• Efes Pilsen
    8.4k
    Rekao je Jakir da je Nevistic i dalje prvi izbor. Mislim da ce ga istrpit do zime.
    Meni je njega tesko procijenit jer ni red ispred njega ne briljira.
  • Bernard
    541
    Kad gledam Šutala i Nevistića,kao da im vidim strah u očima,neku nesigurnost.
    Kao da im treba neki pozitivni impuls,klik da im sjedne sve na mjesto i krenu igrati kak znaju.
  • mali M
    5.2k
    Meni je njega tesko procijenit jer ni red ispred njega ne briljira.Efes Pilsen

    uvijek je to tako, golman je dobar koliko linija ispred njega. to kažem kao golman. kad ti obrana riješava teške stvari, uklizava, baca se na glavu, onda i ti kao golman daješ 200%.. kad te ostavljaju na streljani, rade bedaste penale i ne mogu se držati osnovnih taktika, moral ti pada htio ne htio.. Možeš ti imat svoj dan i izbriljirati, ali u nizu (kako se događa u Dinamu trenutno) počet će ti padati i volja i forma...
  • mali M
    5.2k
    yep.. meni kotarski i šemper po guštu, ostale nebi previše se trudio jer smatram da nisu bolji od Nevistića...
  • Yovitssa
    708
    Dinamo nema taj luksuz da se samo tako odriče igrača koji su plaćeni 3 ili 4 milijuna. Pričam konkretno o Nevistiću i Šutalu. Uvjeren sam da će dobiti priliku da se pokažu, a još sam uvjereniji da imaju kvalitet za Dinamo.

    Šutala se jednostavno prerano ubacilo u vatru i u najteže utakmice. I laik bi znao da mu treba vremena i da ne može igrati odmah svaku i svaku najtežu. To je jednostavno greška struke.

    Nevistić kao svaki golman koji nije branio dugo vremena ima svoje žute minute. Moramo ih istrpiti i gotovo.
    marcio amoroso

    Slažem se, ni sam ne bih bolje napisao. I na stranu to što je Neva plaćen 3 mil pa nemamo luksuz da se ponašamo kao "pijani miljarderi", žao mi je da mu se ne pruži prilika u kontinuitetu jer je pokazao da je jako dobar golman i u Varaždinu i Rijeci. Dakle, taman da smo ga doveli besplatno, znamo kakav je golman i treba mu dati priliku.
    Na kraju krajeva, tko nam garantira da se Ivušić/Labrović/Grbić ne bi pretvorili u kiksere prvih 5-10 tekmi nakon potpisa za Dinamo???

    EDIT: Isto vrijedi i za Šutala. Mislim da je to prije neki grč i strah, a ne da su "falš" igrači...
  • striko
    1.6k
    Mierez definitivno. Vrši pritisak i na suparničku obranu a i na suce. Kad vidim Drmićevu nezainteresiranost i sinoćnju borbu Miereza, nemam dvojbe. Još i odličan asist kod prvog gola.
  • PlavacZRima
    290
    U HNLu gdje mi pretežno dominiramo posjedom kog će Mierez pritiskat,imamo mi svoju verziju MIereza u Kulenoviću koji istu puni trči,pritišće pa je svima mučno kad igra.
  • badjibadara
    3.2k
    Ipak postoji razlika, obzirom da je Kule dobar dio staža bio rezerva u Lokomotivi, dok je Mierez ipak prvotimac Osijeka.
  • Orc123
    8.2k

    Kule napravi 2 sprinta kad uđe i tjt....on ne moze raditi konstantni pritisak ni jedno poluvrijeme s kamoli cijelu utakmicu...smijesno je uspoređivat ga d Mierezom jer je Mierez uz Petka i Livaju najbolji napadac u HNL....tj. jedini klasicni napadac u HNL koji moze trenutno igrat u Dinamu. Ivanovic je jos pre zelen....
  • badjibadara
    3.2k
    Da možete uzeti po jednog igrača iz svakog HNL kluba, kojega bi izabrali?

    Rijeka - Pašalić
    Hajduk - Pukštas
    Osijek - Mierez
    Gorica - Pršir
    Varaždin - Elezi
    Lokomotiva - Krivak
    Slaven - Hoxha
    Istra - Majkić
    Rudeš - Latković
  • Orc123
    8.2k

    Izbaci damp Prsira jer Soldo koji je tamo a nas je nike nista losiji igrac. Nema potrebe za njim.....
  • Nevo7
    780
    Kule je bio rezerva u Lokomotivi samo iz razloga kaj Lokomotiva mora od nečega živjeti. Najlakše igrača na posudbi, od kojeg financijski nemaš ništa, staviti na klupu, a igrača kojeg žele prodati stavljaju u prvi plan. Tako je bilo sa Dabrom, Bravom, a tako i sa vjerojatno sa 80% naših igrača na posudbama.
    Pametni klubovi, ako žele da im netko drugi razvija igrača, kod posudbe igrača uglave klauzulu da će sna svakih N utakmica, minuta, platiti određeni iznos. I onda nema problema, igrač se razvija u drugom klubu i neće ga lagano izbaciti iz momčadi kad od njega imaju financijske koristi. To smo mi prošli sa transferom Gvardiola u RB Leipzig, oni su nama plaćali da kod nas igra.
    No, kada imaš rupu u proračunu koju trebaš hitno pokrpati, a rezultat ti nije prioritet, onda ćeš gurati i slabije igrače jer na njima zarađuješ. Kada je Lokomotiva bila u škripcu sa rezultatom, Kule je igrao i gurao, kada je bilo rezultatski lagodno (proljeće) i financijski loše, A. Bravo je postao špica i prodao se u Ameriku.
    Druga stvar je kada nemaš boljeg igrača i kad ti rezultat ovisi o posuđenom igraču. Tako Lokosi sada guraju Živkovića jer iskače i bolji je od Kalaice koji je pao u formi. Slično je sa Vidovićem, on kod nas mora igrati jer nemamo boljeg, no ovdje se najvjerojatnije ograničava minutaža jer sigurno moramo igrača po nastupu, zato smo ga i povoljno dobili (moja pretpostavka).
  • Orc123
    8.2k

    Nitko nece ignorirati kvaliternog igraca, a npr. kule to nije.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Koliko se ja sjecam Kule je odbio Championship i MLS.. Zasto samo on zna.. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.