• Mali Zeus
    10.4k
    Da izađu pred novinare i kažu sve je ok opet im ne bi nitko vjerovao pa je zapravo svejedno.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da ne spominjem minutaze Vidovicu, Ademiju i stednju na bonusima, transferima. Posto je ovo tema trenera mislim da on nikako nije kriv ako su mu rekli da ovi imaju neku klauzulu i da ne smiju igrat duze od toliko i toliko. Ili je to puka slucajnost ili ocito ima neka caka u tim transferima, to je opet do uprave i to svatko moze zakljuciti.
  • Jurki
    9.5k
    ako i postoje “cake” u ugovorima.. pa kaj se ovak sa “šparanjem” igraca ne radi veca steta klubu i financijski na kraju i rezultatski?
    Koji si ga kurac dovodio ako ga ne smijes imati na dispoziciji 90 minuta???
  • BornaPŽ1986
    1k
    Koji si ga kurac dovodio ako ga ne smijes imati na dispoziciji 90 minuta???Jurki

    Vidovic mladi talent, ne mozes to odbiti, a Ademi je Ademi opet. Nadam se da nece cijelu sezonu igrati ograniceno.
  • Vrdjuka
    46
    Ocajno priopcenje kluba, Jakirovic nije nicim dokazao da je trener za razinu Dinama. Samo nastavljaju agoniju
  • Plavi-9
    464
    najbolje onda mijenjati trenera svakih 5 utakmica. Ništa se ne bi dobilo smjenom trenera, možda neki "šok" utakmicu dvije ali problemi koje imamo ostaju i dalje.
  • Zagi
    5.8k
    Imam ja bolje rješenje.
    Ne treba nam uopče trener. Svaki tjedan novi motivacijski govornik da dečki budi našpanani , puni "energije".
    Za trenere ionak nemamo strpljenja.
    Postaviti prvih 11 možemo prek neke ankete. Možemo i zamjene, ionak znamo tko ulazi u 60. minuti.
  • vjeko1701
    6k
    Dragi navijači, iza nas je teških sedam dana. Nažalost, mnoge od vas smo razočarali u dvije utakmice. Bilo je izrazito važno danas ne dopustiti da nas vode emocije i hladne glave osvojiti nova tri boda. Na tome iskreno čestitam svojim igračima! Znam koliko su patili u proteklom periodu. Kao kapetan broda, prvi sam preuzeo odgovornost za poraze u proteklom tjednu. U životu sa svime dolaze prava i obveze. Moja obveza je pobjednički, šampionski Dinamo. Ovdje je misija samo jedna i toga sam svjestan. Želim vam svima poručiti kako unatoč svim teškim padovima, moramo ustati i vratiti Dinamo tamo gdje pripada. Večeras smo napravili prvi korak na tom putu. Za nas sada nema odmora. Čeka nas temeljita analiza i predan rad kako bismo ispravili sve ono što nije bilo dobro. Naša odgovornost nije samo Dinamo danas, nego i Dinamo sutra

    Hvala vam na privrženosti Dinamu, i naravno - nema predaje!
  • Mali Zeus
    10.4k
    Baš Topić spomenuo jučer na Tribini, Jakir je doktor PR-a i to ne mislim niti je on mislio u negativnom smislu. Dapače, to je za encikopledije, izjava nakon Balkannija i kako je dobio javnost na svoju stranu i onda poslije toga očito skupio glave što se kaže i dobio odgovor svlačionice za tekmu protiv Istre.
  • vjeko1701
    6k
    Tu bi rekao da je i Dalić jak. Jednostavno je na ovim prostorima bitnije zadovoljiti glasnoj masi nego imati odobravanje nekolicine stručnjaka. Zato mu više donese pozivanje Frigana kad se igra u Rijeci ili Škorića za Osijek nego da na njihovim mjestima budu igrači koji su trenutno bolji ali nemaju neko ime u domaćoj javnosti.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Dalić može kako hoće dok ga drže rezultati.
  • Mali Zeus
    10.4k
    @vjeko1701 Nije neka usporedba, moram priznati.
    Mislim jak je on na riječima, ali ove dvije priče nemaju puno poveznica.
    Dalić jest populist i nekad se ponaša tak da čeka da neki problem sam od sebe prođe i sluša javnost u vezi nekih poziva, ali s druge strane ima rezultat, al to je priča za neku drugu temu gdje se voli ekipa izguštati.
  • vjeko1701
    6k
    Može, ali dam se kladiti da 8/10 bivših izbornika ne bi preživjelo onu Ligu nacije i Euro.
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪marcio amoroso Može, ali dam se kladiti da 8/10 bivših izbornika ne bi preživjelo onu Ligu nacije i Euro.vjeko1701

    Osam od 10 nije prethodno bilo u finalu Svjetskog. I onda je taj isti bio u finalu te iste LN. Na Euru se plasirao dalje.
    Al neću više spamat.
  • Zagi
    5.8k
    Dalić je trenirao Jakira.
    Sam Jakir je već istaknuo kako je u tom periodu naučio dosta o odnosu s ljudima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.