• Facke
    3.6k


    Je tu su veliki posel napravili razni mediji. Nekad imam osjecaj ko da su oni neka elita a mi ljudi drugoga razreda. Nez.Ja stvarne repku volim ali kak se tice te umjetnosti , tu si upravu, se moreme zahvaliti medijama a pogotove ovs Nove TV. Nadam se da nikad vise nebudu dobili TV prava. Ove je srednja zalost. Dajte prava HRTu ili RTLu (tu su prenosi bili dobri).
  • Fićo1986
    1.1k
    Svi smo svjesni kakva je atmosfera na tribinama pogledajuci slike ljudi koji danas dobe karte zabadava i idu na tekmu naslikavat se i usporedit sa navijacima sa eura 2004 i svjetskog prvenstva 2006....ovo je sodoma i gomora,sve hrpa uhljeba koji su dobili karte preko firmi i preko sponzora...nema vise te atmosfere...kad vidim da se ljudi oblače kao da idu na veceru u hotel s 5 zvjezdica i jedva cekaju da se slikaju sa čašom vina uz tamburaše kraj novog stadiona sve ti je jasno....osjecam susramlje tesko....
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nisu se nasi igraci naviknuli pobjedivat u Osijeku i Splitu...

    Tako je kad ih je vecina potekla u Dinamu; Maksimir otac i majka. Jbs ove fensi smensi stadione i evente (za probranu selfie ekipu), dajte vi nama pravi nogomet i svi sretni.

    I jos da nadodam, nabijem Dalica za to kaj poluozljedenog Petkovica ubacuje u igru!
  • Dinamosaur
    1.5k
    Hipotetsko pitanje- u slucaju (nedajboze) da kihnemo i u nedjelju, pa se potegne pitanje novog izbornika;
    Tko bi mogao biti taj?

    Meni na prvu padaju na pamet samo Niko Kovac i Slaven Bilic..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Barisic mi vise poziv ne bi dobio. Musa je tanak ko papir, ima jos fore, al lagano mi prelazi u "Santinija".
  • Georg Koch
    4.6k
    sto je najgore ima golova u klubu, jaka liga, ali nece ga u repki i nece.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    da ti budem iskren skotsku ligu uopce ne fermam. On je meni isto lijevo smetalo cijelo vrijeme jos od vremena dok je "igrao" kod nas. To ces naci i u mojim postovima.
    Uopce ne razumijem onu debilanu sinoc sa Sosom na desnom beku, sta je izraziti ljevak imao tamo sinoc radit..
  • Georg Koch
    4.6k
    mislio sam na Musu :D
    Za klub mu dobro ide, jaka liga, ima okej brojke. Ali za repku nece i nece.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    haHah a to da, ja sam iskreno ocekivao daleko vise, al on sinoc duel nije mogao dobit, postavljanje nula. Nismo imali izlaz s njim, a nije mu ni presing bogzna kakav. Beljo je izgledo dosta bolje, zapuco vjv i najbolju sansu na utakmici, ali se bar u njoj nasao.
  • Georg Koch
    4.6k
    slazem se, al opet gledajuci malo sire, Beljo je na terenu bio u trenutku kad smo napadali svim snagama.
    Steta sto je fulio sansu jer je bas zicer bio.
    Al kako god mislim da se stvorila psihoza po medijima nepotrebna. Igrali smo bez par igraca iz 1.sastava, Turska nije Litva, a mi cak i sa porazom u Walesu, ako dobijemo dvije zadnje utakmice (Latvija i Armenija) idemo direktno na EP.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja sam se oporavio od medija i "misljenja" otkad sam zatvorio sportnet i otkad preskacem dobar dio vijesti s portala vec po naslovu. Objektivno, utakmica manje, a oni 3 boda vise. U medusobnom smo bolji za gol razliku. Panike ne bi trebalo bit, ali u Walesu se mora nesto odigrat.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Jedna stvar oko atmosfere je da mislim da nije pusteno ni 1000 ulaznica u slobodnu prodaju već su podjeljene okolo. Nitko ko je iz Osijeka a da znam sa je htio na tekmu nije uspio ulaznice dobit, ali bas nitko...
  • Ali
    2.2k
    Mateoni u SN dao najnižu ocjenu Brekalu (5) a po meni on prvo poluvrijeme jedini koji je nešto pokušavao, par puta je odlično probio. Ali nažalost iza njega je bio Barišić koji je teška truba oćeš ofenzivno oćeš defenzivno (usput frajer jednom prodje i nakon klizeceg frajer dize ruku da se nije odbila od njega , tj. zove korner a lopta u terenu pa daj napravi korak i imas priliku neometanu zavrnut loptu pred gol... uzas)

    Da se vratim na Brekala, kao što sam rekao čudno da ga SN svrstaju među najlošije jučer, po meni je bio prvo poluvrijeme naš najbolji uz Livija do gola naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.