• Facke
    3.6k
    Prve poluvreme uzasne lose. Druge puno bolje i zasluzili sme gol. Turcini su u drugem polovremenu prestali igrati nogometa. Steta za Belju, za Majera (morti je bil ofsajd morti ne). Al jbg mora se nekad i zgubiti. A moram reci, Pampas izvana super al iznutra mi je stadion katastrofa. Bar tak na televizije zgleda. Nis ideme dalje. Sad bum ovde pri svabe bahate turcine moral poslusati. Vec mi je sad moka od njih. Majer , Brekalo , Joskec denes super.
    Ali cim smo digli male tempo v drugem poluvremenu turcini se tu nisu bas dobre snasli. Steta. Al kaj je tu je.
    Mi sme ih tam dobili. Oni nas denes doma.
  • Kepec
    5.6k

    Cijeli post je sprdnja naravno, karikiram uobičajene intervjue Zlatka nakon utakmice.
  • Mlađi referent
    12.3k
    A? Joža danas strasno dobeu utakmicu odigrao....nasi stoperi bi fasovali ovdje 3 komada koliko su spori i slabi u duelu! Stoperski par odlican, bekovi jako slabi...Orc123

    Aha aha, ok onda

    A dobro, zato smo bar boljeg golmana ostavili, a ovog pacera prodali. Nevistić ovako nikad ne bi primio gol
  • jedan u nizu
    8.3k
    Petko i Beljo mi izgledaju ok zajedno u napadu.
    Sada su igrali 10ak min, i to kad smo ganjali rezultat i igrali na glavu, a turci se bacili u bunker.
    U svakom slucaju dobar su par, navuku potrebne igrace na sebe, fizicki se mogu odhrvati, visoki su i imaju dobar skok i mogu jedan drugome spustati lopte. Volio bi ih vidjeti zajedno u napadu cijelu utakmicu.
    Ali to nikada necemo dozivjeti, kao ni u dinamu, da se maknemo sa 4-2-3-1 u 4-4-2 ili 3-5-2 .... Imamo tako ogroman potencijal, pogotovo uz Petka i Kramu/Belju/Simica ali eto, ovakvu igru imamo vec 5 godina, i na velikim prvenstvima, a kada ja kazem da Dalic ima vise srece neg pameti onda sam ja lud
  • Orc123
    8.1k
    kaj ti si sad frajer jer ides iz sarkazma u sarkazam i ocekujes od ljudi koji te me poznaju da shvate tvoje zaebavanje!
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Vlasic igrao?

    Nego, tko je bio komentator? Ovo je bilo nesto najgore ikad sto sam slusao.
  • luka modic
    622
    Barisic,Stanisic,Pasalic,Kovacic,Musa uzasni
    Livi tragicar zbog jedne al ogromne pogreske gotovo amater
    Joško Majer Šutalo najbolji po meni
  • Džudžan86
    251
    Hahahah kako se u studiju sere po atmosferi, opravdano naravno, ali zasto se suti kad se identicna stvar dogodi na poljudu?
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nažalost, tekma me jako podsjecala na Dinamo u zadnjih par mjeseci.
    Ovi konkretni,brzi a mi sami prodamo gol a usput se mucimo da stvorimo gol sansu. Muka
  • Fanboy
    2.6k


    Igra bez krila ..
  • DrawTube
    4.8k
    Je li Nikola Šubić Zrinski poginuo za ovo?
  • Doktor Kunić
    3.5k
    zar si ikad išta dobro čuo od komentatora sa nove?
  • Kepec
    5.6k
    Nego, tko je bio komentator?IstinaZaDinamo

    Marko Šepat, prvi put komentirao čini mi se.
    Kako kaže doktorkunić toliko sam naviknuo na loše komentatore na novoj da mi ovaj danas uopće nije bio nešto bolji ili lošiji.
  • Miro Vugrinec
    5k
    Igramo prakticki s 3 zadnja vezna. Nema ideje prema gore, ne znam zasto se Baturini ne aktivira poziv…
  • Dudu9
    816
    Ma problem je sto nam zatvore sredinu a krila nemamo i naravno dolazimo do problema di ne mozes razvuči protivnika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.