• austrijanac
    4.1k
    Odličan tekstDoktor Kunić


    Bez uvrede, jedino je zavrsetak dobar.
    Ovaj komentar o igračima je smješan. Čovjek koji zaziva Vlašića (pogotovo nakon prve tekme) se razme u nogomet ko Marica u nekaj.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Dobro neki dijelovi su malo bezvezni a u nekima je dobro rekao, slažem se s tobom
  • Nino Bule
    13.8k

    Otkaz mu ne mozemo nitko dat al on treba osjetit kad je vrijeme i sam otici, problem je sto nije karakterno takav, nadam se prolasku na euru, dobrom plasmanu tamo i da se dalic nakon eura sam povuce i pusti nekom novom izborniku da radi novu jezgru reprezentacije nakon njegovog i modricevog odlaska
  • Dudu9
    816
    Za Tursku Dalića nebi krivio ali ovo je 2 utakmica i moraš odigrati barem 0, i nju izgubimo i to je njegova krivica maknuo Šutala da ni stavio Vidu preko kojeg dobijemo 2 gola, ne mjenja Barišića a ni Musu koji nista protiv Turske nije napravio, i stavi krila koja oba bila u sredini i zapravo zagusili nasu igru, ako neznamo sa ovakvim krilima igrat mogao je stavit 2 napadača pa drugačije igrat
  • mali M
    5.2k
    Kak ste doživjeli Belju? Nekako mi se dobro kreće i dobro primi loptu, al se često spetlja.. Neznam koji bi napadač osim/nakon Petka i Krame bio "next generation"... Mali Šimić? Musa me skroz razočarao...
  • kibic
    1.1k
    Razočaran u Belju, zanimalo bi me kako bi mali Šimić odigral.

    Pljuvanje Dalića mi je isto bedastoća ko kad nakon svake tekme Dinama krenu bombe i kamenje po igračima i treneru. Pogotovo jer je najuspješniji hrvatski izbornik ikad. Kad ode Dalić ne bu dugo ovakve repke i ovakvih uspjeha. Ovo je zlatno doba repke, a nismo nit svjesni da smo u njemu.
  • Captain America
    17.7k
    Kad ode Dalić ne bu dugo ovakve repke i ovakvih uspjehakibic

    Jer je za ove uspjehe najzaslužniji trener kojem je plafon europskog nogometa treniranje Varteksa, a ne bolesno talentirana generacija igrača.

    Baš sam jutros pričo s frendom, inače advokatom Dalića i velikim ljubiteljem repke. Zamolio sam ga da navede veliku utakmicu reprezentacije (znači govorimo o teškašima na velikim natjecanjima i F4 Lige nacija) gdje je ekipa taktički pojela protivnika jer to očekuješ od dvostrukog osvajača medalje. Prošli smo sve protivnike koje smo imali i došli smo jedino do Škotske. Škotsku smo tu stavili više zbog težine same utakmice nego protivnika.

    Ta ekipa igra stihijski i na improvizaciju zadnjih 5 godina. Govorimo o ekipi gdje su igrači poput Oršića i Petkovića spare parts, a neko poput Mišića ne može ni na širi spisak. Tolko moćna ekipa, a evo već treće kvalifikacije pod Dalićem drhtiš do zadnjeg trenutka hoćeš li i kako ćeš na veliki turnir.
  • Paggini
    21.4k

    Slažem se s tobom u svemu, ali meni Brazil u Katru spada kao "Dalićev trijumf", tu smo ih zatvorili taktički potpuno i uz to dosta dobro igrali.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    prije bi reko onako birtijski, ubili ih u pojam glupom i dosadnom igrom gdje su izgubili volju za životom :lol:
  • kibic
    1.1k
    Hrvatska repka nikad ne odrađuje dobro kvalifikacije. Zadnje kvalifikacije koje je repka rasturila bilo je za svjetsko u Njemačkoj 2006., kad je Cico vodil repku, a na kojem smo onda totalno podbacili.

    To da izbornik mora vodit velke klubove, kroz povijest smo imali takvih; recimo par poznatih: Ćiro, Ivić, Barić, a svi sa svojim uspjesima i gadnim neuspjesima. Uz te neuspjehe Dalić jedini uspel zaredom nas kvalificirat na svako velko natjecanje.

    Zadnja točka, taktički smo na svjetskom Brazil ubili. Imali smo ekipu kakvu smo imali, ali na kraju izvukli tešku pobjedu protiv najveće nogometne nacije. Meni osobno i sad skoči puls kad se sjetim te tekme i naježime se. Ali ako pucaš na pobjedu bez produžetaka, tekma u Parizu protiv Francuske: taktički ugašeni Francuzi.

    OK mi je kritizirat izbornika na bazi taktike i zamjena, al sad onak ić odokativno jer ne igramo ko Brazil 98., a napadača realno nemamo, mi nije neki argument.

    Nekaj ne štima u repki, to se vidi iz avion prema zadnje 2 tekme. Ovi skandali sa ustaškim zastavama/pjesmama/Livajine eskapade, al i još više di nam fali kvalitetni napadač (Manđo vrati se), možda su dali svoje.
  • Captain America
    17.7k
    tu smo ih zatvorili taktički potpuno i uz to dosta dobro igraliPaggini

    SofaScore je izvor sljedećih podataka.

    Udarci 21-9 u korist Brazila
    Udarci u okvir 11-1 u korist Brazila
    Velike prilike 4-0 u korist Brazila
    Igrač utakmice Dominik Livaković s 9.0 ocjenom, a od naših igrača u polju nitko nije prešao Juranovićevih 7.8

    Jedan jedini udarac u okvir gola je bio par minuta prije kraja produžetka kad se moralo krenuti prema naprijed. To govori 2 stvari. Prvo, imaš odličnu ekipu čije kapacitete ne koristiš. Drugo, Daliću su jedini cilj penali. Imaš golmana na oba natjecanja i mudonje u ekipi.

    Gdje bi nam bio kraj s mudonjom na klupi.
  • Captain America
    17.7k
    Hrvatska repka nikad ne odrađuje dobro kvalifikacije. Zadnje kvalifikacije koje je repka rasturila bilo je za svjetsko u Njemačkoj 2006., kad je Cico vodil repku, a na kojem smo onda totalno podbacili.kibic

    Bilić se prošetao 2008. kroz ciklus. To je tolko moćno bilo da su iz zajebancije nabili Engleze na Wembleyu i Ruse poslali na Euro.

    Meni osobno i sad skoči puls kad se sjetim te tekme i naježime se.kibic

    Ovo utječe na percepciju te utakmice. Emocije zamagljuju što se događalo za vrijeme utakmice.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    sve si dobro rekao bravo, ljudi zbog naleta adrenalina ne vide problem, u slučaju da smo ispali itekako bi ga vidili...

    zašto pušite te fore da nemamo napadača i da je zbog nekakvih debila na tribini igra loša. Baš boli k modrića šta onaj na tribini sa 5 pivi u guzici pjeva

    Imamo mi napadača ali nemamo igru za iste
    U ovakvoj igri ti i benzema izgleda nevidljivo
  • kibic
    1.1k
    Bilić se prošetao 2008. kroz ciklus. To je tolko moćno bilo da su iz zajebancije nabili Engleze na Wembleyu i Ruse poslali na Euro.


    To potvrđuje kaj sam napisal, jer i taj ciklus smo završili sa katastrofalnim porazom od kojeg smo se dugo oppravljali.

    Ovo utječe na percepciju te utakmice. Emocije zamagljuju što se događalo za vrijeme utakmice.


    Onda smo drugačije gledali utakmicu. Baš sam i brzo bacil oko na statistiku i taktičku video analizu, kaj mi je i dalje potvrdilo da smo Brazil ugasili.
  • kibic
    1.1k
    I zadnje 2 tekme u kojim igramo s tim napadačima baš smo se iskazali zabijanjem golova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.