• Chess96
    194
    Priča oko reprezentacije i atmosfere je već postala izlizana. Činjenica je da su utakmice reprezentacije postale privatna zabava sponzora i "prijatelja" saveza. Ono što me jučer puno više šokiralo je slikanje i provjera svake zastave na ulazu kao i provjera majice navijači za Banovinu(sporan je bio mač u grbu SMŽ). Na svaku imalo "jaču" domoljubnu pjesmu koju su Ultrasi probali pokrenut(Marjane, Hrvatska mati me rodila) kreće s drugih strana neko usiljeno Hrvatska Hrvatska. Ubili su strast i ljubav i to pretvorili u domoljublje po europskim standardima. Katastrofa
  • FrenchMontana
    633
    Na svaku imalo "jaču" domoljubnu pjesmu koju su Ultrasi probali pokrenut(Marjane, Hrvatska mati me rodila) kreće s drugih strana neko usiljeno Hrvatska Hrvatska. Ubili su strast i ljubav i to pretvorili u domoljublje po europskim standardima.Chess96

    Upravo to, negdje s pobjedom SDP-a na izborima 2011. (iako bi i bez toga sve islo prema ovome), sve je krenulo ukrivo kaj se tice navijanja na stadionu. Probudili su se FARE, Stefanovic i slicni u paketu s ljevicarskim medijima.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    "Nema smisla, pustit ću Petkovića kući, nije pravi i nema smisla da forsira", najavio je Dalić novinarima:

    "Iznenadio me svojom željom, htijenjem, želi i hoće. Da je on bio zdrav, on bi dao gol tamo u zadnjoj sekundi."

    Muka mi je od lino lade
  • Neki tip
    21.3k
    Bome nije lako nikome tko ne zna čuti ono što se kaže, pročitati ono što piše.
  • runtothehills
    385
    Zadnjih godina se sve više zelimo ušetati u gol, a bilo je barem 3/4 prilike da se proba i iz daljine sa 20-ak metara.

    Ponavljam ono što sam napisao sinoć: Brekalo najbolji i najraspolozeniji je izavadjen, a umjesto njega ulazi splitski frizider.. toliko o izborniku repstacije. A Montella ga je skroz pročitao i sa skoro B ekipom nas uništi cijelo jedno poluvrijeme.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ako slučajno izgubimo od walesa, više ne ovisimo o sebi..

    wales dobije i turke doma i još tu jednu, mi dvije u 11.mjesecu a turci isto jednu i onda svi imamo 5-1-2 ali mi 4 boda u medjusobnim, wales 7 a turci 6 i baj baj

    o playoffu ne razmišljam.. ako ne prođemo normalno, ne zaslužujemo ni preko playoffa
  • dinamozivivjecno
    2k
    U slucaju poraza protiv Walesa Dalicu dati pedalu, jedan poraz se moze dogodit ali dva poraza u dvije najbitnije utakmice bi bila povijesna blamaza.
  • striko
    1.5k

    Imam osjećaj da će Daliću sljedeći posao biti klupa Hajduka u misiji okupljanja Hr reprezentativaca koji su u zalasku karijere ili u slobodnom padu.
  • Paggini
    21.4k


    Ajme koja bi dobra kombinacija bili Dalićeva nepostojeća taktička priprema, oni imbecili koji ne žele trenirati i umobolnici koji bi ga tražili po splitu da ga izmlate
  • Krizy
    43.5k
    Baturina, Vidović i Perković u prvih 11 za U21 protiv Grčke.
  • austrijanac
    4.1k

    Pa realno nesto slicno i sad radi sa svojim strucnim kadrom.

    Jucernasnja utakmica (tko ima wyscout nek pogleda malo detaljnije makar i whoscored ima dost podataka) je otkrila sve mane Hrvatske reprezentacije, ja se volim mucit pa eto vrtim grafike danas i dode mi plakat.

    Broj progresivnih dodavanja naseg veznog reda je toliko los da je to kriminalno.

    Pasalic i Musa su imali zajedno 30 dodavanja, dok je Brekalo imao 29. S tim da Musa sa svojih 12 me ugodno iznenadio jer lik je bio potpuno odsjecen od svega.

    Borna Barisic 0/6 centarsut. Volio bi cut objasnjenje zasto odabiremo lijevog bocnog koji je spor i nema centarsut. (ukupno smo imali 22 centarsuta naspram turskih 8)

    Takoder, average position u prvih 60min pokazuje da smo imali 8 igraca u ravnini na centru. Ne treba ti FIFA-UEFA-MAX-PRO-PLUS licenca da prepoznas da jucer nas vezni red ne trazi dubinu i ne igra progresivne pasove te zbog toga nam formacija izgleda kao ravna crta. Doduse to je problem s kojim se suocavamo vec neko vrijeme, jednostavno sva tri nasa veznjaka su ti famozni deeplying playmakeri uz iznimku Broza koji jos i korektorske duznosti mora odradivat te moras bit pravi mag da bi ih ukomponirao sve zajedno, ja iskreno ne znam kako tako da to ostaje na njima.

    Nakraju, Vlasic s 8 dodira (5 dodavanja, od cega 3 tocno) je jucer definitivno jedna od najgorih zamjena koju smo vidjeli u povijest mandata Livnjaka.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ma nemaju oni pojma, pa po njima je Barišić bio jedan od najboljih a frajer je bio katastrofa čista
  • Miro Vugrinec
    5k
    Gledam u21 repku. Kriminal od igre, pola Grka niti ne igra nigdje 2.ligu, a ovi sto su u prvoj su debele rezerve. Protiv takvih Grka gotovo nitko ne radi razliku osim na momente našeg Baturine koji imam osjećaj nema s kim ovdje igrati. Vidovic dobar 1 na 1, ali nije krilo i po meni je čista poluspica. Frigan i Šimić igrački smjesni, po meni to nije klasa za Dinamo, a kamoli za a repku . Da nadodam još Sucica, izgleda trenutno kao veteranski igrač, ni sjena prija ozljede, nadam se da mu samo treba vremena da se vrati u formu
  • Georg Koch
    4.6k
    Vidovic nije krilo niti ce ikada biti. To sti kod nas igra tu poziciju, i na mometne bljesne je nesto drugo. A i bljesnuo je uglavnom protiv slabijih ekipa.
    Kamo srece da ga je vidit na 10-ki, gdje i sam kaze da se najbolje osjeca.
  • Mihaljević
    9.9k
    Koja golčina Vrbančića protiv Grčke U19 , next big thing.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.