• Efes Pilsen
    7.2k
    Mislim da se Nizozemci pokazuju kao veci sapunicari od Turaka. Ne vjerujem u tu pricu, potenciraju kao i kod nas krivnju stranih igraca za tragikomediju od prijelaznih rokova u kojima su uglavnom dobro trgovali prema van.
    Medutim, ako se Sutalo zaista zeli vratit :love:
    Osigurat LP i po Sutala.. uz popust
  • serbus
    3.7k


    To je to Japanac pa mora biti bolji od domaćih apsolutno ništa nije pokazao više od Menala.

    Uglavnom vidjeti ćemo samo da se dogovorite vi koji vidite u njemu igrača za d koliko mu još treba da se prilagodi ako je to mjesec , šest , godina.... nismo dijete doveli nego čovjeka od 26godina ...

    Šutalo ako se želi vratiti pješke po njega...
  • Doktor Kunić
    2.9k
    I ja isto nmg povjerovati u to priču, pa htio je ić, htio je iskorak i bio je jako zadovoljan ajaxom
  • Šteco
    532
    Da oni mozda nisu htjeli drugog Sutala ?
    Sredit cemo zamjenu nije problem
    Božo0

    U stilu evo Shifo umjesto Drpića.
  • i more je plavo
    891
    Bojim se da je bilo koja opcija neizvediva.
    Mislim da je Boško otišao ne zbog njegove prevelike želje, nego je bio jedini igrac za kog se mogla dobiti velika lova.
  • Mihaljević
    8.7k
    Odkad je Ajax kupio onog golmana bez seniorskog nastupa sa 22 godine i za to platio 8 milijuna, u sve vjerujem.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ma nemamo mi šanse vratit Josipa, skupa je on roba
  • i more je plavo
    891
    apsolutno ništa nije pokazao više od Menala.serbus

    Samo sto je Menalo imao puno sansi da se dokaze, a taj siroti Takuro, po kojem se lupa na svakom drugom upisu je imao sve skupa 90 minuta.

    Da se sudi Vidovica po zadnjih 180 minuta koje je odigrao, vec bi bio upitnik ko Sljeme iznad njegovog imena.
  • Georg Koch
    4k
    A ljudi sta vam je:D
    Kako i na kojoj osnovi ce Sutalo vratiti se sad u Dinamo.
    Meni je to presmijesno, taj invalid od novinara koji je to izmislio, a mi se hvatamo za bilo kakav clanak i nade spasa :D
    Transfer financijski nemoguc
    Posudba financijski nemoguca(placa ogromna tamo za nase prilike, dinamo si ne moze priustiti puno manje svote)
    Igracki i gledano kroz profesionalizam, Sutalu bi za njegovu glavu, a i CV to bio jedan veliki minus. Ne mogu ja ovdje, moram se vratiti mami u ZG. Dajte molim vas, pa nije klinjo iz vrtica, nego bas veliki profesionalac i sportas!
    Itd itd itd
  • scooniepenn
    2.2k

    Ne znam sto da ti na ovo odgovorim, osim da je Kaneko i u ovo malo vremena na terenu pokazao da ima nesto u svom repertoaru, a Menalo i Marin u puno vecem vremenskom periodu nisu apsolutno nista pokazali. Daj mu do kraja polusezone 10-ak startova pa ces vidjeti gdje je u odnosu na ove navedene.
  • Praskaton
    2k
    pusti ljude da se vesele,dok je ova stanka i nema utakmica nama voljenog kluba moramo se s necim zabavit.:grin:

    Svi znamo da je njegov povratak u bilo kojem dogovoru nemoguc u ovom trenutku
  • Infinity
    15.4k
    Kupovina je jako nerealna opcija.
    Realno je samo posudba gdje bi igrac i dalje igrao, bio u formi gdje bi ga ajax mogao kasnije prodati.
    Sasvim realna i izvediva opcija.
    jedan u nizu

    Kud ce ga prodati? U Manchester ili u Dortmund? Sta ce oni s njim onda? Isto tako ga poslati u Dinamo na posudbu. Nitko ne zeli igraca s tim problemom, a njemu taj problem nece rijesiti kratkotrajni povratak u Dinamo.

    Sam sam prosao kroz istu situaciju jako mlad, puno mladji nego sto je on sad i nikad vise se nisam usudio nigdje otici. Trajalo je kratko i bilo je bolno. Nadam se da ce se prilagoditi ili da ce naci nacin da se vrati kuci.
  • Captain America
    15.1k
    Kako i na kojoj osnovi ce Sutalo vratiti se sad u Dinamo.Georg Koch

    Ako je ovo uopće istina, jedina opcija je posudba kod nas pa na ljeto vidjeti što i kako. Ozbiljni klubovi će svojim kanalima saznati jel stvarno nostalgičan i neće se upuštati u pregovore za igrača s tim problemom. Bitna stavka je i da ima 2.5 milijuna eura plaću do 2028. Za Ajax ozbiljan iznos jer im je 4. najskuplji igrač na platnom spisku.

    U najgorem slučaju, Jopa ostane sjedit na klupi tamo i uzme 12.5 milijuna do kraja ugovora. Njemu super u svakom slučaju.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ivanušec je isto pričao za Šutala da je jako povučen ili je bilo riječ o nekom drugom?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ako je istina ja se nadam da ce nasi odradit bolji posao nego sa Orsom.
    Mi ga, svakako, cekamo rasirenih ruku :blush: Neko ce morat skinut i Ademija po nastupima i trofejima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions