentarac. Europe The last Battle,
    Ukupno trajanje je 12 sati, ja sam ga stigao pogledati u korona vremenima, trebate se malo doduše potruditi da ga uopće nađete online.
    Dobro pojašnjava i zaključuje sve ove ratove i migracije, tko stoji i financira iste. Također se dotiče nacizma, komunizma, II.svjetskog rata itd....
    Preporuka, a zaključke donesite sami
  • The Undertaker
    4k
    Što konkretno Grad Zagreb može napraviti da smanji broj migranata u Hrvatskoj/Zagrebu?
  • masacusec
    3.1k
    Muslimanski ekstremist iz Brusela je prije napada napravio snimku u dresu Ajaxa koji je židovski klubSAS1987

    Glupi ljudi vođeni ideologijom koju uopće ni ne razumiju.
  • SAS1987
    13.4k
    Glupi ljudi vođeni ideologijom koju uopće ni ne razumiju.masacusec

    Ne razume ili idelogiju ili nogomet :lol:
  • Patak
    2.2k
    Pogledao i taj i još neke "rubne" a pročitao i neke knjige...
  • Mrvica
    3.2k
    Inače stvarno nisam osoba koja voli nerede i probleme dok me se ne dira. Što se tiče migranata, nemam baš lijepo mišljenje o njima. Situacija iz Ljubuškog dok sam bio kod bake i djeda (srećom bio sam tu).. U sred bijela dana skupina mlađih momaka doslovno bez grča na licu ti otvaraju kapiju da bi ušli u dvorište, nema veze što su auta tu. Da nije bilo mog psa (rotvajler) a i kasnije mene jer sam ga čuo da je podivljao ušli bi u dvorište pa čak i kuću gdje su mi baka i djed sami. Stvar je što su prolazili tom ulicom jer sam u selu pored Ljubuškog koje je blizu granice, dečki sa foruma koji su iz Hercegovine znaju za to mjesto.. I da bi prešli granicu, prolaze tom ulicom nebitno koje doba dana, ali su najaktivniji navečer. Policija patrolira, ali džaba previše ih je. Par stanovnika tog sela pričao sam sa njima svaki put kad dođem, provaljivali su im u kuće, i prva stvar šta rade skidaju križeve sa zidova, svete slike i pale u dnevnom. Doslovno wc je u kući, obavljaju nuždu na pod, pale namještaj itd. Ajde da ako si već provalio, prespavaj i idi dalje, ali križeve palit i ostale stvari mi je nepojmljivo. Situacija iz Bihaća gdje imam solidan broj poznanika je da su silovali pse (možda ste čitali), čakijaju se na ulicama grupe međusobno, napadaju lokalno stanovništvo, čak je bilo slučajeva silovanja lokalnih cura i žena..

    Opet da naglasim, stvarno sam za pomoći bilo kome u bilo koje doba noći i dana ako je u nevolji. Ali ti meni pričaš o jadu, a sve sposobni likovi u ''cvijetu'' mladosti, žena i djece i nema baš barem po onome šta sam vidio u svom selu u Hercegovini. Znači prolaziš kroz tuđu zemlju, tuđu državu, grad, selo nebitno.. Glumiš majmuna tako što ne poštuješ tuđe običaje, vjeru (rekao sam šta su palili) i očekuješ da ti pomognem?? Mogu te samo slomit prvom prilikom kad te vidim eto šta. I da bi mi trebalo biti žao takvog čovjeka koji za svoju vjeru misli da je jedina ispravna (pričam o ovim ljudima a ne Palestina i Izrael) i pljuješ po mojoj? E pa žao mi je, ali za takve ljude nemam ni mrvicu osjećaja ni empatije. Poznajem puno muslimana po BiH ali ispravnih, dobrih i kulturnih i jako dobrih prijatelja kojima se gadi ovo šta rade a opravdanje je vjera i prvi kažu da to nije vidjelo vjernika, nego gamad koja traži izliku za ubijanjem i pravljenjem štete..

    Oprostite na podužem postu, ako sam nekoga uvrijedio stvarno mi je žao, ali mi je to slaba točka ti migranti jer znam iz prve ruke šta rade i kako se ponašaju.
  • serbus
    3.6k
    Došli divlji, istjerali pitome... Jednom davno sam negdje pročitao da su muškarci u Europi izginuli u WW2 ostali smo mi potomci skrivenih pedera...

    Tko nam je kriv što nas jedan muslić u srcu Europe zatvara u kuće ako ne mi sami... To je tak za 30g svaki četvrti u HR će biti stranac... Za 50g svi Hrvati na Braču grupirani... Ubili smo sami sebe ovaj put nema ni Srba, Turska, Talijana....
  • Krizy
    35.8k
    Ured federalnog javnog tužitelja više ne isključuje moguću vezu između sinoćnjeg napada i sukoba u Izraelu i Gazi kao što je jučer objavljeno. "Inicijalno smo rekli da to nema veze s događajima u Gazi, ali sada smo utvrdili da je on na društvenim mrežama izražavao podršku palestinskom narodu. Tako da je možda to ipak odigralo neku ulogu, istražujemo sve moguće pravce. Istraga će otkriti točne motive", rekao je Eric Van Der Sypt iz tužiteljstva.
  • serbus
    3.6k


    Baš čudno , tko bi to rekao....??
  • Nino Bule
    11.4k
    Svako sa zrnom pameti je davno najavio ovo, ovo je samo pocetak mogli bi dozivit teroristicke napade kao one iz 2015 tipa bataclan di ce biti 100+ mrtvih, a i ako krenu izbjeglicki valovi novi prema europi jao se nama, osim klasicnih problema potpunog neasimiliranja, svercat ce se tisuce dzihadista/terorista.
  • Nino Bule
    11.4k

    Izgleda da se ipak radi pritisak izvana jer bi nam ogroman rat na bliskom istoku bio posljedni cavao ikakve stabilnosti u svijetu. Navodno je dio kalkulacije da se i izraelci ozbilino boje napada hezbollaha/iranaca iz sirije i lebanona, trenutno drzava i civilno stanovistvo blizu granica naoruzava kako bi branili svoja naselja.
  • masacusec
    3.1k
    Pa razmišljanje ti je u rangu normalne osobe.
  • Mrvica
    3.2k

    Dosta puta napišem nešto impulzivno, uopće i ne pročitam prije nego što postam pa se unaprijed ispričam. :rofl:
  • serbus
    3.6k
    Ali fascinantno je da nijedna arapska zemlja, muslimanska ne prima izbjeglice a kod nas samo dođite.... a btw EU je takav kolaps gledam danas vijesti i vidim Orbana sa Putinom na nekom skupu lijepo se druže.

    Pa da jednu Srbiju, Mađarsku ne možeš natjerati da poštuje odluke onda smo fulali po običaju zajednicu koja je možda imala ok zamisao ali ništa od toga. Da Mađari...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.