• Kepec
    5.8k
    25min prije pocetka tekme red je bio do pimpeka.jedan u nizu

    Puno ljudi na svijetu mogu shvatiti, svi smo drugačiji radimo kaj hoćemo, ali doći pola sata prije tekme kupiti kartu mi baš ne ide u glavu.
    Sigurno tu bude slučajeva gdje je došlo do zabune pa nitko nije kupio karte ili netko nije iz Zagreba pa ne stigne, ali toliko ljudi...
  • jedan u nizu
    8.5k

    netko je dobro spomenuo, ljudi su se navikli da uvijek ima ulaznica.
    Kranjca ce to rijesiti, kada dio tekmi bude rasprodan, i ostale tekme ce ljudi htjeti kupiti unaprijed
  • Šteco
    686
    Baš to sam komentirao s frendom kad smo prolazili. Mi smo na knap dolazili, red je bio i dalje poduži. Kaj je s glavom tim ljudima, nije mi jasno (naravno, ne na one koji iz određenih razloga nisu mogli prije, ali to je manjina).
  • Dudu9
    820
    Problem je i u kupnji online ulaznica sto ne možeš ulaziti na stadion nego se moraju isprintati, Ned bas ne rade kopiraone
  • Šteco
    686
    A i tu se može snaći, ako već baš nitko od prijatelja nema printer. Osobno sam znao otići u šoping centar u par navrata, tipa u VIP, T-Com ili Tele 2 ili kaj god slično di si zicer da imaju printer, malo zašprehaš djelatnika/cu da ti isprinta i snađeš se. Ako neće kod jednog odeš dalje. Lakše nego čekati u redu.
  • Dudu9
    820
    U 2023 godini smo jos na zapadu ručno učitavaju ulaznice neznam zašto bi bio problem i preko mobitela, za sjever jos i nekako kužim zašto ne može iako se i to može riješiti
  • Šteco
    686
    Kužim kaj si htio reć, sam velim, može se snać'. Slažem se s tim da se nemre očitat prek mobitela da je u k. No, nama brojači na tim ugrađenim skenerima ne šljakaju, o čem dalje pričamo, :lol:
  • Dudu9
    820
    Dinamo je ko i država jedan zaostali aparat, u današnjem vremenu sve što se može digitalizirati to i napravit, vjerujem da nebi bilo par ljudi na ticket Pointu da omoguće ulaskom preko mobitela, i takvim načinom ulaska na stadion, ispada da su nam zaposlenici Dinama 80godisnjaci,koji su jos ostali na papiru
  • jedan u nizu
    8.5k

    postoji opcija printbox , stvar koju sam uocio nedavno, ali nisam jos koristio. Printeri na lokacijama ugradu, najcesce u soping centrima gdje si mozes isprintati sto zelis, Velicine su bankomata, tako i izgledaju, zgodna stvarcica za vecinu normalnih ljudi koji nemaju printer doma, a ne mogu se sluziti njime na poslu recimo,
  • jedan u nizu
    8.5k
    Ulaznice za utakmicu Dinamo - Viktoria Plzen ⚽️
    26.10. 21:00 sati
    Cijene ulaznica
    ✅ Sjever dolje 10€
    ✅ Zapad dolje 25€
    ➡️ U slučaju velikog interesa navijača u prodaju će biti puštena tribina zapad gore
    ➡️ Prodaja za navijače krenut će isključivo online i to od četvrtka 12. listopada od 11 sati.
    Fizička prodaja ulaznica na ticket pointu:
    ➡️ Utorak 24.10. od 11 do 19h
    ➡️ Srijeda 25.10. od 11 do 19h
    ➡️ Četvrtak 26.10. od 11 do 21:45h
    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu
    Stadion se otvara u 19:00 sati
    ➡️ Tribina jug bit će otvorena za gostujuće navijače
    ✅ Članovi NE mogu mogu iskoristiti pogodnost besplatne ulaznice jer ta pogodnost vrijedi za 4 utakmice SuperSport HNL-a, Superkupa ili Kupa u 365 dana članstva.
    ➡️ Više Informacije potražite na gnkdinamo.hr

    Nisam ocekivao ovako rano, po meni pozitivno, a ne samo 3 dana prije tekme.
    Ocekujem otvaranje gornje zapadne tribine
  • Kepec
    5.8k
    Ni 2 tjedna prije online nebu spriječilo genijalce da karte kupuju 26.10. u 20:30.
  • deda
    32.8k
    Eto moj prvi izvještaj za Plzen. Prodano je malo više od 500 ulaznica od ponuđenih u slobodnoj prodaji.
  • Georg Koch
    4.6k
    Jel itko misli da je moguce 20 000?
  • bongo
    842


    Ne znam kaj bi se moralo dogoditi za takav scenarij
  • jedan u nizu
    8.5k

    sumnjam.
    Makar ovih 500 skoro 2 tjedna prije tekme izgleda obecavajuce.
    Kada bi puknula neka tribina kroz tjedan dana to bi bilo super jer bi se navuklo ljude da kupuju vise, i to tjedan dana prije tekme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.