• hardek
    1.8k
    Ja bi i dalje volio vidjeti Kaneka u prvoj postavi u nekoj utakmici. Mislim da bi mu to puno bolje odgovaralo da ga se može bolje pripremiti za utakmicu i da se može postepeno dizati kroz utakmicu. Ovo kad uđe u utakmicu zadnjih 20 min izgara od želje da nešto pokaže i to ispadne kontraproduktivno u nekim situacijama. Nažalost Balkani i Istra su bile najbolje prilike za to jer sad se i Špika vraća pa će biti manje prilike.
  • Georg Koch
    4k
    Menalo je stvarno dobar lik, postenjacina, miran, super decko. Ovo govorim jer ga znam malo preko kolege.
    Ali igracki je za Dinamo 2(da postoji jos).
  • Orc123
    6k
    Mozda Karacic nije losa ide ali nisam siguran koliko bi bio potreban, vec kad je netko Karacica spomenuo....kad bi barem mogli Lovrena vratiti na godinu ili dvije...
  • Jurki
    9.6k
    ma jasno da se ne smije ni jednog igraca otpisati ako ga se ne vidi na terenu u vecem broju utakmica.
    Jasno da se Takuru treba dati vremena za aklimatizaciju i da se vidi al bu kaj od njega.
    Ali je isto tak cinjenica da se fulalo sa tim krilima ove godine i to zestoko.
    Kak sam napisal daj Boze da me demantira, ali djeluje splašeno i mekano.
    Ima cijelu sezonu da pokaze kaj zna i moze.
  • Silvek1986
    28
    Treba napomenuti za Kaneka, koji je jucer bio solidan, da nije odabrao dobre kopačke, u više navrata je proklizao na terenu, kao da je na ledu. Očito se još ni na teren nije privikao. Ali polako, treba mu dati šansu...
  • Droljo
    6.4k

    Pa nek stave nekog japanca uz njega da mu pomogne. Nemreš se rušit po terenu kao jučer. Miuru nek dovedu
  • Silvek1986
    28
    Vjerojatno bi se prije prilagodio da su barem dva Japanca uzeli. Uglavnom ekipe koje uzimaju Japance ili Korejce uzmu dvojicu, kao npr. Celtic ili neki bundesligaši. Ima odličnih Japanaca samo treba pogodit...
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    https://www.vecernji.hr/sport/dinamo-razmislja-o-dovodenju-pojacanja-dvije-su-opcije-kojima-mogu-pokusati-popraviti-stanje-1715091

    Ne vjerujem baš večernjem ali eto, nek se nađe i ovo. Razmišlja se o dovođenju Škorića ili KTCa
  • Droljo
    6.4k
    Škorića ili KTCaImamo Dinamo

    Eto stoperski par za prste polizati
  • Orc123
    6k
    A ne znam, mozda nekako bolje da se dovucemo do zime i tamo onda reagiramo i dovedemo stopera koji bi bio dugorocno rjesenje, ovo bi samo bilo stavljanje pozara koliko tolko pod kontrolu, ali nikako gasenje.
  • Common Sense
    529
    Obojica su prespori za ono što Dinamu treba.
  • Droljo
    6.4k
    Obojica su prespori za ono što Dinamu treba.Common Sense

    Njih dva spora da su bili tu prije mjesec dana mi bi igrali lp sada... 96,4 %
  • i more je plavo
    891
    Škorić i nije van natjecateljske forme, jedino što je njegova ekipa dobila 16 golova u 5 utakmica u kojima je i Mile igrao.
  • badjibadara
    2k
    Pa nek stave nekog japanca uz njega da mu pomogne. Nemreš se rušit po terenu kao jučer. Miuru nek doveduDroljo

    Satoshi_Ishii_Croatia1.jpg?x37918



    Može ga odmah i jezik učiti.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Na šta smo mi spali kada zazivamo KTC-a nazad... čovjek ima 34 godine + nije zadnjih pola godine utakmicu odigrao. Na kraju prošle sezone mu je istekao ugovor i to je to, ne sjećam se da je netko plakao za njim. Svaka njemu čast, al uozbiljimo se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions