• Georg Koch
    4.6k
    Ja nesto mislim da je moguce. Zasto, ne znam ni sam :D
    Al definitivno se slazem sa @jedanunizu, na tu foru i idem nekako, da se kroz tjedan dana proda jedna tribina, navuklo bi to kroz iduce dane 3000 onih koji su na li-la.
    Ne znam, mozda sam samo optimist bezveze.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nije mi jasna matematika. Otvoreni su zapad dolje i sjever dolje. Mozda ce se otvorit zapad gore. Kad sve to zbrojis + 500 cehoslovaka to nije 20 000.
  • Georg Koch
    4.6k
    otvorit ce se i sjever gore 100% ako bude potrebno, odnosno ako prodaja bude isla bas dobro.
    Mislim da tu nije do kluba nego do nas :D
  • jedan u nizu
    8.5k
    ako bi se tribine rasprodale onda ce otvoriti sigurno i sjever gore.
    Osobno ocekujem sjever dolje i zapad dolje rasprodan i pola zapada gore da ode.
    Ako ne rasprodamo ove dvije tribine onda je stvarno zalosno. Na Astani je bilo sluzbeno 10 005 ulaznica, nesluzbeno sigurno 12k. S obzirom da smo s njima vec igrali i razbili ih, i da je Plzen najatraktivniji protivnik grupe, ocekujem da budemo par tisuca iznad toga.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Mah, od sutra pa na dalje vrijeme pravo jesensko. Cekat ce ljudi par dana prije za kupnju karata, nikakve iznenadne navale nece bit.
  • deda
    32.8k
    Prešlo 600 karata. Očekujem 10-12 na tekmi.
  • zagr
    505
    da sad odma otvore zapad i sjever gore ja mislim da bi nas se moglo skupit 15k.
  • Fićo1986
    1.1k
    inace sam veliki pozitivac i optimista....al daj mi molim te objasni na cemu baziraš ovo mišljenje???
    Ako ce sluzbeno bit vise od 8000 to ce bit uspjeh....
  • zagr
    505
    poraz od ballkanija je mnogima još veći razlog za dolazak na viktoriu, uz to da nam je viktoria najveća prijetnja u borbi za prvo mjesto.
  • deda
    32.8k
    U prodaju su krenule ulaznice za Goricu:
    https://www.ulaznice.hr/web/event/100/129

    Koliko mogu primjetiti 947 ulaznica je pušteno za istočnu tribinu.
  • deda
    32.8k
    Večernji izvještaj:

    - za utakmicu s Viktorijom od ponuđenih ulaznica prodano je nešto preko 720
    - za utakmicu u Gorici ove subote u ponudi je još 1813 ulaznica od čega 877 za istočnu gostujuću tribinu, što znači da je za istu prodano 70 karata
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ako ce sluzbeno bit vise od 8000 to ce bit uspjeh....Fićo1986

    Ja sam isto pesimist oko broja ljudi inače, al ovo mi je nerealno. Pa na Astani koju smo nabili prije ove sezone je bilo preko 10k samo na brojačima s tim da je u stvarnosti bilo više. Protiv Sparte isti slučaj s 12k ljudi i to nakon ispadanja od Aeka. Na Viktoriji očekujem 10-13 tisuća.
  • NORTE
    11.6k
    da sad odma otvore zapad i sjever gore ja mislim da bi nas se moglo skupit 15k.zagr
    U pravu si zapravo.
    Nama fali tribina istok i glavnin faktor je sada cijena od 25 € za zapad.
  • zagr
    505
    nemremo vidit broj karti
  • deda
    32.8k
    Trenutno stanje za Goricu:

    za istok prodano 140 karata, u ponudi još 807.

    Za zapad u ponudi još 817 karata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.