• bongo
    842
    Jednostavno ne kužim Dalića, doduše to već traje godinama unatoč rezultatima…
  • Orc123
    8.1k

    A? Joža danas strasno dobeu utakmicu odigrao....nasi stoperi bi fasovali ovdje 3 komada koliko su spori i slabi u duelu! Stoperski par odlican, bekovi jako slabi...
  • Nolifer
    8.1k
    Bili su bolji, čvršći, a mi mekani ko sraćka poslije jutarnje loše kave...
  • serbus
    4.2k


    On ispada smiješan samo zato kaj je bio sam na toj strani do ulaska Majera . Ode gore Pašalić mu ne čuva leđa...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Vlasic je prevara samo takva. Dalicev libling kojeg je zvao da ne potone još i više a ovaj mu sad vraća igrom kakve svijet vidio nije..ni mi preko tv-a
  • serbus
    4.2k


    To je jedino di još može igrat repka ...
  • Kepec
    5.6k
    Treba ostati ponizan i pripremati se za utakmicu s Walesom.
    Od Belje i Petkovića nismo dobili očekivano.
    Livi jako loša reakcija mogao bi se Lučić pozvat.
    Vlašić solidna partija mogao bi startati umjesto Brekala.
    Luka odigrao kapetanski naravno jedini dobar na terenu.
    Hvala navijačima na nevjerojatnoj podršci, ali ovo nije Hrvatska kakva se očekuje, ovi ljudi koji su danas došli zaslužuju bolje.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Gvardiol, Šutalo i Majer top. Modrić i Brekalo ok.
    Ostali nula.
    Atmosfera užas. Teški užas.
  • Dudu9
    816

    Ma nije on za to, jednostavno ne zna igrat kao krilo, on je zaustavit nekog po krilu, za probijanje je loš
  • runtothehills
    385
    Vadenje Brekala mi je kao vadjenje Vidovića na derbiju.
  • Orc123
    8.1k
    Stanisic je solidan bek ali on je nesto tipa Rile kod nas, ne ocekuj da ce sam peobiti stranu i predriblat ko npr Jura ili nekad Stojke, pa cak i Moha....Barisic je isti tip igraca ko Stanisic ali po me i losiji, Sosa je nesto između i on je trebao danas strtati.
    Brekalo me bas iznenadio i bio je jedan od boljih i donosio je energiju, Petko nije spreman vidi se a Vlasic i Pasalic nisu krila i nezz đeni danas su izgledali bas lose. Nije zato sto su Hajducka deca nego su fakat bili slabi....
  • Ludovic IX
    7.3k
    U sn se snebivaju zbog loše atmosfere. Ista takva u splitu ali onda nikad bolja
  • Captain America
    17.7k
    Vidim da je Bruno čitav završio utakmicu.

    IMG-2436.png
  • Orc123
    8.1k

    Cek zajebavas se ovo za Livija i Vlasica?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.